Університети-партнери

В даний час кафедра програмної інженерії та інтелектуальних технологій управління НТУ «ХПІ» активно співпрацює з провідними європейськими вишами. Уже кілька років діють програми стажувань в європейських університетах, реалізовано декілька програм подвійних дипломів з вишами-партнерами.

Альпійсько-адріатичний університет – австрійський вищий державний університет і дослідницький центр в Каринтії. Між університетом Клагенфурта та НТУ «ХПІ» у 2017 році було підписано угоду про подвійні дипломи.
http://www.uni-klu.ac.at/

Гамбурзький Технічний Університет – один з найбільших академічних центрів Німеччини. Незважаючи на те, що Гамбурзький університет є одним з наймолодших університетів Німеччини, наукові відкриття і досягнення професорів і випускників університету, п’ять з яких – лауреати Нобелівської премії – увійшли в історію науки і техніки.
https://www.uni-hamburg.de/

Університет Париж Норд – французький державний університет, один з 13 Паризьких університетів заснованих на основі університетського центру Сен-Дені.
https://www.univ-paris13.fr/

Університет Люм’єр Ліон 2 – підрозділ одного з найбільших університетів Франції – Ліонського університету, включає 6 факультетів і 7 науково-дослідних інститутів.
http://www.univ-lyon2.fr/

Університет Ліннеус – державний університет в Смоланді, південній провінції Швеції. Він складається з двох корпусів, що знаходяться в містах Векше і Кальмар. Університет був утворений в 2010 році, після злиття університету в Векше і коледжу в Кальмарі.
https://lnu.se/

Економічний університет в Познані – один з п’яти університетів народного господарства в Польщі.
http://ue.poznan.pl/pl/

Школа економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі – словацький виш, що готує фахівців для державного управління і регіонального розвитку та є членом Словацької цифрової коаліції. З 2019 р. між цим університетом та НТУ «ХПІ» діє спільна магістерська програма.
http://www.vsemvs.sk/en

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (FHWS) – заснований у 1971 році в Баварії, нараховує 9102 студентів, 202 професори та є четвертим за розміром університетом прикладних наук у Баварії. Між FHWS та НТУ «ХПІ» діє програма академічної мобільності здобувачів.
https://www.thws.de/en/

Рейнсько-Вестфальський технічний університет Аахена (RWTH) – дослідницький технічний університет, що розташований у місті Аахен, Північний Рейн-Вестфалія, у Німеччині. З 2022 р. між RWTH та НТУ «ХПІ» діє спільна бакалаврська програма.
https://www.rwth-aachen.de/