Спеціальність

Спеціальність кафедри “ТММ і САПР”

На нашій кафедрі в 2004 році було розпочато навчання за фахом
“Інформаційні технології проектування”,
спеціалізація
“Комп’ютерне моделювання механічних систем”.

Випускники даної спеціальності мають глибоку універсальну і фундаментальну загальноінженерну підготовку в поєднанні з відмінним володінням комп’ютерними методами моделювання об’єктів дослідження. Фахівці, які мають можливість за допомогою сучасних програмних комплексів оцінити характеристики конструкцій на різних етапах їх життєвого циклу, становлять потенційну технічну еліту.

Знання і досвід, які напрацьовуються студентами в лабораторіях і конструкторських бюро високотехнологічних підприємств України при виконанні курсових і дипломних робіт, допомагають їм при працевлаштуванні на роботу. Будь-яке завдання під час навчання вимагає творчого підходу завдяки індивідуальній роботі зі студентами. Лабораторні заняття проводяться на сучасному комп’ютерному обладнанні: процесори класу Intel Core 2 Quad, з частотою від 2 ГГц, монітори 21,5 дюймів, і на ліцензійному програмному забезпеченні: Siemens, Pro / ENGINEER, ANSYS, LS-DYNA, AutoCAD, Inventor, WinMachine, SolidWorks, Компас. Це дозволяє випускникам вибирати область діяльності з широкого спектру напрямків наукової, управлінської, педагогічної та інженерної діяльності на передових підприємствах, організаціях та фірмах.

Через 4 роки навчання випускникам присвоюється кваліфікація «Бакалавр комп’ютерних наук», а через 5,5 років «Інженер – системний аналітик».

Мета даної спеціальності: підготовка фахівців нової генерації – дослідників складних механічних систем, які досконало володіють комп’ютерними технологіями проектування. В даний час і в найближчій перспективі фахівці такого типу найбільш затребувані в промисловості, науці та бізнесі в Україні і за кордоном.

Додатковий матеріал:

Нашими партнерами є:

Comments are closed