м. Харків, вул. Кирпичова, 2, Навчальний корпус №2 (У2), 4-й поверх (410 аудиторія)

(057) 707-64-31, (057) 707-65-75

Кафедра геометричного моделювання та комп'ютерної графіки

  • Галузь — «Інформаційні технології»
  • Спеціальність — «Комп'ютерні науки та інформаційні технології»
  • Спеціалізація — «Геометричне моделювання та графічні інформаційні технології»
CorelDraw

CorelDraw - векторний редактор для графічного дизайну.

CorelDraw

Adobe Photoshop - професійний растровий графічний редактор.

CorelDraw

Visual Studio - повнофункціональне інтегроване середовище розробки для створення програмного забезпечення для ОС Windows, Android і IOS, а також веб-додатків і хмарних служб.

CorelDraw

КОМПАС-3D - багатофункціональна система тривимірного моделювання.

CorelDraw

JavaScript - прототипно-орієнтована сценарна мова програмування.

CorelDraw

PHP - скриптова мова загального призначення, інтенсивно застосовується для розробки веб-додатків.

CorelDraw

MySQL - вільна реляційна система управління базами даних.

CorelDraw

HTML - мова для структурування та подання вмісту всесвітньої павутини.

Знайомтесь із командою «Pretty Ukraine» з Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”

Знайомтесь із командою «Pretty Ukraine» з Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”: Андрій Дашкевич, Дар’я Воронцова – доценти кафедри геометричного моделювання та комп’ютерної графіки, та студенти тієї ж кафедри – Віталій Власенко та Влад Тягло.
📱 Їх розробка – це мобільний додаток з енциклопедичною інформацією для дітей про Україну та інші країни Європи. Важко не погодитись, що інформація, яку вони намагаються донести, дійсно важлива, але, на жаль, недостатньо популярна на сьогодні серед дитячого медіа.
Сенс та унікальність стартапу у особливій формі подачі інформації – використанні аудіо та інтерактивних ігор з елементами доповненої реальності.
🌍  Глобальна мета – зробити свій внесок в виховання розвинених особистостей, справжніх патріотів своєї країни та формування покоління, яке поважає традиції українського народу і розуміє їх місце в полікультурному європейському суспільстві.
🗣️ «Багато хто з нас батьки! Скажіть, чи достатньо знає ваша дитина про нашу країну? Чи знає вона, яка найвища гора? Що таке смерека? Які в нас є значущі історичні особистості, видатні вчені, спортсмени? Ми готові розповідати їм про це в цікавій формі, адже дуже хочеться, щоб наші діти ще більше пишалися своєю Батьківщиною», – розповідають розробники.
🏔️  Команда завершує розробку тематичного випуску «Карпати», який присвячений фауні, легендам, історії та традиціям Карпатських гір та вірить, що обов’язково зможе працювати над такими ж проєктами у кожному куточку нашої країни.
🔑  Рецепт успіху від Pretty Ukraine:
«Щоб розвинути стартап важливо діяти по чітко задуманому плану, але водночас постійно знайомитися з новими людьми і залишатися відкритими для кваліфікованих
 порад та лайфхаків».