Навчально-науковий

ІНЖЕНЕРНО-ФІЗИЧНИЙ ІНСТИТУТ

Інженер, ІТ - спеціаліст, науковець? – Ким Ви станете це Ваш вибір – Ми гарантуємо, що наша освіта забезпечить можливість зробити цей вибір!

Сьогодні інженерно-фізичний інститут це унікальний синтез глибокої фізико-математичної підготовки, фундаментальних основ комп’ютерних наук, сучасних інформаційних технологій та навичок практичного інженера.

Ми надаємо академічну університетську освіту та напрями її прикладної реалізації – це ренесанс всесвітньо відомої системи підготовки – “фізтех”.

Запрошуємо на навчання до інженерно-фізичного інституту!

Шановні абітурієнти та їх батьки, вже розпочато набір на навчання за ступенем бакалавр з наступних спеціальностей та освітніх програм:

Якщо є питання, зв’яжіться з приймальною комісією ІнФізу будь-яким зручним для Вас способом і Вам обов’язково допоможуть!

Останні новини

Стажування доцента кафедри фізики ХПІ в США зі STEM освіти

Популяризатор STEM-освіти в Україні доцент кафедри фізики НТУ «ХПІ» Ксенія Мінакова пройшла стажування в США за міжнародною програмою лідерства «International Visitor Leadership Program» (IVLP). Вона стала єдиним представником від України, і протягом трьох тижнів в складі міжнародної групи відвідувала різні установи науки і освіти в п’яти американських містах. Мета — обмін досвідом, підходами в просуванні та розвитку STEM / STEAM-освіти, а також розширення контактів, культурний обмін.

Інтернаціональна група програми IVLP об’єднала учасників з майже тридцяти країн. Це люди з активною життєвою позицією, які займаються просуванням і розвитком STEM / STEAM-освіти в своїх країнах. 

Програмування та інженерія — майстер-класи від Інфізу ХПІ

Інженерно-фізичний інститут провів для старшокласників серію заходів #HighTechSchool 26 і 28 жовтня – на школярів чекали зхоплюючі майстер-класи, практикуми, інтерактивні лекції з інженерії та програмування. Учасниками стали майже півсотні старшокласників. Протягом двох днів вони знайомилися з напрямами та спеціальностями Інфіза ХПІ, обговорювали перспективи навчання і подальшого працевлаштування, можливості дуальної освіти. Серед інтерактивних занять, в яких школярі брали участь — створення та програмування роботів, знайомство з основами Web-програмування, тривимірною графікою та віртуальною реальністю, розробка гри, проектування об’єктів та друкування їх на 3D-принтері, досліди з рідким азотом, демонстрації комп’ютерних симуляцій динаміки механічної системи, візуалізація графіки і розв’язання рівняння засобами комп’ютерної алгебри тощо.

Наші випускники працюють у таких компаніях

Слідкуйте за нами у соціальних мережах