Як поступити

До уваги абітурієнта!!

Вступні слова

Кафедра «Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин», здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 131 «Прикладна механіка», освітньою програмою «Моделювання технічних систем», отримує багаточисельні питання від абітурієнтів із приводу гарантованого вступу саме на цю освітню програму. Це зумовлене тим, що підготовку за цією освітньою програмою веде декілька кафедр, тому під час подачі документів абітурієнт заповнює додаткову заяву у котрій обирає конкретну кафедру.

 

І. Своїми словами

Алгоритм дії

Не звертаючи уваги на дрібниці, спрощено алгоритм дії для вступу на кафедру «Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин» освітньої програми «Моделювання технічних систем» спеціальності 131 «Прикладна механіка» такий:

  1. Зареєструватися на сторінці нашої кафедри за посиланням.
  2. Подати заяву для вступу (в електронному вигляді) на спеціальність 131 «Прикладна механіка» у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» за пріоритетом 1.
  3. Чекати зарахування на бюджет.

ІІ. Із посиланням на документи

У 2024 р.  ситуація змінилася.  Це зумовлено такими обставинами:

  1. Наприклад, у 2020 р. на спеціальність 131 «Прикладна механіка» виявили бажання поступити 158 чол. та пройшли за всеукраїнським конкурсом – 57, тобто максимум бюджетного набору. Тому відбулося збільшення максимального обсягу на 10% у 2022 р. Таким чином, враховуючи досить низький прохідний бал (vstup.info) на освітньою програмою 131, варто очікувати, практично гарантований вступ на нашу кафедру. Це засвідчила практика 2021 р. Частина абітурієнтів у силу певних причин напряму на бюджет не потрапили. Проте одразу ж вони були зараховані на контракт і негайно переведені на бюджет. Тобто навчання вони почали як бюджетними.
  2. При розподілі абітурієнтів, що поступили на спеціальність 131 «Прикладна механіка» у 2022 р. у навчально-науковий інститут механічної інженерії і транспорту Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», буде виділено два потоки, а не один, як раніше. Перший потік («доквотний») формується із тих, хто попередньо  звернувся до кафедри, зареєструвавшись на її сторінці, чим підтверджує бажання поступити саме на нашу освітню програму «Моделювання технічних систем». Списки бажаючих передаються у приймальну комісію для подальшого позаквотного зарахування. Усі, хто не зареєструвався, у подальшому розподіляються між освітніми програмами за квотним принципом. Тому для гарантованого вступу на кафедру «Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин» рекомендуємо звертатися на сторінку кафедри та зареєструватися.
  3. Якщо у абітурієнта відсутня можливість реєстрації на Web-сторінці кафедри «Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин», є можливість зателефонувати за номерами (093) 398-33-83 та повідомити про своє бажання.

Отже, для практично гарантованого вступу за бюджетним замовленням на Блок дисциплін «Комп’ютерне моделювання технічних систем» абітурієнту 2022 р. рекомендується із пріоритетом «1» зареєструватися на сторінці кафедри або за телефоном (057) 707-69-86.

 

Наші студенти приймають активну участь не тільки у навчанні, але й у науковій діяльності (Публ. 2018-2020р.р.) та у конкурсах.

Певна інформація за 2021 р. відсутня в силу об’єктивних причин. Проте загальна картина зберігається.

Приєднуйтесь до нашої команди!

Comments are closed