Цього разу 06 жовтня 2020 року за сприянням керівництва підприємства «AltBier», м. Харків,
студенти мали можливість прослухати чотирьохгодинну лекцію «Сучасне обладнання пивоварного виробництва» від главного пивовара AltBier Brewery Тетяни ВОЛИНСЬКОЇ (
випускниці кафедри технології жирів та продуктів бродіння 2015 року) на безпосередньо діючому заводі з детальною демонстрацією конструктивних особливостей практично усіх одиниць обладнання.
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
Такий формат навчання не залишив жодного студента байдужим. Наприкінці лекції традиційно відбулася дегустація
.
![🍻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f37b.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)