Військова кафедра

a_55664cd5Для студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» існує можливість навчання на військовій кафедрі, яка функціонує на базі Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки ім. Верховної Ради України НТУ «ХПІ» та отримання звання молодшого лейтенанта. Даною можливістю в рівній мірі можуть скористатися як студенти, так і студентки. До конкурсного відбору для навчання за програмою офіцерів запасу залучаються студенти другого курсу денної форми навчання вищих навчальних закладів відповідно до Закону України «Про загальну військовий обов’язок и військову службу». Військову підготовку проходять громадяни України (в тому числі і особи жіночої статі), придатні до військової служби за станом здоров’я та моральними і діловими якостями, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 25 років.

Орієнтована вартість навчання – 6800 грн. (Перший і другий семестри навчання – по 1600 грн., Третій і четвертий семестри, – по 1800 грн.) Станом на 2015 рік. Студенти проходять військову підготовку за рахунок коштів, які надходять від юридичних або фізичних осіб як плата за послуги, пов’язані з навчанням (за контрактом). Тривалість навчання на військовій кафедрі складає 2 роки. Після закінчення навчання існує можливість надходження на військову службу в Збройні сили України в подальшому.

Напрям підготовки: Інженерна механіка
Озброєння і військова техніка. Блок дисциплін: експлуатація та ремонт бронетанкової техніки і озброєння.

Напрям підготовки: Хімія
Озброєння і засоби військ радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічна безпека.

Блок дисциплін: управління діями підрозділами війcьк РХБ зaхисту, управління діями підрозділів РХБ зaхисту військових формувань.

Телефон для довідок: (057) 376-72-74

Адреса: м. Харків, вул. Полтавський шлях, 192

Comments are closed