Навчально-науковий

ІНЖЕНЕРНО-ФІЗИЧНИЙ ІНСТИТУТ

Інженер, ІТ - спеціаліст, науковець? – Ким Ви станете це Ваш вибір – Ми гарантуємо, що наша освіта забезпечить можливість зробити цей вибір!

Сьогодні інженерно-фізичний інститут це унікальний синтез глибокої фізико-математичної підготовки, фундаментальних основ комп’ютерних наук, сучасних інформаційних технологій та навичок практичного інженера.

Ми надаємо академічну університетську освіту та напрями її прикладної реалізації – це ренесанс всесвітньо відомої системи підготовки – “фізтех”.

Запрошуємо на навчання до інженерно-фізичного інституту!

Шановні абітурієнти та їх батьки, вже розпочато набір на навчання за ступенем бакалавр з наступних спеціальностей та освітніх програм:

Якщо є питання, зв’яжіться з приймальною комісією ІнФізу будь-яким зручним для Вас способом і Вам обов’язково допоможуть!

Останні новини

Зимовий випуск магістрів

24 грудня у Палаці студентів НТУ «ХПІ» відбулось свято, присвячене випуску магістрів. 

З привітаннями до випускників, їх батьків і всіх гостей урочистої події звернувся ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол. Після напутніх слів ректора відбулася церемонія вручення дипломів кращим студентам-магістрам… 

Стажування у Магдебурзькому університеті ім. Отто фон Герике за програмою DAAD «Східне партнерство»

У листопаді та грудні 2019 року викладачі та аспіранти нашого інституту проходили стажування у Інституті механіки машинобудівного факультету Магдебурзького університету  ім. Отто фон Герике (Німеччина)…

Оновлення атомного і оптичного практикуму

Студенти 1-2 курсу, в залежності від навчальних програм, зможуть виконувати лабораторний практикум з використанням сучасної техніки. Зокрема, в аудиторії представлені обладнання для лабораторних робіт з атомної фізики, магнетизму, а також оптики…

Програмування та інженерія — майстер-класи від Інфізу ХПІ

Інженерно-фізичний інститут провів для старшокласників серію заходів #HighTechSchool 26 і 28 жовтня – на школярів чекали зхоплюючі майстер-класи, практикуми, інтерактивні лекції з інженерії та програмування.

Наші випускники працюють у таких компаніях

Слідкуйте за нами у соціальних мережах