![](http://web.kpi.kharkov.ua/pgs/wp-content/uploads/sites/83/2019/01/49317259_2233080173570929_4530355199155372032_n-1024x683.jpg)
Випускники Малоданилівського ліцею ознайомилися з кафедрою Парогенераторобудування НТУ “ХПІ” . Абітурієнти були приємно вражені і зновими знаннями та бажаннями підкорювати нові вершини відпривилися до дому.
КАФЕДРА ПАРОГЕНЕРАТОРОБУДУВАННЯ
Навчально-науковий інститут енергетики, електроніки та електромеханіки НТУ "ХПІ"
Випускники Малоданилівського ліцею ознайомилися з кафедрою Парогенераторобудування НТУ “ХПІ” . Абітурієнти були приємно вражені і зновими знаннями та бажаннями підкорювати нові вершини відпривилися до дому.