Зустріч з абітурієнтами

Сьогодні на кафедрі пройшла зустріч завідувача кафедрою Куценко О.С. з абітурієнтами та їх батьками.


Були присутні близько 20 осіб.

У преамбулі Куценко О.С. розповів про історію кафедри, напрямки та спеціальності підготовки студентів, матеріально технічному оснащенні лабораторних класів, а також можливості працевлаштування і подальшої самореалізації.

Були задані питання:

  • Про можливості подальшого надходження після отримання диплома бакалавра та можливості отримання додаткової освіти.

Куценко О.С. зазначив, що завдяки фундаментальної математичної та комп’ютерної підготовки, проводиться на кафедрі, студенти після закінчення навчання мають надзвичайно широкий вибір як влаштування на роботу, так і подальшого навчання. Були наведені приклади конкретних підприємств і посад, на яких працюю наші випускники, а також відзначений рівень можливої ​​заробітної плати. Було відзначено, що завдяки тому, що, на відміну від більшості інших комп’ютерних напрямів підготовки, напрямку “Інформатика” і “Системний аналіз” не є вузькоспеціалізованими і охоплюють широкий спектр знань, методологій та комп’ютерних технологій, випускники мають можливість більш швидко і ефективно реалізувати отримані в процесі навчання знання.

  • Про формування рейтингів абітурієнтів та процедуру їх зарахування.

Куценко О.С. сказав, що система формування рейтингів чітко і однозначно прописана в правилах прийому і, що НТУ “ХПІ” завжди прагне максимально чітко і відкрито представляти дані про рейтинги абітурієнтів. Було сказано, що після 31.07.2013 повний рейтинговий список буде представлений на сайті університету. Процедура зарахування відбуватиметься виключно згідно рейтингу, проте було нагадано, що само зарахування можливе тільки після надання оригіналів атестата та сертифікатів зовнішнього тестування до приймальної комісії факультету у відповідні терміни.

Також було запропоновано, у разі виникнення будь-яких додаткових питань щодо процедури зарахування, задавати їх на форумі НТУ “ХПІ” у розділі приймальної комісії.

Куценко О.С. заспокоїв присутніх і сказав, що зараз приймальною комісією йде обробка як заяв, який абітурієнти подали особисто, так і заяв, які надійшли в електронному вигляді через систему ЄДЕБО, і що процедура їх фіксації у внутрішній інформаційній системі НТУ “ХПІ” і в ЄДЕБО трохи різні і несинхронізованому. Однак було чітко підкреслено, що приймальна комісія обов’язково обробить всі заяви і до моменту закінчення прийому документів дані списки будуть ідентичні.

Крім усього, було сказано, що у разі виявлення яких-небудь неточностей у своїх даних у зазначених списках необхідно обов’язково зв’язатися з приймальною комісій факультету з метою уточнення або корекції даних. Такі ситуації іноді можливі через велику завантаженість операторів інформаційних систем, що пов’язано з досить великим потоком заяв.


До уваги абітурієнтів.

Орієнтовна дата наступної зустрічі з завідувачем кафедрою 23.07.2013 о 17:00 в 507 У2. Деталі можна дізнатися за телефоном +380 (57) 70-76-103.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.