Ольга Кудінова

Ольга Кудінова

Кудінова Ольга, в 2002 році отримала диплом бакалавра з прикладної математики, а в 2004 році – ступінь магістра соціальної інформатики на кафедрі САІТ НТУ «ХПІ». З тих пір на протязі майже 20 років займається аналізом даних, має досвід багатьох успішних проєктів, в яких брала участь як інженер даних. Працювала на посаді інженера з даних у провідних світових компаніях, зокрема Amazon, Google, GitHub, брала участь у відомих стартапах Zulily, Aduro тощо.

В 2019 році Ольга перейшла до компанії Microsoft, де в якості інженера даних увійшла до складу команди Cloud Hardware Infrastructure Engineering (CHIE), яка займається розширенням хмарної інфраструктури Microsoft та відповідає за реалізацію місії Microsoft «Інтелектуальна хмара», в рамках якої надає основну інфраструктуру та базові технології для понад 200 онлайн-бізнесів Microsoft, включаючи Bing, MSN, Office 365, Xbox Live, Skype, OneDrive тощо. Зокрема, Ольга працює над інформаційною панеллю Power BI, бере участь у процесі стандартизації Power BІ та відповідає за публікацію щомісячних новин Power BI для всієї мережі Microsoft.

Ольга є громадянкою США та мешкає з родиною в місті Кіркленд. У вільний час полюбляє грати в бадмінтон та щороку бере участь у змаганнях в своєму штаті та за його межами. В даний час балотується на федеральну посаду сенатора США від штату Вашингтон.

Ольга Кудінова. Microsoft
Ольга Кудінова. Microsoft

Одна відповідь на “Ольга Кудінова”

  1. Ця жінка наполегливо прямує до власної мети – допомагати суспільству жити як щаслива родина. Я вважаю за доцільне, якщо ми не маємо можливості допомагати Ользі, то хоча не заважати їй долати свій шлях.
    This woman is persistently moving towards her own goal – to help society live as a happy family. I consider it expedient, if we do not have the opportunity to help Olga, at least not to prevent her from overcoming her path.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.