Максим Малько

Максим Малько

Максим Малько

Максим Малько у 1995 році з відзнакою закінчив кафедру «Технічна кібернетика» НТУ «ХПІ» (саме таку назву на той час мала кафедра системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій) за спеціальністю «Прикладна математика».

У тому ж році вступив до аспірантури, яку закінчив у 1998 році, після чого отримав посаду асистента кафедри. У 2004 році успішно захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.13.07 – Автоматизація технологічних процесів, тема дисертації: «Синтез багатовимірних динамічних компенсаторів збурень для комбінованих систем управління теплоенергетичними процесами», а наприкінці 2004 року зайняв посаду доцента кафедри.

У 2009 році отримав звання доцента кафедри системного аналізу та управління.

Протягом 2004 – 2011 років працював заступником відповідального секретаря центральної приймальної комісії НТУ «ХПІ», де широко розкрилися його здібності до системного мислення, що дозволило повноцінно впровадити сучасні інформаційні технології в роботу не лише центральної приймальної комісії, а і багатьох інших підрозділів.

На теперішній час Максим Малько є одним з найактивніших співробітників університету, які займаються задачами впровадження та поширення використання сучасних інформаційних технологій у різні сфери діяльності університету в цілому та окремих підрозділів.

З 2018 по 2021 рік працював на посаді декана факультету комп’ютерних наук та програмної інженерії (зараз- навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій). Наприкінці 2021 року отримав звання професора НТУ «ХПІ».

З 2022 року працює на посаді професора кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій та продовжує приймати активну участь у житті університету. Є членом методичної ради НТУ «ХПІ».

В якості хобі має мандри та картографування, що в період з 2010 по 2017 зробило його активним членом спільноти Google MapMaker, за що у 2014 році отримав подяку та нагороду від Google Украйна, як людина, що зробила найбільший вклад у підвищення якості даних на території України у сервісі Google Maps. Також у період підготовки до чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012» співпрацював з компанією «EasyWay», яка займається підвищенням якості картографічної інформації громадського транспорту у місті Харків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.