Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” спільно з Одеським Національним політехнічним університетом та з іншими організаціями -співзасновниками буде проводити з 25 по 30 серпня 2019 року в м. Одесі на території спортивно-оздоровчої бази “Чайка” (селище Кароліно-Бугаз), чергову 50-у міжнародну науково-технічну конференцію
“Проблеми якості і довговічності зубчастих передач та механічного приводу” (ЗП-2019)
У роботі конференції передбачається участь провідних фахівців у галузі наукових досліджень, проектування, виготовлення та експлуатації механічних приводів.
Програмою конференції планується проведення пленарних та секційних засідань (передбачаються також стендові доповіді) за напрямками:
- фундаментальні та прикладні основи синтезу геометрії зубчастих передач, комп’ютерне моделювання та нові схеми формоутворення поверхонь зубців;
- математичне моделювання кінематики та динаміки зубчастих передач, а також механічного приводу в цілому;
- методи дослідження напружено-деформованого стану зубців і питання міцності зубчастих передач та елементів механічного приводу;
- теоретичні основи конструювання, випробування, технології виготовлення і контролю, а також досвід експлуатації зубчастих передач та механічних приводів;
- створення енергонасичених зубчастих приводів та енергоефективних машин і агрегатів на їх основі для різних галузей;
- розробка теорії, методів і алгоритмів оптимізації та автоматизованого проектування зубчастих передач, а також приводів на їхній базі;
- подальший розвиток стандартизації розрахунків зубчастих передач на основі удосконалених розрахункових моделей.
Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.
Доповіді конференції будуть надруковані у вигляді статей міжнародному мультидисциплінарному рецензовуваному науковому збірнику “Праці Одеського політехнічного університету”, який індексується/реферується в базах даних “Україніка наукова”, РІНЦ, Urlich’s periodicals directory (США), Index Copernicus, а також включено департаментом атестації кадрів України до списку журналів, в яких рекомендується публікувати роботи претендентам на здобуття вчених звань та ступенів (технічні науки).
Запропоновані до публікації матеріали приймаються тільки англійською мовою, не повинні бути раніше опубліковані в інших виданнях, поверненню не підлягають.
До оргкомітету конференції до 01.05.2019р. необхідно надати:
- Заяву на участь у конференції в довільній формі з обов’язковим зазначенням теми доповіді та переліку технічних засобів, необхідних для ілюстрації.
- Копію платіжного доручення або квитанції про сплату оргвнеску.
- Текст статті в одному екземплярі з підписами всіх авторів на останній сторінці і в електронному вигляді, оформлений відповідно до Правил оформлення і подання рукопису до наукового збірника “Праці Одеського політехнічного університету”:
- вимоги до оформлення див. вимоги оформлення;
- повний обсяг статті (текст разом з таблицями, рисунками і підписами до них, резюме трьома мовами з ключовими словами та переліком літератури) не повинен перевищувати 27000 знаків з пробілами (~13 сторінок);
- матеріал для публікації необхідно подавати у форматі, який підтримується Microsoft Word (бажано версії 2003), розмір паперу А4, книжкова орієнтація з полями: верхнє – 2,5, нижнє – 3,5, ліве – 3, праве – 2 см., шрифт Times New Roman – розмір 11 пт, інтервал між рядками – одиничний.
- Український або російський варіант тексту статті – тільки для авторів з України та країн СНД.
- Рецензію, підписану доктором наук – фахівцем в галузі механічного приводу.
- Відомості про авторів, див. автори.
Повністю правила та зразки оформлення статей доступні за посиланням: зразок оформлення
Відомості про збірник, порядок подачі та рецензування статей див. сайт http://pratsi.opu.ua/
Оргкомітет та редколегія будуть відхиляти статті через неправильне оформлення,
невідповідність тематиці конференції, у випадку негативної рецензії.
Вище перелічені матеріали направити за адресою:
Оргкомітет конференції “ЗП-2019”, кафедра ТММіСАПР (66-151),
НТУ “ХПІ”, вул. Кирпичова, 2, Харків, 61002, Україна
Для відшкодування витрат, пов’язаних з організацією та проведенням конференції, необхідно перерахувати оргвнесок:
- для України та країн ближнього зарубіжжя: еквівалент 25 доларів США з кожного учасника конференції;
- для країн далекого зарубіжжя: 40 доларів США (або еквівалент) з кожного учасника конференції.
Публікація статті у збірнику “Праці Одеського політехнічного університету” сплачується в розмірі 200 грн. за один екземпляр при його отриманні на конференції. У разі відсутності авторів на конференції 200 грн. перераховувати за адресою для сплати оргвнеску – див. нижче.
На підставі отриманої заявки Вам буде вислане запрошення з програмою, що дає право на участь у роботі конференції, та заброньовано проживання відповідно до заявлених умов.
Поселення учасників планується у будиночках спортивно-оздоровчої бази “Чайка”. Проживання, харчування та культурна програма оплачуються учасниками конференції окремо.
ПОРЯДОК ОПЛАТИ
Оргвнесок слід перераховувати у вигляді поштового або банківського переказу за адресою:
Устиненку Олександру Віталійовичу
вул. Сумська, 77/79, кв. 110, Харків, 61023, Україна
При необхідності безготівкового переказу оргвнеску від організації – повідомте про це в оргкомітет, та Вам буде вислано рахунок з платіжними реквізитами конференції.
При відсутності публікації можлива оплата готівкою після прибуття.
ДОВІДКИ ПО КОНФЕРЕНЦІЇ
Сайт кафедри ТММіСАПР НТУ “ХПІ”:
E-mail: zp@tmm-sapr.org
Устиненко Олександр Віталійович
(заст. голови програмно-організаційного комітету):
(+38) 057-707-64-78(р.), 067-398-33-83(м.), 093-398-33-83(м.); ustin1964@tmm-sapr.org
ВІДОМОСТІ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ
Конференція ЗП-2019 є однієї з найстаріших в Україні, а саме, у 2019р. вона буде вже ювілейною, п’ятдесятою. На початку 60-х років минулого століття вона починалася у вигляді семінарів, що були присвячені зубчастим передачам Новікова, під керівництвом Олександри Василівни Павленко. Ці семінари проводились у Харківському Будинку техніки. З плином часу коло питань семінарів суттєво розширилося і вони переросли у Республіканську науково-технічну конференцію, яка з 1981р. проводилась у місті Севастополь. З 1992р. головою організаційного комітету конференції став Анатолій Федорович Кириченко, а конференція вже носила назву “Проблеми якості і довговічності зубчастих передач, редукторів, їх деталей та вузлів”.
В 2004р. під егідою конференції почав виходити тематичний випуск Вісника НТУ “ХПІ” “Проблеми механічного приводу” (з 2018р. матеріали конференції публікуються у випуску “Машинознавство та САПР”). У зв’язку зі смертю Анатолія Федоровича у 2007р. з 2008р. головою програмно-організаційного комітету конференції стає Ткачук Микола Анатолійович, заступником голови – Устиненко Олександр Віталійович.
Представники кафедри ТММіСАПР, які входять до програмно-організаційного комітету конференції
Завдяки плідній праці конференції та українських науковців з 2015 року НТУ “ХПІ” як представник України входить у Балканську асоціацію по силовим трансмісіям (Balkan Association of Power Transmissions (BAPT)). З 2014р. конференція проводиться в м. Одеса спільно з Одеським Національним політехнічним університетом.
Нині у конференції приймають участь вчені з України, Росії, Білорусі, Азербайджану, Польщі, Болгарії, Словаччини, Германії, Іспанії. Кожна конференція закінчується прийняттям рішення учасників, у якому відображаються відповідні рекомендації щодо розвитку теорії і практики в галузі зубчастих передач, механічного приводу та редукторобудування.
Засідання конференції проходять у привітній та дружній атмосфері, доповіді можливо представити у вигляді презентації на великоформатному моніторі, “молоді” вчені та “мастодонти” науки завжди активно обговорюють питання, що освітлюються, дають поради та рекомендації.
Останній день засідання увінчується святковим банкетом. У вільний час – білосніжний пляж Чорного моря, спортивні майданчики, екскурсії Одесою та Білгород-Дністровським, неповторна природа гирла Дністра…
Ви станете нашим постійним гостем, якщо хоч раз приїдете на нашу конференцію!
Голова програмно-організаційного
комітету, д.т.н., проф. М.А. Ткачук