Студенти кафедри САІТ – переможці Всеукраїнського конкурсу!

Конкурс дипломів

Шановні друзі!

У ці надважкі для України часи, кожен працює на своєму фронті. Хочемо поділитися новиною про перемогу на нашому, освітньому фронті. 9 студентів кафедри САІТ отримали дипломи “За перемогу у 1 турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році”.

Була відмічена висока якість наукових робіт, надзвичайно актуальна тематика та творчий підхід до вирішення завдань. Вітаємо Антонову А., Дроботенка В., Єфімову А., Лазор А., Максимову Д., Мироненко В., Міщенка А., Політька П., Федоріщеву В. та їх керівників. Вони були кращими за чотирма напрямами: “Інформатика і кібернетика”, “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, “Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання” і “Видавництво та поліграфія”.

Навіть під час війни наші студенти повноцінно навчаються, проходять стажування у європейських університетах, перемагають на наукових конкурсах. Саме ці хлопці та дівчата вже будують майбутнє нашої держави, займаються наукою та створюють новітні технології.

Вітаємо всіх викладачів кафедри САІТ – це наша спільна перемога!

Вадим Дроботенко

 

Антон Міщенко

 

Анна Лазор

 

Анастасія Єфімова

 

Анастасія Антонова

 

Павло Політько

 

Дар'я Максимова

 

Вікторія Федоріщева

 

Валерія Мироненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.