НТУ «ХПІ» та компанія «САЙФЕР ІТ» уклали договір про співпрацю з підготовки та працевлаштування фахівців.
Взаємодія з провідними ІТ-компаніями – важливий аспект підготовки кваліфікованих фахівців, які будуть затребувані на ринку праці. Такі колаборації дають можливість регулярно підтримувати високу якість та актуальність освітніх програм і при підготовці студентів робити студент саме на тих напрямках, які затребувані у роботодавців. Ще одна важлива можливість, яку відкриває така співпраця – можливість для студентів пройти практику в реальних умовах і отримати професійний досвід.
Виходячи з цього, НТУ «ХПІ» постійно розширює перелік компаній і підприємств-партнерів і нещодавно до них увійшла «САЙФЕР ІТ». Компанія працює в області захисту інформації з 1995 року. Основними напрямками діяльності є захист інформаційних систем установ, каналів зв’язку та електронних документів.
НТУ «ХПІ» розширює співпрацю з українською ІТ-індустрією
![](http://web.kpi.kharkov.ua/asu/wp-content/uploads/sites/109/2023/11/fd00a59734ece098c03170dc07f6e9ec.png)