Юрій Дорофєєв

Випускник кафедри Технічної кібернетики (перша назва кафедри Системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій). Після закінчення аспірантури захистив в 1995 році кандидатську, а в 2016 році – докторську дисертацію за спеціальністю 05.13.07 – автоматизація процесів керування. З 1993 року є викладачем кафедри, а з 2016 року – вченим секретарем спеціалізованої вченої ради з захисту кандидатських та докторських дисертацій.

До сфери наукових інтересів входять інтелектуальні інформаційні технології та сучасні напрямки теорії автоматичного керування. Є автором більш ніж 50 наукових публікацій. Постійний учасник багатьох Міжнародних наукових конференцій.

Мені пощастило опинитися в числі студентів першого набору нашої кафедри. Тоді набирали дві групи за спеціальністю «Робототехнічні системи» і все місто було обклеєне листівками, на яких людиноподібний робот запрошував абітурієнтів на нашу кафедру. Пройти повз я не зміг і жодного разу в житті про це не пошкодував.

Я пишаюся тим, що, будучи студентом, брав участь в будівництві корпусу У2 і безпосередньо аудиторій на 5-му поверсі, які пізніше зайняла кафедра САІТ. Можу впевнено сказати, що всі мої досягнення в житті пов’язані з НТУ «ХПІ» та кафедрою Системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій.Юрій Дорофєєв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.