Вступ 2024 магістратуа

ТЕРМІН НАВЧАННЯ – 1 рік 4 місяці

Освітня програма:

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Кокурсна пропозиція:

Комп’ютерні технології та програмування 

в автоматизованих системах керування

Абітурієнти, які бажають вступити в магістратуру в 2023 році, мають скласти єдиний вступний іспит, або єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування, або фаховий іспит чи співбесіду в університеті.

Цього року для всіх майбутніх магістрів, окрім тих, хто вступатиме виключно на контракт на спеціальності, яким надається особлива державна підтримка, буде проведено єдиний вступний іспит (ЄВІ).

 

Строки реєстрації вступників у магістратуру

Реєстрація для складання магістерських тестів у 2023 році розпочинається 08 травня (з 9:00) та закінчується о 18:00 31 травня.

До 18 червня всі зареєстровані учасники іспитів отримають на своїй інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

Строки проведення магістерських тестів

Вступні випробування проводяться у два етапи:

  • основна сесія (з 23 червня до 21 липня);
  • додаткова сесія (з 3 до 16 серпня);
  • cпеціальна сесія.

Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться на платній основі у строки, визначені Міністерством освіти і науки. Узяти участь у ній зможуть вступники, які бажають повторно скласти ЄВІ, або  ті, хто не реєструвався для участі в основній сесії.

Строки проведення співбесід

Індивідуальні усні співбесіди в закладах вищої освіти замість єдиного вступного іспиту, фахові іспити, фахові іспити замість ЄФВВ проводяться з 17 по 28 липня (включно).

Фаховий іспит для осіб, які беруть участь у конкурсному відборі виключно на контракт, проводиться з 31 липня до 18:00 14 серпня.

Строки реєстрації електронних кабінетів та прийому документів

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня.

Подання заяв для вступу розпочинається 31 липня та закінчується о 18:00 21 серпня.

Строки зарахування магістрів на бюджет

Рекомендації для зарахування за державним замовленням (на бюджет) надаються не пізніше ніж 26 серпня.

Вимоги до зарахування (подання оригіналів документів) мають бути виконані до 18:00 години 29 серпня.

Наказ про зарахування на бюджет видається 31 серпня.

Переведення на вакантні бюджетні місця та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання на контракт, здійснюється не пізніше ніж 8 вересня.

Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників закінчується 30 листопада.

Строки зарахування магістрів на контракт

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції, здійснюється не раніше 30 серпня.

Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбувається не пізніше ніж 30 вересня.

Для вступу в магістратуру на контракт на основі ступеня бакалавра заклади освіти можуть встановлювати додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у межах з 01 липня по 30 листопада.

При цьому використовуються результати єдиного вступного іспиту, або єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування, або результати фахового іспиту, складеного в закладі вищої освіти.

Заклади вищої освіти в Правилах прийому можуть передбачати зарахування вступників в магістратуру на контракт на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) в декілька етапів (у тому числі до дати закінчення прийому документів) за умови зарахування таких вступників до 30 листопада 2023 року.