Освітні лекції від партнеру заходу Autodesk

Від компанії Autodesk, як партнера «Всеукраїнської Олімпіади з САПР та КМ 2019» в рамках Освітніх лекцій було проведено дві презентації.

В перший день Олімпіади представник компанії, Дмитро Мухін, провів презентацію на тему «Хмарні технології на службі сучасного інженера». Під час доповіді були розкриті важливі питання сьогодення, які вирішують інженерні компанії по всьому світу, та як в цих питаннях допомагає хмарне програмне забезпечення від Autodesk. Основними із інструментів вирішення різноманітних питань були продемонстровані можливості хмарного САПР Autodesk Fusion 360, який можуть скачати та використовувати легально та безкоштовно учні шкіл, студенти вишів та викладачі будь-яких навчальних закладів, в тому числі на комп’ютерах в аудиторіях. Він дозволяє створити цифрову модель продукту, зробити її розрахунки та підготувати необхідні дані для виробництва, будь то креслення, чи модель для друку на 3D-принтері, чи то дані для CNC-станку. Та головним хмарним інструментом на службі інженера було продемонстроване програмне забезпечення Generative Design, яке дозволяє розрахувати достатньо велику кількість варіантів конструкцій із досягненням мінімальної ваги, максимальної міцності та заданих методів виробництва за допомогою спеціальних математичних алгоритмів, закладених в програмному продукті. В ролику нижче продемонстровано основні можливості Generative Design та продемонстровані деякі можливості. Fusion 360. https://youtu.be/sNkx-JR7jxM

В завершальний день Олімпіади Дмитро Мухін перед нагородженням переможців розповів «Що дає програма студентів-експертів Autodesk». В рамках цієї доповіді студенти та викладачі дізнались про програму, котра дає можливість студентам ділитись своїми досягненнями, спілкуватись із однодумцями з усього світу та отримувати за цей досвід не тільки матеріальні винагороди а і важливі можливості в подальшому працевлаштуванні та стажуваннях.

Autodesk_Student_Advocacy_Program_RU_compressed

Comments are closed