Dmytro Savenkov

Дмитро Савенков

Дмитро Савенков, в 2004 році отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Прикладна математика» на кафедрі системного аналізу та інформаціно-аналітичних технологій. Ще під час навчання в університеті почав працювати в телекомунікаційній компанії “Іскрател” на посаді розробника програмного забезпечення для АТС та IP-телефонів. Потім працював в компаніях QArea, Ciklum та інших, де пройшов шлях від розробника до технічного лідера та проєктного менеджера кількох команд розробників.

В 2015 року очолив великий структурний підрозділ у компанії “Mirantis”, де керував командою Core Components для IAAS-платформи під назвою OpenStack. Виступав з доповідями на ряді самітів “OpenStack” в Канаді, Японії тощо. Паралельно організував власний бізнес, займався розробкою антивірусного продукту “Defender Pro”, у зв’язку з чим деякий час мешкав у місті Вікторія, яке є столицею Британської Колумбії – найбільшого муніципального району в Канаді.

З 2019 року працював на посадах керівника та архітектора рішень у провідних ІТ-компаніях SoftServe, Livegenic, Andersen. В теперішній час працює на посаді старшого архітектора рішень та технічного власника продукту (Senior Solutions Architect/Technical Product Owner) в компанії GlobalLogic: керує рядом проектів та ініціатив, створює прототипи майбутніх рішень, виховує молодих фахівців тощо.

Паралельно кар’єрі в IT-індустрії професійно займався більярдом та снукером, у 2012 році отримав категорію міжнародного судді зі снукеру, судив ряд чемпіонатів зі снукеру європейського та світового рівня.

Також Дмитро захоплюється іноземними мовами, вільно володіє англійською та німецькою, працював перекладачем у “National Transportation Safety Board” – агентстві Федерального уряду США, яке займається розслідуванням аварій на цивільному транспорті.

Відвідав більше 30 країн: Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Північної та Південної Америки, зокрема був на Кубі, у Венесуелі, у Австралії. Найдовше жив у США, Канаді, Великій Британії. На даний момент мешкає в Україні, ухваливши для себе рішення не залишати країну у важкий для неї час.

Своїм життєвим девізом Дмитро обрав висловлювання відомого героя Ентоні Хопкінса Ганнібала Лектера: “Немає нічого цікавішого, ніж дізнаватися про нові речі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.