Працевлаштування

Без сумніву, отримання місця роботи є найбільш складною проблемою випускників ВНЗ. Багато організацій використовують студентів і молодих фахівців для роботи на посадах молодших менеджерів, що по суті є тимчасовою, безперспективною, низькооплачуваною роботою.

Завдяки отриманим фундаментальним теоретичним знанням і високому рівню практичної підготовки, а також, широкої сфери використання даної спеціальності, наші випускники мають постійну затребуваність і широкі можливості в працевлаштуванні. Вони можуть працювати в научно- виробничих установах, пов’язаних з розробкою систем управління і їх програмним забезпеченням; на хіміко-технологічних, нафто-, газодобувних і переробляючих підприємствах; підприємствах металургійної, фармацевтичної, харчової промисловості.    

Кафедра АТС і ЕМ є базою підготовки кадрів для компанії ОВЕН, яка займається розробкою систем управління, промислових контроллерів і програмного забезпечення. Кафедрою створена технічна лабораторія на базі мікропроцесорної техніки ОВЕН, де проходять навчання, як наші студенти, так і співробітники відділів КВП і АСУТП підприємств України.

Випускники нашої кафедри працюють:

– програмістами;

– веб- мейкерами;

– Q- тестерами;

– проектувальниками систем автоматизації;

– менеджерами виробничих відділів;

– адміністраторами;

– проектувальниками баз даних і ін.

За останні роки наші випускники отримали роботу на різних підприємствах України, багато хто з яких став постійними «замовниками» наших випускників:

– Запорізька АЕС;

– Харківська ТЕЦ-5;

– Змієвськая ГРЕС;

– «Шебелінкагаздобича»;

– ТОВ «Богодуховський молзавод»;

– ПАО «Харківський тракторний завод»;

– ТОВ «Системи автоматизації сервіс»;

– ЧАО «Манометр-Харків»;

– ПО «ОВЕН»;

– «ГИПРОКОКС» (державний інститут проектування підприємств коксохімічної промисловості);

– ГНПП «Об’єднання Комунар»;

ГП УКРНТЦ «Енергосталь»;

– завод ім. Малишева;

ВАТ «Турбоатом»;

та інші…