Спортивні новини

Протягом зимових канікул спортсмени-політехніки продовжували свої тренування та успішно виступали на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

У січні Поліна Бугрова, студентка 3-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт», приймала участь у міжнародному турнірі з бадмінтону «Victor Swedish Open 2024», де вона посіла третє місце у одиночній жіночій категорії.

У лютому Поліна продовжила серію виступів на міжнародних змаганнях і стала бронзовою призеркою міжнародного турніру «Uganda International Challenge 2024» у парі з Євгенією Кантемир.

Також відзначились наші борці. У лютому у м. Хмельницький пройшов ІІ Всеукраїнський турнір  з вільної боротьби серед юніорів «Кубок ХОЦФВУМ». Микита Ріяко, студент 2-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт», на цих змаганнях став другим у ваговій категорій до 97 кг.

Бажаємо нашим спортсменам натхнення та сил для подальших перемог!