Захист дисертацій

02.07.2015 і 09.07.2015 у спеціалізованій вченій раді Д64.050.07 пройшли захисту дисертаційних робіт співробітників кафедри системного аналізу і управління.

02.07.2015:

  • Азаренков Володимир Ілліч.  Дисертація на здобуття ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи.  Тема роботи: “Аналітичне розв’язання рівняння теплопровідності в задачах аналізу та  синтезу температурних полів радіоелектронної апаратури”.
  • Марченко Ігор Іванович.  Дисертація на здобуття ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи.  Тема роботи: “Математичне та комп’ютерне моделювання модифікації наноструктури поверхневих шарів матеріалів під атомно-іонним впливом”.

09.07.2015:

  • Александрова Тетяна Євгенівна.  Дисертація на здобуття ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.07 – автоматизація процесів управління.  Тема роботи: “Структурно-параметричний синтез високоточних цифрових систем наведення і стабілізації танкового озброєння”.
  • Коваленко Сергій Володимирович.  Дисертація на здобуття ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.07 – автоматизація процесів управління.  Тема роботи: “Синтез систем автоматичного курування теплопостачанням на основі множинних критеріїв якості теплових процесів будівель”.

Всі захисту пройшли успішно.  Спеціалізована вчена рада відзначив високий рівень робіт і одноголосно прийняв рішення про присвоєння всім претендентам відповідних вчених ступенів.

Співробітники кафедри сердечно вітають своїх колег з успішним захистом дисертаційних робіт і бажають подальших успіхів.

Rada003_
Rada002
Rada001

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.