Перемога на Гран-Прі України з програмування!!!
![](http://web.kpi.kharkov.ua/kmmm/wp-content/uploads/sites/110/2023/10/387843249_735708831907295_7220569083995207315_n-1.jpg)
З великим задоволенням вітаємо наших найталановитіших випускників кафедри “Комп’ютерна математика та аналіз даних” НТУ «ХПІ» – Михайла Бабенка та Андрія Черевка!
Їхня неймовірна перемога на Гран-Прі України з програмування – це свідчення їхнього неймовірного таланту і наполегливості. ![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
10 вересня 2023 року відбулось Гран-Прі України з програмування, одного з наймасштабніших та найважливіших подій у сфері інформатики в Україні. У цьому заході взяли участь 226 зареєстрованих учасників, що створили 182 команди. З них 173 команди брали участь в онлайновому заліку, а 9 – в авторському. Також 10 команд змагалися на офлайн майданчику в офісі Genesis.
5 годин контесту, 3,5 години розбору. Всього було надіслано понад 2500 розв’язків, і 132 команди здавали хоча б одну задачу. Ці завдання були підготовлені видними представниками України зі спортивного програмування.
На Гран-Прі України з програмування були використані всі найпопулярніші мови програмування, такі як С++, Pascal, Java, С#, Python, JavaScript та інші.
Ми пишаємося досягненнями Михайла і Андрія і бажаємо їм ще більше перемог та успіхів у майбутньому! ![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
_
Залишити відповідь