Для вступу на бакалаврат у 2022 році передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ)

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє

У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат передбачено проведення  національного мультипредметного тестування (НМТ).  Випробування  міститиме три блоки завдань: з української мови, математики, історії України.

Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено.

Завдання будуть оцінені відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

До уваги абітурієнтів! 
ТРИВАЛІСТЬ ТЕСТУ НМТ ТЕПЕР ОФІЦІЙНО – 120 ХВИЛИН ⏰

Шановні студенти дисципліни Технологія конструкційних матеріалів!

Для вас створено телеграм-канал з усією актуальною інформацією.

Підключайтесь за посиланням https://t.me/tkm_science

Графік здачі екзаменів по каф. «Зварювання» бакалаври,

3, 4 курс, гр. МІТ – 218л + 219сл

 

02.05.22 (Пн) – консультація з 10-00.

03.05.22. (Вт) з 10-00 – екзамен з дисц. «Відновлення елементів конструкцій зварюванням», викладач доц. Крахмальов О.В.

 

05.05.22 (Чт) – консультація з 10-00.

06.05.22. (Пт) з 10-00 – екзамен з дисц. «Спеціальні методи зварювання», викладач проф. Лузан С.О.

 

09.05.22 (Пн) – консультація з 10-00

10.05.22. (ВТ) з 10-00 – екзамен з дисц. «Зварювання спеціальних матеріалів», викладач доц. Маршуба В.П.

Графік_екзаменів

Стартапи

Стартап кафедри Зварювання WeldTogether переміг у фіналі українського конкурсу молодіжного підприємництва «WINTER STARTUP SESSION – 2021», який відбувся на базі ХНУ ім. В.Н. Каразіна у грудні 2021 року.

Журі конкурсу визначало переможців за результатами оцінювання пітчів. «Золото» отримав стартап «WeldTogether» (30 балів) — портативний девайс українського виробництва для контактного (точкового) зварювання з розумним налаштуванням режимів.

Керівник проекту — старший викладач кафедри зварювання ХПІ Альона Глушко. До складу команди увійшли: професор кафедри менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин ХПІ, директор стартап-центру Spark ХПІ Наталія Шматько, студент кафедри зварювання ХПІ Олександр Рожнов, доцент кафедри промислової та біомедичної електроніки ХПІ Вячеслав Куліченко.

Детальніше за посиланням: https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2022/01/12/konkurs-startapov/

Вітаємо!

Вітаємо випускників кафедри з захистом! Колектив кафедри бажає міцного здоровья, щастя та успіхів! 

 

XV Міжнародна науково-практична конференція магістрантів та аспірантів «Теоретичні та практичні дослідження молодих вчених»

Сьогодні молоді вчені кафедри, Альона Глушко та Олена Гаращенко, представляли кафедру Зварювання на пленароному засіданні XV Міжнародної науково-практичної конференції магістрантів та аспірантів «Теоретичні та практичні дослідження молодих вчених». 

Альона Глушко є рецензентом Секції 7. Машинобудування і транспортне машинобудування. Олена Гаращенко виступила на пленарному засіданні з доповіддю на тему “Визначення кількості та розмірів зерен в металі зварних з’єднань паропроводів в залежності від терміну експлуатації”.

http://web.kpi.kharkov.ua/masters/language/uk/

 

Проєкт «Academic English» від Ради молодих вчених НТУ “ХПІ”

Бажаєте покращити рівень володіння англійською?
Час настав! Рада молодих вчених Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» з радістю повідомляє про черговий старт проєкту «Academic English»! Протягом шести місяців заняття безкоштовно проводять висококваліфіковані викладачі нашого університету! Програму спрямовано на підтримку професійного розвитку молодих науковців нашого університету. За результатами вихідного тестування учасники отримають сертифікати, що засвідчують рівень володіння англійською мовою! Для участі в конкурсі достатньо просто заповнити анкету до 4 грудня включно, то ж, поспішайте! За результатами вхідного IELTS-тестування, буде сформовано групи з різним рівнем володіння англійською. 
З приводу будь-яких запитань, звертайтеся до координатора проєкту: члена Ради молодих вчених НТУ «ХПІ» Данильченка Дмитра
+38 (095) 68-48-386