КУБОК РЕКТОРА НТУ «ХПІ» з САМБО

Ще однією яскравою подією в спортивному житті нашого Університету ознаменувалося закінчення навчального року. 19 травня в спорткомплексі НТУ “ХПІ” відбувся відкритий турнір з самбо на Кубок ректора НТУ “ХПІ”.

У змаганнях взяли участь 110 спортсменів з ВНЗ Харкова та інших міст України. Збірна команда Національного технічного університету “ХПІ” зайняла перше місце в загальнокомандному заліку і таким чином стала володарем Кубка ректора НТУ “ХПІ”. В особистій першості 11 політехніків стали призерами в різних вагових категоріях: переможцем цих змагань став Контаровскій Роман (МІТ-12ам); срібними призерами стали Сорокін Андрій (КІТ-45а), Дементьєва Аліна (КІТ-86б), Михайлівська Тетяна (І-26б), Каменюка Леонід (КІТ-37), Стрілець Михайло (Е-12а); бронзовими призерами стали Скляров Олександр (КІТ-47б), Цукало Вікторія (КІТ-86б), Пучкова Анастасія (СГТ-17в), Харитонова Дар’я (І-17б), Бондарев Віталій (ХТ-17а).