Видатні випускники

ЗОЛОТАРЬОВ Володимир Михайлович – випускник 1998 р.
Генеральний директор ПАТ “Завод ПІВДЕНКАБЕЛЬ”
Доктор технічних наук, професор, академік Інженерної академії України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений машинобудівник України, депутат Харківської міської ради, нагороджений державними нагородами – орденами “За заслуги” І, ІІ та ІІІ ступенів, Почесною грамотою Верховної Ради України та Грамотою Кабінету Міністрів України за особливі заслуги перед українським народом, Почесний громадянин міста Харкова.
Ділова людина України 1999 року в номінації “Промислове виробництво”, лауреат міжнародного рейтингу “Золота Фортуна”, нагороджений головою Харківської облдержадміністрації Почесною відзнакою “Слобідська слава” та харківським міським головою – “За старанність”, срібною медаллю II ступеня , медаллю “За ефективне управління”, неодноразово перемагав у Всеукраїнському конкурсі “Найкращий роботодавець року”.

АНТОНЕЦЬ Юрій Панасович – випускник 1982 р.
Технічний директор ПАТ “Завод ПІВДЕНКАБЕЛЬ”
Кандидат технічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, член-кореспондент Інженерної академії України, нагороджений Почесною грамотою Міністерства промислової політики України, Подякою Кабінету Міністрів України.

ІВАННІКОВ Віктор Кирилович – випускник 1978 р.
Генеральний директор ПрАТ “ВО “Бердянський кабельний завод”
З 1978 р. працював інженером цеху силових кабелів “Азовкабель” (м. Бердянськ), заступником начальника волочильного цеху, начальником цеху, заступником генерального директора з виробництва, першим заступником генерального директора. З 2002 р. – генеральний директор ПрАТ “ВО “Бердянський кабельний завод”.

КАРПУШЕНКО Василь Петрович – випускник 1970 р.
Радник генерального директора з науково-технічного розвитку ПАТ «Завод Південкабель»
Пройшов шлях від інженера-технолога до технічного директора (1987-2009 рр.),  з 2009 р. – радник генерального директора з науково-технічного розвитку ПАТ «Завод Південкабель». Голова Харківського регіонального Науково-технічного товариства енергетиків та електротехніків, член Центрального правління НТСЕУ, кандидат технічних наук, Заслужений машинобудівник України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

ЗОЛОТАРЬОВ Володимир Володимирович – випускник 2005 р.
Виконавчий директор ПАТ “Завод ПІВДЕНКАБЕЛЬ”
З 2005 р. працював змінним майстром, технологом, начальником цеху, директором із зовнішньоекономічних зв’язків. За одну з наукових праць «Розробка та впровадження самонесучих ізольованих високовольтних захищених проводів ліній електропередач до 132 кВ» йому було присуджено премію Президента України як молодому вченому.
У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Чан Ки Фук (Tran Ky Phuc) — випускник кафедри 1990 року.
Генеральний директор інституту енергетики (Соціалістична Республіка В’етнам)
У 1993 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Амплитудно-фазові спектри імпульсів часткових розрядів у високовольтній твердій ізоляції”. Науковий керівник — професор Набока Борис Григорович.
У 1996 році у НТУ “ХПІ” захистив докторську дисертацію на тему “Методи неруйнівного контролю діелектричних матеріалів та виробів за параметрами часткових розрядів (теорія та розробка)” за спеціальністю 05.09.13 “Прилади і методи контролю та захисту навколишнього середовща, речовин, матеріалів та виробів».

ГРИНИШИНА Маргарита Володимирівна – випускниця 2000 р.
Технічний директор заводу «ІНТЕРКАБЕЛЬ КИЇВ»

З 2000 р. працювала інженером-технологом заводу “Укрелектрокабель”. З 2003 р.  – спеціаліст зі стандартизації та сертифікації ТОВ “Інтеркабель Київ”.
2005-2016 рр. – заступник генерального директора з управління якістю, з 2016 – технічний директор заводу «ІНТЕРКАБЕЛЬ КИЇВ».