Вступ після коледжу

МАРКЕТИНГ
вступ на другий курс

Сертифікат про акредитацію спеціальності: НД 2192159, дійсний до 01.07.2025
Вартість навчання: 30470 грн / рік (денна форма навчання); 13620 грн / рік (заочна форма навчання)
Мова навчання: українська

Умови вступу:

  • після колежду, технікуму (молодший бакалавр, молодший спеціаліст, фаховий молодший бакалавр)

Вступ на бюджет:

Вступ на контракт:

РОЗРАХУНОК КОНКУРСНОГО БАЛУ

Конкурсний бал = (0,5×П1 + 0,5×П2)×1,07,

де П1, П2 – бали з першого (українська мова) та другого (математика) предметів за шкалою від 100 до 200.

ОСНОВНІ ЕТАПИ ВСТУПУ

Реєстрація для складання НМТ – додаткова сесія – з 10 до 20 червня, спеціальна сесія – з 1 до 7 вересня. (після реєстрації необхідно підтвердити участь та обрати населений пункт)

Основна сесія НМТ – з 18 липня до 10 серпня, додаткова – з 16 до 20 серпня, спеціальна сесія – з 12 до 16 вересня.

Реєстрація електронних кабінетів вступника – з 1 липня.

Подання заяв для вступу – з 29 липня до:

  • 8 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди;
  • 23 серпня – для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту.

Вступні випробування: індивідуальні усні співбесіди – з 9 до 16 серпня.

Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 29 серпня.

Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – 2 вересня до 18:00.

Зарахування:

  • бюджет – 5 вересня,
  • контракт – не пізніше 30 вересня.

Переведення на вакантні місця – до 19 вересня.

ТЕРМІНОЛОГІЯ

Національний мультипредметний тест (НМТ) – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання результатів навчання з української мови, математики та історії України, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства. У випадку вступу за спеціальними умовами замінюється на індивідуальну усну співбесіду з відповідних предметів за програмою ЗНО.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – комплекс організаційних процедур, спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до закладів вищої освіти в Україні. Через повномасштабне російське вторгнення в Україну у 2022 році введено вступне випробування на бакалаврат для здобуття вищої освіти у формі Національного мультипредметного тесту (НМТ).

Індивідуальна усна співбесіда – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання підготовленості (оцінювання знань, умінь та навичок) вступника з одного, двох або трьох предметів (складових: українська мова, математика, історія України), за результатами якої за кожний предмет (складову) виставляються оцінки за шкалою 100-200 (з кроком в один бал) або ухвалюється рішення про негативну оцінку вступника («незадовільно»). Здійснюється закладом вищої освіти.

Мотиваційний лист – викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, до якого у разі необхідності вступником може бути додано (у тому числі в електронній формі) матеріали, що підтверджують викладену в листі інформацію.

Детальну інформацію щодо умов вступу можна дізнатися в нашому каналі https://t.me/marketingntu (Для того, щоб задати запитання, треба натиснути на  aв правому верхньому куті екрану та знайти там пункт “Переглянути обговорення”)