Taking Engineering Education to 2030
Нобелівський лауреат з фізики Мюррей Гелл-Манн:
Нам потрібно йти від мудреця, що стоїть на сцені, до гіда, що стоїть у осторонь
Доброю традицією на кафедрі є проведення під керівництвом проф. Безпрозванних Ганни Вікторівни щорічних комплексних міждисциплінарних занять серед бакалаврів та магістрів спеціалізації із захистом студентами колективних та індивідуальних розробок з дисциплін «Теорія електромагнітних полів в електроізоляційній, кабельній та оптоволоконній техніці», «Основи оптоволоконної техніки: кабелі зв’язку» та «Фізичні основи оптоволоконної техніки».
Представлені до захисту роботи структурно-логічно пов’язані одна з одною: кожна наступна ґрунтується на попередній та є продовженням та розвитком на більш високому теоретичному рівні та практичній реалізації попередньої з урахуванням дисциплін, які викладаються на 3, 4 та 5 курсах спеціалізації. “Електроізоляційна, кабельна та оптоволоконна техніка”.
Саме такий формат проведення підсумкового міждисциплінарного заняття серед студентів спеціалізації різних курсів забезпечує формування спадкоємності, усвідомлення значущості спеціалізації та є фактором мотивації студентів до навчання.
Індивідуальні завдання є обов’язковою складовою дипломного проєкту як бакалаврів, так і магістрів.
За результатами виконаних завдань, активності студентів на стадії виконання та під час захисту студентами спеціалізації отримано грамоти за підписом ректора НТУ “ХПІ” проф. Сокола Є.І.:
Іщенко Роман та Шустер Сергій – бакалаври групи Е-121к;
Сіятовський Денис – бакалавр групи Е-120к; Бондар Юрій – магістр групи Е-Н123к.
Нижче наведено скриншоти з презентацій студентів:
Іщенко Роман |
Сіятовський Денис |
Шустер Сергій | |
Просимо звернути увагу на те, що вагома частина лабораторій має відеозаписи. Для того щоб відтворити ролик – достатньо перейти по гіперпосиланню. На останньому слайді презентації розміщені посилання на сайти кафедри, де розміщена інформація про освітнє середовище.
МТБ ОПП Електроенергетика
Ваша освіта – це надійний фундамент для успіху у майбутньому!
Кафедра ЕІКТ випустила понад 3600 студентів
Випускники кафедри ЕІКТ працюють в понад 10 країнах світу
Викладачі та випускники кафедри ЕІКТ отримали 9 державних премій |