Найперспективніші ІТ-професії

Найперспективніші ІТ-професії

Показник успішної роботи університету – це затребуваність випускників на ринку праці. Кафедра системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій НТУ «ХПІ» не лише підтримує та спостерігає за успіхами випускників, а й своєчасно реагує на запити провідних ІТ-компаній України, аналізує їхні потреби у персоналі. Кафедра давно та продуктивно співпрацює з представниками компанії GlobalLogic, яка, зважаючи на мінливість ринку ІТ, провела опитування своїх фахівців щодо найбільш перспективних, на їхню думку, IT-спеціальностей.

Ділимося з вами отриманими результатами:

  • Більшість фахівців назвали найперспективнішими для вивчення напрямами Data Science, Artificial Intelligence та Machine Learning. До речі, студенти інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ «ХПІ», які навчаються за освітньою програмою “Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами”, мають змогу обрати індивідуальну траєкторію навчання “Штучний інтелект та інженерія даних”, яку реалізує кафедра САІТ.
  • До першої десятки також увійшли DevOps, Data Analysis, Embedded, Full Stack, Mobile, Backend, Frontend, Project Management та Business Analysis. Згідно з “Проєктом нового переліку знань та спеціальностей”, який запропонувало МОН України, кафедра САІТ планує удосконалити освітню програму спеціальності 124 “Системний аналіз”, яка тепер буде мати назву “Системний аналіз та штучний інтелект”.
  • 80% опитаних спеціалістів вважають, що для старту кар’єри в ІТ недостатньо мати лише теоретичні знання. Кафедра САІТ в рамках проєктного навчання приділяє особливу увагу роботі студентів над реальними проєктами, які дозволять набути необхідний досвід.

Результати проведеного опитування фахівців GlobalLogic дають змогу переконатися в тому, що випускники кафедри САІТ НТУ «ХПІ» будуть затребуваними у провідних компаніях ІТ-галузі, а кафедра САІТ розвивається у вірному напрямку.

Найперспективніші ІТ-професії
Найперспективніші ІТ-професії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.