Вітаємо усіх з гарною новиною: наш партнер університет Paris 13 та НТУ “ХПІ”, кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління, виграли грант ERASMUS project KA1: Академічна мобільність. Цей проект надає гарну можливість студентам та аспірантам вирушити до французького ЗВО на короткострокове навчання, а викладачам – пройти практику чи стажування в одному з найкращих європейських університетів.
Кафедра ПIIТУ виграла грант з академічної мобільності
![](http://web.kpi.kharkov.ua/asu/wp-content/uploads/sites/109/2019/07/erasmusplus_logo_220x220.jpg)