Олімпіада з САПР та комп’ютерного моделювання

Запрошуємо всіх бажаючих студентів технічних вищих навчальних закладів взяти участь у 23й олімпіаді з дисципліни “Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні“, яка пройде 15-17 квітня 2020р. Цього року місцем проведення заходу був обраний Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” (кафедра “Теорії і системи автоматизованого проектування механізмів і машин”).

Дана олімпіада проводиться вже протягом більше 20 років. Раніше її організаторами були: Хмельницький національний університет (1997-2013) і Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (2014-2017), Національний технічний університет “Харківський політехнічний iнститут” (2018-2019). Щорічно в олімпіаді бере участь близько 50 студентів з різних країн, таких як: Україна, Білорусія, Придністров’я, Росія, Польща та ін.

Географія зареєстрованих за минулий рік учасників:

В якості спонсорів, в різний час виступали: Аскон-Київ, AmcBridge (НПП “Аквасофт”), Интерсед Україна, T-FLEX, «Прогрестех Україна», BiiR, Информационные технологии САПРAutodesk, Іпріс-Профіль та інші. Пропозиція для спонсорів є по посиланню.

Партнери минулої олімпіади:

Comments are closed