Міжнародний простір

09.03.2024 at 18:40

https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2021/04/16/uchenye-hpi-v-komitety-konferentsij/

https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2022/12/26/vcheni-hpi-konf-2023/

https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2023/02/16/hpi-artep-2023/

https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2023/09/26/harkivski-politehniky-prezentuvaly-svoyi-doslidzhennya-v-rumuniyi/

https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2024/07/08/studentka-hpi-pro-navchannya-u-krakivskij-politehnitsi/

https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2024/06/19/harkivski-politehniky-projshly-navchannya-u-litnij-naukovij-shkoli-v-chehiyi/

https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2024/09/25/molodi-naukovytsi-hpi-uchasnytsi-masshtabnoyi-mizhnarodnoyi-konferentsiyi-z-atomnoyi-energetyky/

19-20 березня 2024 року професор кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів Добротворський Сергій Семенович став учасником другої виставки лабораторного обладнання та технологій LABS EXPO.
Друга виставка лабораторного обладнання та технологій LABS EXPO, стала найважливішою подією лабораторної індустрії в Польщі. Ярмарок пройшов в Познані, де зібрав керівників і фахівців, які працюють у лабораторіях різних типів, відділах контролю якості, відділах досліджень і розробок, в університетах і провідних світових науково-дослідних інститутах.
У виставці взяли участь провідні польські та зарубіжні компанії, які представили обладнання і сучасні рішення для промислових, медичних, аналітичних, біологічних, харчових, фармацевтичних, екологічних, косметичних та інших лабораторій.
Професор Добротворський С.С. відзначив, що відповідно до мети цього унікального заходу – надання чудової платформи для налагодження ділових контактів, обміну досвідом та навчання, йому була надана практична можливість опанування нових знань про інноваційне вимірювальне обладнання фірм Renishaw і Keyence. Це сприяло науковцю з НТУ «ХПІ» виконанню ряду наукових досліджень за темою «Формування і трансформація періодичних нановуглецевовмісних структур на поверхні металів короткоімпульсними лазерними, мікрохвильовими і плазмовими методами». Протягом двох днів проф. Добротворский С.С. відвідав низку конференцій і практичних семінарів, підготовлених провідними експертами галузі метрології і вимірювань в промисловості, отримані знання провідний викладач кафедри ТММВ пранує імплементівати при викладані дисциплін для здобувачів освіти ННІМІТ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наукові школи кафедри технологій машинобудування та металорізальних верстатів ННІМІТ були представлені доцентками цієї кафедри на міжнародній конференції в Румунії.

5-6 вересня в м.Бухарест (Румунія) відбулась міжнародна конференція «International Conference on Reliable Systems Engineering-2024» (ICoRSE’24) (http://www.icorseng.eu/), де від кафедри ТММВ було представлено декілька доповідей, що визвали живі обговорення та найціннішу реакцію від колег – інтерес.
Представленi роботи є результатом поточних досліджень, що виконуються за планами науково-дослідних робіт НТУ”ХПІ” відповідно до завдань держбюджетних тем МОН України: “Формування і трансформація періодичних нановуглецевовмісних структур на поверхні металів короткоімпульсними лазерними, мікрохвильовими і плазмовими методами” (ДР № 0124U000481) та “Розробка технологічних основ високошвидкісного алмазного шліфування важкооброблюваних матеріалів для виробів авіаційної техніки з використанням твердого змащування” ( ДР No 0124U000678).
Конференція об’єднала чимало цікавих людей, із амбітними та конкурентоспроможними ідеями.
Представниці кафедри ТММВ Євгенія Басова та Марина Іванова вдячні за надані можливості та плідну співпрацю співробітникам “National Institute of Research and Development in Mechatronics and Measurement Technique” (Бухаресті, Румунія).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Професор 👨🏻‍🎓 кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів ХПІ Сергій Добротворський взяв участь у виставці технологій, машин та інструментів для металообробки «WARSAW METALTECH» у Польщі.

❗️Захід став головною подією для фахівців у галузі машинобудування Центральної та Східної Європи.

Сергій Добротворський розповів учасникам про виклики, з якими сьогодні стикаються викладачі Харківського Політеху при підготовці конкурентоспроможних фахівців.

‼️Захід став чудовою можливістю для практичного ознайомлення із lean-green технологіями в машинобудуванні, інноваційним та продуктивним обладнанням, технологічними інноваціями та напрямками сучасних досліджень.