Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів

Освітня програма (конкурсна пропозиція)*: Технології органічних речовин, харчових добавок і косметичних засобів. *Саме на конкусрну пропозицію Ви будете подавати заяви в своєму електронному кабінеті в 2019 році.


Галузь знань: 16 Хімічна та біоінженерія
Спеціальність (освітня програма): 161 Хімічні технології та інженерія
Випускаюча кафедра: Органічного синтезу і нанотехнологій
Факультет: Технології органічних речовин
Керівник: спеціалізації Кричковська Л.В., завідувач кафедри органічного синтезу і нанотехнологій, д.б.н., проф.
Тел.: +38 (057) 707-61-41
E-mail: krichkovska@kpi.kharkov.ua

Анотація спеціалізації: унікальність цієї спеціалізації полягає в тому, що навчальний матеріал, який використовується для підготовки студентів, знаходиться на стику таких наук, як органічна, аналітична, колоїдна хімії, біохімія, біологія, FD&C технологій та косметичних засобів. Фахівці проходять підготовку з технологій виробництва харчових добавок і косметичних засобів різного призначення, а також з технологій, набувають практичних навичок в області аналізу харчових добавок і компонентів косметичних засобів, організації промислового виробництва даних продуктів. Фахівці отримують необхідні знання, вміння та навички, які необхідні для виконання виробничих функцій та типових задач діяльності в хімічній та косметичній промисловостях, що сприяє підвищенню продуктивності праці, прискорює темпи впровадження інновацій на виробництві, підвищення конкурентоспроможності продукції хімічної та косметичної галузей. В даний час косметична та хімічна промисловості країни являє собою одну з стратегічних галузей економіки, яка покликана забезпечити населення держави необхідними за кількістю та якістю продуктами та косметичними засобами.

Наявність договорів з провідними установами України та інноваційно-технологічних кластерів Харківського регіону про співпрацю за напрямом спеціалізації:

 • ТОВ «Техноком» (ТМ «Мівіна»);
 • ООО «Аромат» (парфюмерно-косметична фабрика);
 • ТОВ «Слобожанський миловар»;
 • ТОВ «Пересічанський ОЕЗ»;
 • Інститут монокристалів НАН України;
 • Український науково-дослідний інститут олій та жирів Національної Академії аграрних наук.

Майбутні фахівці проходять підготовку з технологій виробництва косметичних засобів різного призначення, а також з технологій виробництва харчових добавок та їх застосування. Так само вчаться орієнтуватися в широкому асортименті косметичних інгредієнтів, отримують навички в області аналізу харчових добавок і компонентів косметичних засобів, організації промислового виробництва даних продуктів.

Деталі спеціалізації:

 • Хімічна технологія харчових добавок і компонентів косметичних засобів;
 • Застосування добавок у виробництвах;
 • Експертиза і контроль якості.

Європейські стандарти та актуальні педагогічні технології спрямовані на досягнення глибоких фундаментальних і практичних знань фахівців двох освітніх рівнів: бакалавр, магістр.

З метою працевлаштування випускників кафедри регулярно проводитися: ярмарки вакансій, презентація випускників реальним роботодавцям. Студенти 4 та 6 курсу проходять практику на підприємствах з можливістю подальшого працевлаштування на них.

Диплом і майбутня професія

По закінченні навчання наші випускники отримують: диплом бакалавра хімічної технології (після 4 років навчання), диплом інженера хіміка технолога або диплом інженера хіміка дослідника (після 6 років навчання – диплом магістра).

Отримавши диплом спеціаліста або магістра, наші випускники можуть працювати:

 • технологами та інженерами на профільних підприємствах;
 • в лабораторіях різних виробництв;
 • інженерами в проектних установах;
 • Магістри мають можливість вступу до аспірантури, а так само можуть займатися науковою діяльністю в дослідницьких інститутах.

 

Для вступу необхідні результати зовнішнього незалежного оцінювання з: української мови, математики та на вибір з хімії чи біології. Детальніше…

ВАЖЛИВО: Ви зможете до нас вступити!!!

Для студентів не пройшли конкурс на бюджет, але бажаючих вчитися на престижній спеціальності, є контрактне навчання по очній і заочній формі.

27 бюджетних місць на першому курсі. Ось чому:

ВАЖЛИВО ПОСТАВИТИ ПРІОРИТЕТ #1

освітня програма / конкурсна пропозиція:

“Технології органічних речовин, харчових добавок і косметичних засобів”

Все про вступ на Технології органічних речовин, харчових добавок і косметичних засобів:

Вступ
на 1 курс


Все найважливіше
для абітурієнта
дивіться тут

Продовження навчання


Вступ на 2-4 курс, в магістратуру та аспірантуру.
Всі форми навчання!

Наші
галереї


Краще 1 раз побачити
Ніж 100 разів почути!
Дивіться наші фотографії

Поділитися: