МІЖНАРОДНА МОБІЛЬНІСТЬ
ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ, ПРОПОНУЄМО ВАМ ОЗНАЙОМИТИСЯ З АКТУАЛЬНИМИ ПРОПОЗИЦІЯМИ УЧАСТІ У ПРОГРАМАХ ОБМІНІВ НА САЙТІ ВІДДІЛУ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ:
https://blogs.kpi.kharkov.ua/v2/oms/uk
МОЖЛИВОСТІ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ ВИКЛАДАЦЬКОГО ТА ТЕХНІЧНОГО/АДМІНІСТРАТИВНОГО ПЕРСОНАЛУ
Пізанський університет (University of Pisa) в рамках проєкту Erasmus+ Mobility No. 2022-1-IT02-KA131-HED-000055922 пропонує взяти участь в академічній мобільності (викладання або стажування).
Кожному окремому співробітнику, який подав заявку, може бути надано максимум 40 днів мобільності.
Викладання або стажування мають здійснюватися у період з 9 січня 2024 року по 31 липня 2024 року.
Заяву про прийняття на роботу необхідно заповнити та надіслати лише онлайн, використовуючи форму:
https://forms.office.com/e/V3BaCh0XfY
Форма буде доступна до 31 травня 2024 року.
Більш детальна інформація доступна за посиланням:
https://www.unipi.it/index.php/english-news/item/24576
Запрошуємо студентів 1-2 курсі (програма бакалаврату академічного року 2023-24) взяти участь у програмі обміну студентів бакалаврату ВНЗ (Global Undergraduate Exchange Program) 2024-2025.
Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.
Детальніше про можливість участі у програмі можна дізнатись на офіційному сайті за посиланням:
https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugra
Шановні студенти і викладачі!
Технологічний університет Бергакадемія Фрайбурга (Technische Universität Bergakademie Freiberg) пропонує студентам та викладачам українських вишів безкоштовну участь у курсах програми самонавчання (час початку навчання ви обираєте самі).
Курси можна проводити одночасно з навчанням в українському університеті. В усіх курсах доступні українські субтитри.
Меню Degree course – Select у формі заявки на участь дозволяє вибрати той курс, який вас найбільше приваблює:
Опис програми SUUUpoRT:
https://tu-freiberg.de/en/virtuelle-fakultaet/suuuport-project/information
Умови участі у програмі SUUUpoRT:
https://tu-freiberg.de/virtuelle-fakultaet/suuuport-project/registration
Форма заявки для участі у програмі для студентів українських вишів:
https://tu-freiberg.de/en/virtuelle-fakultaet/application-for-enrolment-in-suuuport-programme-0
Форма заявки на участь у програмі для співробітників українських вишів:
https://tu-freiberg.de/virtuelle-fakultaet/suuuport-project/suuuport-registration-for-teaching-staff
Конкурс для отримання стипендій Erasmus+
До уваги студентів!
Оголошується конкурс для отримання стипендій на навчання у рамках програми Erasmus+ на весняний семестр 2021/22 н.р. в університеті прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт Hochschule Würzburg-Schweinfurt
Навчання в Німеччині буде проходити у весняному семестрі 2021/22 н.р. Для студентів НТУ «ХПІ» 2-4 курсів освітнього ступеня «бакалавр» доступні стипендії за напрямами:
- Business and administration
- Electronics and automation (mechatronics)
- Information and communication technologies
Обов’язковою вимогою для конкурсантів є наявність сертифіката рівня В2 з англійської або німецької мови.
Студенти, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні до 05.11.2021 року заповнити онлайн-анкету з доданням необхідних документів.
Посилання на анкету: https://forms.gle/4e1QpFC527UCW4UH7
Перелік необхідних документів:
- Мотиваційний лист (англійською або німецькою мовами)
- CV (обов’язково з фото, яке має бути професійним та призначеним для резюме, мати номер телефону та E-Mail )
- Transcript of records за всі семестри
- Мовний сертифікат (не нижче В2 з англійської або німецької)
- Будь-які додаткові сертифікати /грамоти /нагороди, що показують мотивацію і здібності студента (відгуки викладачів, перемоги в олімпіадах і тд, ) – якщо є в наявності.
Всі документи повинні бути виключно в PDF-форматі. Назва файлу має містити прізвище студента та тип файлу, наприклад: Kovalenko_СV.pdf. Документи, які є багатосторінкові мають бути підготовлені як єдиний PDF-файл зі зрозумілою назвою! Наприклад, єдиний PDF-файл з сертифікатами, відгуками викладачів та перемогами в олімпіадах повинен мати назву: Kovalenko_Certifikate.pdf.
Якщо у вас виникли запитання, ви можете надіслати їх нам на електронну адресу daz@khpi.edu.ua або звертайтеся телефоном: +380577076549.
Студенти НТУ ХПІ спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» взяли участь у Міжнародному українсько-німецькому форумі «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння»
20.09.2021 студенти НТУ «ХПІ» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» взяли участь у Першому Міжнародному Українсько-Німецькому Форумі «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння». Форум проводився Асоціацією гостинності в партнерстві з Центральною спілкою українців Німеччини за підтримки Українського культурного фонду.
Мета цього заходу – формування партнерства заради стійкого розвитку навколо створення культурно-мистецьких туристичних продуктів «Україна-Німеччина», що сприятиме досягненню порозуміння та миру на рівні широких аудиторій обох країн.
Спікери проєкту – представники державних інституцій, вищих навчальних закладів та туристичного бізнесу України та Німеччини.
Тематика Форуму:
– дослідження німецької культурної спадщини в Україні;
– огляд нових туристичних маршрутів в Україні для німецькомовних туристів;
– основні тенденції німецького туризму в умовах пандемії;
– нові напрямки українсько-німецької співпраці у сфері туризму.
За результатами форуму в рамках курсу «Вступ до спеціальності» к.е.н., доц. Тетяна Чайка провела семінарське заняття на тему «Надання послуг гостинності клієнтам з Німеччини: пошук креативних підходів до вирішення наявних проблем». В ході семінарського заняття була реалізована проектна технологія навчання. Активна взаємодія і творчий підхід до розробки пропозицій щодо впровадження нових послуг, поліпшення технології та організації супроводу туристів з Німеччини, сприяли суттєвому розвитку і зміцненню інтересу студентів до предмета і обраної спеціальності.