Тому що ми найкращі!

Абітурієнту

Приєднуйся!

Вступити

Студенту

Навчальна література.

Почитати

Facebook

Наші соцмережі.

Приєднатися

Контакти

Напишіть нам!

Написати

Колектив кафедри вітає

Колектив кафедри вітає кандидата технічних наук, доцента кафедри турбінобудування Олену Авдєєву із присудженням премії Президента України для молодих вчених за роботу «Оптимізація проточних частин потужних парових турбін для ТЕС та АЕС».
ПОДАЛЬШІХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ ВАМ, ОЛЕНА ПЕТРІВНА!!!

Конференція 2020 рік

25- 26 листопада

Кафедра Турбінобудування НТУ «ХПІ» провела заплановану XVI Міжнародну науково-технічну конференцію «Енергетичні та теплотехнічні процеси й устаткування».

Програма конференції

Тези доповідей ХVI Міжнародної науково-технічної конференції «Енергетичні та теплотехнічні процеси й устаткування» (25- 26 листопада 2020 р.)

технічний редактор Науменко Світлана Петрівна
тел .: м. 098-579-05-64, Viber 099-018-78-84
E-mail: naumenkos@outlook.com

Світлій пам’яті Зайцева Михайла Васильовича.

31 січня 2022 року на 82 році пішов із життя Зайцев Михайло Васильович, кандидат технічних наук, професор.

Після закінчення школи у 1945 році пов’язав своє життя з ХПІ та кафедрою турбінобудування, де пройшов шлях від інженера до професора. Довгий час працював деканом енергомашинобудівного факультету. Має багато авторських свідоцтв на винаходи, похвальні грамоти від керівництва університету. Вніс суттєвий внесок у організацію навчального процесу. Читав курси лекцій з парових турбін, теплофізичних процесів у парових турбінах, змінні режими парових та газових турбін. Наукові інтереси поширювалися від газодинаміки турбомашин до вдосконалення лопаткових апаратів парових турбін.

Ми висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким Михайла Васильовича у зв’язку з непоправною втратою.

Колектив кафедри турбінобудування НТУ «ХПІ»

«ЗИМОВІ КАНІКУЛИ З ПОЛІТЕХОМ».

25 січня 2022 року кафедра турбінобудування взяла участь у заході «ЗИМОВІ КАНІКУЛИ З ПОЛІТЕХОМ».
Була проведена пізнавальна лекція на тему: «ЕНЕРГЕТИКА: СВІТЛО ТА ТЕПЛО ДЛЯ КОМФОРТНОГО ЖИТТЯ» для учнів загальноосвітніх шкіл.
«Історія розвитку енергетики від давнини до сучасності, а саме, історія розвитку теплових двигунів від турбіни Герона Олександрійського до сучасних авіаційних двигунів. Теплові електричні станції як джерело світла та тепла для комфортного життя людини. Теплообмінні апарати в промисловості і навколо нас..» Такі цікаві питання були розкриті на лекції.
Зацікавленість, відкритість і активність – саме так можна охарактеризувати обстановку, в якій проходила лекція. Це дає надію на те, що у майбутньому ця складна і дуже важлива галузь «ЕНЕРГЕТИКА» буде розвиватись і поповнюватись талановитими молодими фахівцями.

Захист дипломних проектів магістрів

14.12.2021 року на кафедрі турбінобудування пройшов захист дипломних проектів магістрів зі спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування», спеціалізації «Турбомашини: проєктування, монтаж, експлуатація та ремонт» і «Теплові процеси в енергетичному обладнанні».

Зустріч зі студентами і викладачами Конотопського  класичного фахового коледжу СумДУ

01.12.21 кафедра турбінобудування провела on-line зустріч зі студентами і викладачами Конотопського  класичного фахового коледжу СумДУ спеціальності «Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування», це перша зустріч з  цим навчальним закладом. На зустрічі викладачі кафедри ознайомили студентів зі 142 спеціальністю «Енергетичне машинобудування», а саме спеціалізацією «Комп’ютерна інженерія енергетичного обладнання». Розповіли про кафедру, напрямки підготовки фахівців, спеціальне програмне забезпечення для проєктування проточних частин парових і газових турбін, систем охолодження газових турбін і ін. Ознайомили з правилами прийому на 1 і на 1 скорочений курси, запросили на кафедру для подальшого навчання.  На зустрічі були присутні 25 студентів коледжу.

Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента

Колектив кафедри турбінобудування вітає Михайлову Ірину Олександрівну, кандидата технічних наук, з присвоєнням вченого звання доцента по кафедрі турбінобудування. Бажаємо Ірині Олександрівні подальших професійних успіхів, реалізації нових досягнень, удачі та творчого натхнення!

Наказ №486 вiд 27 жовтня 2021 «Про організацію освітнього процесу в НТУ “ХПІ” під час епідемічної небезпеки»

Наказ №486 вiд 27 жовтня 2021 «Про організацію освітнього процесу в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» під час епідемічної небезпеки»приказ

Міжнародна науково-технічна конференція

XVII Міжнародну науково-технічну конференцію «Енергетичні та теплотехнічні процеси й устаткування»

 

Захист дисертації

16 квітня
на кафедрі турбінобудування відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук:
Москаленко Владислава Вікторовича
(аспіранта кафедри прикладної гідроаеромеханіки Сумського державного університету)

Майбутні події :

no event

Абітурієнт-бакалавр-магістр

Facebook