Проєктне навчання

Проєктне навчання

Innovation Campus – це перший і наразі єдиний проєкт в Україні на базі державного вишу, який об’єднує IT-навчання, школу підприємництва та коворкінг!

У Innovation Campus проєктне навчання дає студентам можливість розвинути практичні навички в обраному треці навчання. Окремі курси і дисципліни замінюються розробкою практичних проєктів. Ці проєкти можуть тривати від 2 днів до 6 місяців. Деякі проєкти розробляються індивідуально, інші – в групах. Кожен проєкт являє собою складну задачу з коротким описом практичних і теоретичних навичок, які студенти повинні отримати протягом усього процесу навчання в Innovation Campus.


«Серцем» кампусу є інноваційна освітня програма UCODE, яка розроблена викладачами НТУ «ХПІ» у співпраці з фахівцями UNIT.Factory.
Ця освітня програма дасть можливість талановитій молоді отримати класичну університетську освіту, підкріпивши її хорошими практичними навичками в області ІТ-технологій.
Навчатися в Innovation Campus можуть студенти, які вступили на конкурсні пропозиції бакалаврату 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 122 «Комп’ютерні науки та інтелектуальні системи» з приміткою «Інноваційний кампус».

Дивіться презентацію програми “Інноваційний кампус”:

Innovation Campus

 

Навчання на бакалавраті триває 4 роки, з них 2 роки в Innovation Campus:
• 1-й рік – вступ до спеціальності, математика, основи програмування і алгоритмізації.
• 2-й – 3-й рік рік – «марафон» (4 тижні тестування та відбору), за результатами якого частина студентів переходять на проєктне навчання.
• 4-й рік – фундаментальна підготовка (математичне моделювання та аналіз, прийняття рішень, проєктування програмного забезпечення тощо), практика, захист дипломної роботи.


Innovation Campus не тільки дасть можливість студентам отримати вигідні пропозиції по їх майбутній роботі і навчить інформаційних технологій, але і допоможе їм оволодіти навичками 21-го століття: співпраця, спілкування і робота в команді.