Практика і працевлаштування

Щорічне замовлення на наших фахівців з боку підприємств і організацій значно перевищують щорічну кількість випускників. Адже  випускники кафедри Парогенераторобудування отримують ґрунтовні знання необхідні для роботи в  галузі застосування сучасних комп’ютерних технологій для ефективного автоматизованого управління процесами техногенно-безпечної експлуатації, проєктування, конструювання та монтажу енергетичного устаткування теплових і атомних електростанцій, теплових мереж, опалювальних котелень, вітроенергоустановок, транспортних наземних і судових енергетичних установок, об’єктів ядерної енергетики та інших енергетичних об’єктів прогресивного напрямку.

Тому вони працюють на найвідповідальніших посадах, що забезпечує їм достатньо швидке кар’єрне зростання. В наших фахівцях зацікавлені підприємства таких галузей як: енергетика, транспорт, робототехніка, IT тощо.

Наші студенти та випускники проходять переддипломну практику та працюють після закінчення інституту в організаціях-партнерах кафедри: