Днями свої роботи презентували студенти ОП 121 “Інженерія прогрмного забeзпечення”.
Практична частина дипломних досліджень була присвячена розробці програмних компонентів для виявлення шахрайств у банківському секторі, підбору персоналу в ІТ-команду, управління електронними медичними записами на основі технології блокчейн.
Результати праці наших студентів свідчать про те, що вони добре розуміються на актуальних потребах ІТ-сфери і стануть затребуваними фахівцями на ринку праці.
На кафедрі ПІІТУ продовжується захист практики майбутніми бакалаврами
![](http://web.kpi.kharkov.ua/asu/wp-content/uploads/sites/109/2023/06/83077832_2637661206283038_2487578945411612672_o.jpg)