Студентка 4 курсу кафедри технології жирів та продуктів бродіння Діана Калініченко з відзнакою завершила курс навчання в Академії пивоваріння AB InBev Efes ![🍻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f37b.png)
![👩🏼🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1/16/1f469_1f3fc_200d_1f393.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![🍻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f37b.png)
![👩🏼🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1/16/1f469_1f3fc_200d_1f393.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
Її враження від проходження курсу:
Це був інтенсивний курс строком на один місяць, який подарував мені фундаментальні знання в області технологій пивоваріння, вміння працювати у команді, а також можливість познайомитися з новими цікавими людьми.
Було складно зрозуміти той факт, що інші люди з твоєї команди вже знайомі зі спеціальністю пивовара, а мої пізнання щодо пива обмежувалися лише однією лекцією та екскурсією у AB InBev Efes. Мені треба було багато працювати, щоб підтягнути свої знання. Я багато читала, мабуть, навіть більше, ніж було потрібно на заняттях.
Старанна робота допомогла мені у спілкуванні з фахівцями високого рівня, задавати тільки точні питання, успішно скласти іспити, впоратися з тестом Kahoot та стати однією з найкращих студенток в Case study.
Тільки працьовитість може допомогти на шляху до своєї мрії та виконати її. Я хочу подякувати команді AB InBev Efes за організацію цього курсу, а також за всі ті знання, навички та мотивацію, якими ви поділилися з нами. Після Академії пивоваріння я відчула себе на новому рівні:
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Це був незабутній досвід!»
Ми ПИШАЄМОСЯ ![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
нашими студентами і бажаємо їм успіхів у подальшому навчанні та майбутній професійній діяльності!
.
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
⠀
ВИ НАША ГОРДІСТЬ І НАДІЯ!!!