Запрошення на навчання до освітньо-профорієнтаційного центру Харківського ліцею № 73 та кафедри САІТ НТУ «ХПІ»

Представлення ІТ профіля

Запрошення на навчання до освітньо-профорієнтаційного центру Харківського ліцею № 73 та кафедри САІТ НТУ «ХПІ»

В 2023 році між кафедрою системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій та Харківським ліцеєм № 73 була підписана угода про співпрацю, згідно з якою на базі ліцею створено освітньо-профорієнтаційний центр та відкрито профіль «Інформаційні технології. Викладачі кафедри на заняттях знайомлять старшокласників з основами програмування, сучасними інформаційними технологіями та принципами розробки робототехнічних систем.

IT-спеціальності в сучасному світі стають все більш популярними. Навіть, не зважаючи на воєнний стан, українська IT-індустрія минулого року збільшила обсяг розробки програмного забезпечення та продажів. При цьому Харків за кількістю ІТ-компаній та ІТ-фахівців впевнено випереджає інші ІТ-локації країни, поступаючись лише столиці.

Які основні переваги роботи в ІТ:

  1. Швидкість роботи в компанії. IT – це ринок, який розвивається дуже стрімко. І щоб втриматись на плаву, потрібно працювати швидко, думати швидко і так само діяти. А чим вищий темп в компанії, тим цікавішою буде ваша робота.
  2. Ви завжди в курсі всіх новин сфери, А це означає, що вам є про що поговорити з друзями.
  3. Вас оточують високоосвічені люди. Усі вони професіонали у своїй сфері, і це надихає вас також підвищувати рівень навичок і знань, чим би ви не займались.
  4. Робота з інноваційними проєктами. Кожен IT-продукт справді унікальний, а з новим і незвичним працювати цікавіше.
  5. Можливість віддаленої роботи. Сьогодні в більшості IT-компаній співробітники працюють дистанційно, що є дуже і багато хто це цінує.
  6. Відрядження, релокейт (переїзд працівника фірми з одного місця проживання на інше із зміною офісу компанії), обмін досвідом та спілкування з партнерами й колегами іноземними мовами. Це лише частина перспектив у роботі з великими міжнародними IT-компаніями.
  7. Рівень доходу: зарплати в цій сфері вище середнього. Для інтернів та позицій Junior (спеціалісти початкового рівня кваліфікації) – стартова зарплата складає 390 доларів та 800 доларів відповідно (за даними платформи DOU).

Тому запрошуємо всіх, хто цікавиться сучасними інформаційними технологіями, вступати до Харківського ліцею № 73, обирати профіль «Інформаційні технології» та в подальшому вступати до НТУ «ХПІ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.