Кафедра туризму і готельно-ресторанного бізнесу НТУ «ХПІ»

DEPARTMENT OF TOURISM AND HOSPITALITY BUSINESS

Кафедра туризму і готельно-ресторанного бізнесу НТУ «ХПІ» - DEPARTMENT OF TOURISM AND HOSPITALITY BUSINESS

Конференція 2023

Всеукраїнська науково-практична конференція  «Маркетингові та організаційні механізми повоєнного розвитку галузі гостинності та туризму України»

м. Харків, 14-15 листопада 2023 року

 

Збірник тез доповіді Частина 1: завантажити
Бібліографічний опис:
Маркетингові та організаційні механізми повоєнного розвитку галузі гостинності та туризму України [Електронний ресурс] : матеріали 1-ї Всеукр. наук.-практ. конф., 14-15 листопада 2023 р. : у 2 ч. Ч. 1 / оргком.: Н. В. Якименко-Терещенко [та ін.] ; ред. О. О. Носирєв ; Нац. техн. ун-т “Харків. політехн. ін-т” [та ін.]. – Електрон. текст. дані. – Харків, 2023. – 526 с. – Укр. та англ. мовами.
https://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/71116

 

Збірник тез доповіді Частина 2: завантажити
Бібліографічний опис:
Маркетингові та організаційні механізми повоєнного розвитку галузі гостинності та туризму України [Електронний ресурс] : матеріали 1-ї Всеукр. наук.-практ. конф., 14-15 листопада 2023 р. : у 2 ч. Ч. 2 / оргком.: Н. В. Якименко-Терещенко [та ін.] ; ред. О. О. Носирєв ; Нац. техн. ун-т “Харків. політехн. ін-т” [та ін.]. – Електрон. текст. дані. – Харків, 2023. – 325 с. – Укр. та англ. мовами.
https://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/71118

Сертифікати учасників конференції можна завантажити з теки за посиланням:

 Сертифікати учасників конференції

Для зручності пошуку попередньо знайдіть Ваше прізвище у Переліку учасників та назва файлу сертифіката

Програма конференції: завантажити

 

Програма пленарного засідання конференції
14 листопада 2023 р. 10:00 – 11:30 (online, платформа Teаms)
Доєднатись: https://cutt.ly/MwTojvbJ

 

Програма секційного засідання конференції
14 листопада 2023 р. 14:00 – 15:30 (online, платформа Teаms)
Доєднатись:
https://cutt.ly/8wYkq3Tj

 

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Маркетингові та організаційні механізми повоєнного розвитку галузі гостинності та туризму України».

Інформаційний лист конференції можна завантажити за посиланням
Зразок оформлення тез доповіді можна завантажити за посиланням

 

ПУБЛІКАЦІЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ БЕЗКОШТОВНА

КОЖЕН УЧАСНИК БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАЄ ІМЕННИЙ СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

 

Метою конференції є обговорення актуальних проблем, тенденцій, інструментів, стратегій розвитку, у тому числі й маркетингових, проведення маркетингових досліджень, технологій повоєнного розвитку галузі гостинності та туризму України; консолідація зусиль органів державної влади, провідних фахівців туристичної та дотичних галузей, закладів вищої освіти, які готують фахівців туристичної галузі, для відновлення туризму та рекреації у повоєнний період.

Секції конференції:

  • СЕКЦІЯ 1.    Маркетингові інструменти та стратегії повоєнного розвитку туризму та гостинності в Україні.
  • СЕКЦІЯ 2.    Розвиток туризму та гостинності в регіонах України.
  • СЕКЦІЯ 3.    Фінансово-економічні та організаційні засади розвитку сфери гостинності і туризму.
  • СЕКЦІЯ 4.    Діджиталізація та Startup-проєкти у сфері туризму і гостинності.

Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Форма проведення конференції: заочна, дистанційна.

Кількість авторів має бути не більшою за 3 особи. Тези здобувачів будь-якого рівня приймаються тільки за співавторства керівника.

Для участі у конференції необхідно до 13 листопада 2023 року (включно):  

Заповнити відомості про авторів та надіслати тези доповіді через форму реєстрації за посиланням: https://tinyurl.com/confere2023

Назва файлу тез доповіді має бути підписана відповідно до номера секції та прізвища учасника конференції (наприклад: 2_Іванов_Тези.docx)

(у випадку технічних складнощів із заповненням форми можливо надіслати тези та заявку з відомостями про авторів на електронну адресу confere2023@gmail.com )

Збірник тез буде надіслано учасникам на поштову адресу, вказану у заявці, впродовж місяця після проведення конференції.

Вимоги до оформлення тез доповідей:

  • Обсяг – від 2 до 5 повних сторінок формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word у вигляді файла з розширенням *.doc, *.docх; шрифт – Times New Roman; розмір – 14; 1 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; усі поля – 20 мм. Орієнтація сторінок – книжкова (альбомна не припускається).
  • Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: секція конференції, прізвище та ініціали автора (-ів) (шрифт – напівжирний); посада, навчальний (науковий) заклад, місце роботи у разі закінчення навчання; (шрифт – курсив); назва доповіді (великі літери, шрифт – напівжирний); текст доповіді (шрифт TimesNewRoman, кегль 14, звичайний, інтервал міжрядковий одинарний, відступ 1).
  • Підписи до рисунків: TimesNewRoman, кегль 12, напівжирний, без абзацного відступу, вирівнювання – по центру.

Рис. 1 Кількість туристів, обслугованих туроператорами та турагентами, 2017-2022 рр.

 

  • Таблиці у разі наявності їх у тексті мають бути складені лаконічно, зрозуміло і містити мінімальні відомості, необхідні для ілюстрування суті статті. Назва таблиці: TimesNewRoman, кегль 12, без абзацного відступу, напівжирний, вирівнювання – по центру. 

Таблиця 1

Туристична діяльність в Україні у 2020 році

 

  • Використані автором літературні джерела, на які є посилання у тексті, наводять у кінці статті (шрифт TimesNewRoman, кегль 12, звичайний, інтервал міжрядковий одинарний, відступ 1) загальним списком у порядку згадування. Список використаних джерел оформлюється за міждержавним стандартом ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання». У тексті порядковий номер (згідно зі списком) літературного джерела, на яке посилаються, подають у квадратних дужках, наприклад, [3, с. 17].
 
.