Вартість навчання
на 2024/2025 навчальний рік

Якщо ви не пройшли за конкурсом на навчання за рахунок державного замовлення (на бюджет), ви можете бути зарахованими  на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (на контракт). Рекомендуємо ознайомитись з цінами контрактного навчання на 2024/2025 навчальний рік.

Вартість навчання на бакалавраті за спеціальностями наступна:

105 Прикладна фізика та наноматеріали
(на освітній програмі Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікацій) складає для громадян України 19.860 грн на перший рік навчання.

113 Прикладна математика
(на освітній програмі Комп’ютерне та математичне моделювання) складає для громадян України 19.860 грн на перший рік навчання.

122 Комп’ютерні науки
(на освітній програмі Комп’ютерні науки. Моделювання, проектування та комп’ютерна графіка) складає для громадян України 30.470 грн на перший рік навчання.

172 Електронні комунікації та радіотехніка
(на освітній програмі Мережеві технології та інфокомунікації) складає для громадян України 19.860 грн на перший рік навчання.

174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
(на освітній програмі Інтелектуальні системи керування та прикладне програмування) складає для громадян України 19.860 грн на перший рік навчання.

175 Інформаційно-вимірювальні технології
(на освітній програмі Інформаційно-вимірювальні технології збору та обробки даних) складає для громадян України 19.860 грн на перший рік навчання.

176 Мікро- та наносистемна техніка
(на освітній програмі Мікроелектроніка енергоефективності та електронний захист) складає для громадян України 19.860 грн на перший рік навчання.

Ціни встановлено на перший рік навчання (для першого курсу бакалаврату). В НТУ “ХПІ” діє прогресивна шкала формування суми для сплати за навчання, тобто сума є різна для кожного року навчання. Сплата за навчання може здійснюватись як за весь строк навчання у бакалавраті (4 роки), так і за кожен навчальний рік окремо, або за кожен окремий семестр або у формі розстрочки семестрового платежу частинами протягом семестру.

Студенти, які демонструють протягом першого року навчання високі академічні досягнення, можуть претендувати на переведення з контрактної на бюджетну форму навчання за наявності вакантних бюджетних місць на конкурсній основі!

Вартість навчання в магістратурі за спеціальностями наступна:

105 Прикладна фізика та наноматеріали
(на освітній програмі Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікацій) складає для громадян України 24 700 грн на перший рік навчання.

113 Прикладна математика
(на освітній програмі Комп’ютерне та математичне моделювання) складає для громадян України 24 700 грн на перший рік навчання.

122 Комп’ютерні науки 
(на освітній програмі Комп’ютерні науки. Моделювання, проектування та комп’ютерна графіка) складає для громадян України 35 800 грн на перший рік навчання.

172 Електронні комунікації та радіотехніка
(на освітній програмі Мережеві технології та інфокомунікації) складає для громадян України 24 700 грн на перший рік навчання.

174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
(на освітній програмі Інтелектуальні системи керування та прикладне програмування) складає для громадян України 24 700 грн на перший рік навчання.

175 Інформаційно-вимірювальні технології
(на освітній програмі Інформаційно-вимірювальні технології збору та обробки даних) складає для громадян України 24 700
 грн на

176 Мікро- та наносистемна техніка
(на освітній програмі Мікроелектроніка енергоефективності та електронний захист) складає для громадян України 24 700 грн на перший рік навчання.

Контакти приймальної комісії

Якщо є питання, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і Вам обов’язково допоможуть!

+38 (057) 70 76 379
+38 066 27 122 59

vstup.ikm@khpi.edu.ua

Telegram @IKM_admissions

м. Харків, вул. Кирпичова 2, НТУ “ХПІ”, навчальний корпус 2, поверх 3, аудиторія 313 (Дирекція ІКМ)

Приймальна комісія знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Кирпичова 2, НТУ “ХПІ”, навчальний корпус 2, цокольний поверх

Підписуйся на нас у соцмережах