Всеукраїнська науково-практична конференція «Маркетингові та організаційні механізми повоєнного розвитку галузі гостинності та туризму України»
м. Харків, 14-15 листопада 2023 року
Збірник тез доповіді Частина 1: завантажити
Бібліографічний опис:
Маркетингові та організаційні механізми повоєнного розвитку галузі гостинності та туризму України [Електронний ресурс] : матеріали 1-ї Всеукр. наук.-практ. конф., 14-15 листопада 2023 р. : у 2 ч. Ч. 1 / оргком.: Н. В. Якименко-Терещенко [та ін.] ; ред. О. О. Носирєв ; Нац. техн. ун-т “Харків. політехн. ін-т” [та ін.]. – Електрон. текст. дані. – Харків, 2023. – 526 с. – Укр. та англ. мовами.
https://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/71116
Збірник тез доповіді Частина 2: завантажити
Бібліографічний опис:
Маркетингові та організаційні механізми повоєнного розвитку галузі гостинності та туризму України [Електронний ресурс] : матеріали 1-ї Всеукр. наук.-практ. конф., 14-15 листопада 2023 р. : у 2 ч. Ч. 2 / оргком.: Н. В. Якименко-Терещенко [та ін.] ; ред. О. О. Носирєв ; Нац. техн. ун-т “Харків. політехн. ін-т” [та ін.]. – Електрон. текст. дані. – Харків, 2023. – 325 с. – Укр. та англ. мовами.
https://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/71118
Сертифікати учасників конференції можна завантажити з теки за посиланням:
Сертифікати учасників конференції
Для зручності пошуку попередньо знайдіть Ваше прізвище у Переліку учасників та назва файлу сертифіката
Програма конференції: завантажити
Програма пленарного засідання конференції
14 листопада 2023 р. 10:00 – 11:30 (online, платформа Teаms)
Доєднатись: https://cutt.ly/MwTojvbJ
Програма секційного засідання конференції
14 листопада 2023 р. 14:00 – 15:30 (online, платформа Teаms)
Доєднатись: https://cutt.ly/8wYkq3Tj
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Маркетингові та організаційні механізми повоєнного розвитку галузі гостинності та туризму України».
ПУБЛІКАЦІЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ БЕЗКОШТОВНА
КОЖЕН УЧАСНИК БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАЄ ІМЕННИЙ СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ
Метою конференції є обговорення актуальних проблем, тенденцій, інструментів, стратегій розвитку, у тому числі й маркетингових, проведення маркетингових досліджень, технологій повоєнного розвитку галузі гостинності та туризму України; консолідація зусиль органів державної влади, провідних фахівців туристичної та дотичних галузей, закладів вищої освіти, які готують фахівців туристичної галузі, для відновлення туризму та рекреації у повоєнний період.
Секції конференції:
- СЕКЦІЯ 1. Маркетингові інструменти та стратегії повоєнного розвитку туризму та гостинності в Україні.
- СЕКЦІЯ 2. Розвиток туризму та гостинності в регіонах України.
- СЕКЦІЯ 3. Фінансово-економічні та організаційні засади розвитку сфери гостинності і туризму.
- СЕКЦІЯ 4. Діджиталізація та Startup-проєкти у сфері туризму і гостинності.
Офіційні мови конференції: українська, англійська.
Форма проведення конференції: заочна, дистанційна.
Кількість авторів має бути не більшою за 3 особи. Тези здобувачів будь-якого рівня приймаються тільки за співавторства керівника.
Для участі у конференції необхідно до 13 листопада 2023 року (включно):
Заповнити відомості про авторів та надіслати тези доповіді через форму реєстрації за посиланням: https://tinyurl.com/confere2023
Назва файлу тез доповіді має бути підписана відповідно до номера секції та прізвища учасника конференції (наприклад: 2_Іванов_Тези.docx)
(у випадку технічних складнощів із заповненням форми можливо надіслати тези та заявку з відомостями про авторів на електронну адресу confere2023@gmail.com )
Збірник тез буде надіслано учасникам на поштову адресу, вказану у заявці, впродовж місяця після проведення конференції.
Вимоги до оформлення тез доповідей:
- Обсяг – від 2 до 5 повних сторінок формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word у вигляді файла з розширенням *.doc, *.docх; шрифт – Times New Roman; розмір – 14; 1 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; усі поля – 20 мм. Орієнтація сторінок – книжкова (альбомна не припускається).
- Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: секція конференції, прізвище та ініціали автора (-ів) (шрифт – напівжирний); посада, навчальний (науковий) заклад, місце роботи у разі закінчення навчання; (шрифт – курсив); назва доповіді (великі літери, шрифт – напівжирний); текст доповіді (шрифт TimesNewRoman, кегль 14, звичайний, інтервал міжрядковий одинарний, відступ 1).
- Підписи до рисунків: TimesNewRoman, кегль 12, напівжирний, без абзацного відступу, вирівнювання – по центру.
Рис. 1 Кількість туристів, обслугованих туроператорами та турагентами, 2017-2022 рр.
- Таблиці у разі наявності їх у тексті мають бути складені лаконічно, зрозуміло і містити мінімальні відомості, необхідні для ілюстрування суті статті. Назва таблиці: TimesNewRoman, кегль 12, без абзацного відступу, напівжирний, вирівнювання – по центру.
Таблиця 1
Туристична діяльність в Україні у 2020 році
- Використані автором літературні джерела, на які є посилання у тексті, наводять у кінці статті (шрифт TimesNewRoman, кегль 12, звичайний, інтервал міжрядковий одинарний, відступ 1) загальним списком у порядку згадування. Список використаних джерел оформлюється за міждержавним стандартом ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання». У тексті порядковий номер (згідно зі списком) літературного джерела, на яке посилаються, подають у квадратних дужках, наприклад, [3, с. 17].