Як поступити

До уваги абітурієнта!!

Вступні слова

Останніми роками кафедра «Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин», яка здійснює підготовку фахівців за освітньою програмою 131 «Прикладна механіка», блок дисциплін 131.12 «Комп’ютерне моделювання технічних систем», отримує багаточисельні питання від абітурієнтів із приводу гарантованого вступу саме на цю освітню програму. Це зумовлене тим, що натепер існує квотний принцип вступу на 1-й курс бакалаврату за рейтинговим списком відразу за всіма блоками дисциплін. Виникала ситуація, що не давала можливості бажаючим у деяких окремих випадках відразу поступати на блок дисциплін 131.12 «Комп’ютерне моделювання технічних систем» нашої кафедри, а здійснювати це після першого року навчання.

 

І. Своїми словами

Алгоритм дії

Не звертаючи уваги на дрібниці, спрощено алгоритм дії для вступу на Блок дисциплін 131.12 «Комп’ютерне моделювання технічних систем» освітньої програми 131 «Прикладна механіка» такий:

  1. Зареєструватися на сторінці нашої кафедри за посиланням.
  2. Подати заяву для вступу (в електронному вигляді) на освітню програму 131 «Прикладна механіка» у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» за пріоритетом 1.
  3. Чекати зарахування на бюджет.

ІІ. Із посиланням на документи

У 2022 р.  ситуація змінилася.  Це зумовлено такими обставинами:

  1. Наприклад, у 2020 р. на освітню програму 131 «Прикладна механіка» виявили бажання поступити 158 чол. та пройшли за всеукраїнським конкурсом – 57, тобто максимум бюджетного набору. Тому відбулося збільшення максимального обсягу на 10% у 2022 р. Таким чином, враховуючи досить низький прохідний бал (vstup.info) на освітньою програмою 131, варто очікувати, що практично гарантований вступ на наш Блок дисциплін. Це засвідчила практика 2021 р. Частина абітурієнтів у силу певних причин напряму на бюджет не потрапили. Проте одразу ж вони були зараховані на контракт і негайно переведені на бюджет. Тобто навчання вони почали як бюджетними.
  2. При розподілі абітурієнтів, що поступили на Освітню програму 131 «Прикладна механіка» у 2022 р. у навчально-науковий інститут механічної інженерії і транспорту Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», буде виділено два потоки, а не один, як раніше. Перший потік («доквотний») формується із тих, хто попередньо  звернувся до кафедри, зареєструвавшись на її сторінці, чим підтверджує бажання поступити саме на наш Блок дисциплін «Комп’ютерне моделювання технічних систем». Списки бажаючих передаються у приймальну комісію для подальшого позаквотного зарахування. Усі, хто не зареєструвався, у подальшому розподіляються між освітніми програмами за квотним принципом. Тому для гарантованого вступу на Блок дисциплін «Комп’ютерне моделювання технічних систем» рекомендуємо звертатися на сторінку кафедри та зареєструватися.
  3. Якщо у абітурієнта відсутня можливість реєстрації на Web-сторінці кафедри «Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин», є можливість зателефонувати за номерами (057) 707-69-86,
    (067) 573-61-17, (066) 714-66-97 та повідомити про своє бажання.

Отже, для практично гарантованого вступу за бюджетним замовленням на Блок дисциплін «Комп’ютерне моделювання технічних систем» абітурієнту 2022 р. рекомендується із пріоритетом «1» зареєструватися на сторінці кафедри або за телефоном (057) 707-69-86.

 

Наші студенти приймають активну участь не тільки у навчанні, але й у науковій діяльності (Публ. 2018-2020р.р.) та у конкурсах.

Певна інформація за 2021 р. відсутня в силу об’єктивних причин. Проте загальна картина зберігається.

Приєднуйтесь до нашої команди!

Comments are closed