Кафедра туризму і готельно-ресторанного бізнесу НТУ «ХПІ»

DEPARTMENT OF TOURISM AND HOSPITALITY BUSINESS

Кафедра туризму і готельно-ресторанного бізнесу НТУ «ХПІ» - DEPARTMENT OF TOURISM AND HOSPITALITY BUSINESS

Наші випускники

Ольга Шаповал
(рік випуску 2005)

 Генеральний директор  у Printing House “FactorDruk

Навчання на кафедрі стало міцним фундаментом для мого становлення як особистості. Перш за все, я зрозуміла, що потрібно використовувати всі можливості і не боятися пробувати нове. Не можна досягти нових результатів старими способами.

Під час навчання кафедра надавала студентам масу можливостей спробувати себе як в звичних ролях, так і в рамках різних проектів. І я із задоволенням брала в них участь, що стало дуже в нагоді мені в кар’єрі.

Всі знання, отримані мною під час навчання, я реалізувала на практиці. Я вдячна кафедрі за ту їхню глибину, яка дозволила мені ефективно просуватися по кар’єрних сходах.

Розуміння економіки процесів дуже важливо для результативного управління. І одна із найголовніших “цеглинок” мого фундаменту – це команда кафедри! Я безмежно вдячна їм за ентузіазм, націленість на результат, підтримку і любов, які вони вкладали в кожного з нас! Цей вклад став одним з визначальних чинників у моєму житті!

Ешалієва Наталія
(рік випуску 2008)

 Засновник і керівник українського бренду одягу Nata’El (#nataelmoda).

 

У 2008 році закінчила факультет “Бізнесу і фінансів” і в 2009 році заснувала своє ательє в’язаного одягу. Ми працювали під індивідуального клієнта, а з початку 2016 випускаємо лімітовано свою лінійку одягу. Працюємо по всьому СНД, також купують у нас і клієнти в Європі, США, Австралії. Ось уже багато років отримані знання в інституті допомагають мені щодня: бізнес планування, тайм-менеджмент, ЗЕД, маркетинг. Не можу не відзначити деяких викладачів, які особливо запам’яталися своїм стилем викладання і ставленням до студентів – Данько Т.В і Шевченко М.М. На їхніх парах ми отримували не тільки суху теорію, а й робили бізнес презентації, працювали в команді, відпрацьовували різні бізнес кейси, і шукали-поглинали нові цікаві книги з бізнес-дисциплін. Дякую улюбленій кафедрі і рідному університету за чудові і насичені роки навчання!

 

Юлия Абсалямова
(рік випуску 2013)

Менеджер ЗЕД холдингу Teknika Group

Найбільше мені подобалася наша англомовна програма. Мені дуже сподобалося, що була можливість слухати іноземних професорів, яких запрошували до нас читати лекції. Те, що сама методика викладання була застарілою, було багато реальних кейсів і прикладів. Подобалися групові роботи, робота в команді, brain storm, багато різних інтерактивних завдань! У наших викладачів був або є досвід роботи в своїй сфері, тому вони могли ділитися практичними знаннями. Після закінчення навчання я здавала тести з митної справи та працювала протягом трьох років в митної брокерської фірмі, що є невід’ємною частиною зовнішньоекономічної діяльності. Познайомилася з людьми з різних фірм, у яких була зовнішня діяльність, займалася оформленням товарів як на імпорт так і на експорт. У брокерській фірмі «Експас», працювала агентом з митного оформлення вантажів. Потім була запрошена на роботу в величезний конгломерат «Астекс трейдинг» до відділу логістики та митного оформлення товарів. Там було своє виробництво, продукція якого йшла на експорт. Через якийсь час, запросили працювати на посаду менеджера ЗЕД в фірму «Полімер», яка є частиною великого американського холдингу Teknika Group. На цій посаді займалася також імпортом і експортом, спілкувалася з транспортними компаніями, розраховувала собівартість продукції і ціну товару у клієнта в залежності від різних умов поставки. Досліджувала нові ринки на попит товару, вивчала конкурентів, шукала потенційних клієнтів і партнерів для виходу на міжнародний ринок. Весь досвід напрацьовувався під час роботи, але хороші знання я отримала у нас на кафедрі. Нещодавно надійшла на спеціальність Global business management в Канаді, після закінчення буду працювати в перебігу року так само за фахом – вчитися канадському досвіду ведення бізнесу.

 

 

Наталія Сліпченко
(рік випуску 2017)

Спеціалист з трейд-марктингу  компанії  «Сан ИнБев Україна»

Навчання на кафедрі «Менеджмент ЗЕД та фінанси» надало мені надійну базу для побудови подальшої кар’єри і стала першим кроком на професійному шляху. Завдяки старанням викладачів кафедри я знайшла фундаментальні знання про роботу фінансової сфери підприємств, а також особливостей їх міжнародної діяльності, що стало вагомим аргументом при проходженні співбесіди на роботу і буде дуже корисним для подальшого зростання і розвитку.

Нарівні зі знаннями, отриманими за час навчання, я придбала безцінні навички презентації, організації роботи в команді, вирішення бізнес-кейсів, володіння англійською мовою на високому рівні. Дані вміння зараз дуже допомагають мені при спілкуванні з колегами з Європи та участі в бізнес-воркшопах.

Хочу висловити величезну подяку всьому викладацькому складу кафедри за їхнє старання, терпіння, натхнення і віру в нас. Без їхнього залучення і націленості на результат, який зараз відбивається у вигляді наших знань і умінь, ми б не досягли того, що маємо зараз.

 

Вікторія Нестерова
(
рік випуску 1999)

Підприємець, директор і керуючий партнер компанії Панські Меблі, засновник і власник ТМ BIG ROOM. Ментор стартапів в проекті МФВ Новий відлік. Виконавчий директор Асоціації бізнес-випускників Україна-Німеччина.

Роки навчання на кафедрі згадую з теплом і вдячністю. За цей час я зрозуміла, що мета вищої освіти полягає не лише в тому, щоб дати знання, про та розвивати ділові навички, необхідні в подальшій професійній діяльності. Протягом періоду навчання в НТУ «ХПІ» через нас проходив великий потік інформації: точні науки, економічні гуманітарні дисципліни, поглиблене вивчення іноземних мов, методичні та наукові семінари, конференції, круглі столи. Але головне – наші викладачі навчили нас правильно працювати з інформацією, критично мислити, аргументувати свою точку зору, бути гнучкими в сучасному турбулентному світі. Постійно стажуючись за кордоном, викладачі ділилися з нами найсучаснішими знаннями, надихали на вибір майбутньої спеціальності. Перебуваючи в оточенні компетентних, цілеспрямованих, які люблять свою справу людей, ти мимоволі заражаєшся їх прикладом. Якщо Ви готові старанно вчитися і мати хороші кар’єрні перспективи після закінчення університету – освітня програма кафедри «Менеджмент ЗЕД та фінанси» – для Вас!

Дьомушкіна Тетяна
(
рік випуску 2004) 

Менеджер ЗЕД AST Group

Вже 12 років я працюю в компанії, що спеціалізується на оптових поставках тканин з Китаю і Туреччини. В мої обов’язки входить дві посади – це менеджер ЗЕД (веду переговори з китайськими партнерами) і менеджер з продажу.

Вже багато років минуло, відколи я випустилася зі стін рідного інституту, але до сих пір з упевненістю можу сказати, що наш викладацький склад один з кращих. Для менеджера дуже важливим є мати уявлення про всі процеси і аспектах бізнесу, вміти збирати й аналізувати великі кількості інформації, а потім на основі цього приймати рішення.

Освітня програма кафедри за рахунок свого різноманітності і націленості на практичне застосування знань допомагає швидко влитися в професійне середовище.

Ті навички, які я придбала за 5,5 років навчання досі щодня допомагають мені вирішувати питання різної складності на роботі і постійно займатися саморозвитком.

 

Валерия Дзюба (рік випуску 2006) 

Керівник проектів та програм, Інвестиційна компанія SigmaBleyzer

Нерідко протягом навчання у ВНЗ доводиться чути «Вчіться, звичайно, але реальні знання, необхідні в роботі, Ви отримаєте вже на підприємстві», «Знання відірвані від життя і нічого спільного з реальною роботою не мають» та інше. Весь перший рік роботи в компанії SigmaBleyzer (куди я була запрошена на стажування за підсумками захисту магістерської роботи), я не переставала приємно дивуватися. Всі методи і прийоми, які ми вивчали в університеті, ми застосовували на практиці в нашій повсякденній роботі. Багато речей, пов’язані з оцінкою вартості компанії, оцінкою фінансового стану, які були висвітлені нами в дипломі, успішно застосовуються в сучасному світі. Потужна база знань і навичок, придбана в НТУ «ХПІ», дозволила перемогти в стажуванні і успішно закріпитися в одній з найсучасніших підприємств України.

Головне, чого навчили в стінах НТУ «ХПІ» крім професійних знань, на мій погляд – вміння мислити, гнучко трансформувати свої навички, знання в мінливих обстановці, системний підхід до вирішення завдань. З урахуванням специфіки роботи фонду SigmaBleyzer, найчастіше персонал впроваджують на роботу в одну з портфельних компаній. При виході з інвестицій, кадри переводять на іншу компанію, в абсолютно іншу галузь. Навчання дозволило в рамках одного інвестиційного фонду займати різні посади в різних компаніях (аналітик, провідний економіст, фінансист, керівник проектів і програм). Персонал кафедри дуже сучасний, не перестає вчитися, працює в тісному контакті з бізнесом.

 

Мішустін Павло Леонідович

(рік випуску 2002)

Компанія «Альтана-капітал». Посада – директор департаменту інвестиційно-банківських послуг

Після закінчення НТУ «ХПІ» за фахом «Фінансовий менеджмент» почав свою кар’єру в компанії SigmaBlezeyer з позиції фінансового аналітика. Пізніше очолював відділ інвестиційно-банківських послуг АТ «УкрСибБанк» BNP Paribus Group. Брав участь у залученні коштів українських емітентів облігацій на суму більше 8 мільярдів гривень.

Має великий досвід організації та супроводу локальних та міжнародних угод, а також публічних розміщень емісій корпоративних облігацій.

 

Ільченко Сергій Анатолійович

(рік випуску 2010)

начальник відділу фінансів Jupiter Vienna Incurance Group, м. Київ.

Магістерський диплом з відзнакою зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», спеціалізація «Фінансовий менеджмент».

Відзнака ректора Товажнянського Л.Л. за активну участь у громадському житті університету. Відзнака декана БФ-факультету Гаврися О.М. за успіхи в навчанні.

Участь у конференціях, публікація наукових статей.  Участь в університетському ансамблі баяністів-акордеоністів «Поліфонія». Стипендія уряду Німеччини та ДААД на навчання в Європейському університеті Віадріна, Франкфурт-на-Одері, Німеччина. Практика у відділі ризиків Райффайзен Банк Аваль. Практика у фінансовому відділі Daimler AG, головний офіс концерну, м. Штутгарт, Німеччина.

На даний час начальник відділу фінансів, Jupiter Vienna Incurance Group, м. Київ.

 

Решетняк Юлія Сергіївна

(рік випуску 2006)

Спеціаліст з проектів, асистент Віце-Президента, відділ управління змінами у фінансах і операційній діяльності State Street Corporation, Бостон, США.

Працювала фінансовим аналітиком компанії Сігма Блейзер, Харків, 2005-2006 рр.

Отримала диплом MBA Suffolk University, Бостон, США, 2008 р.