Співробітництво

Кафедра підтримує обмін науково-технічною інформацією з провідними фірмами в галузі приладобудування та автоматизації підприємств.

       На кафедрі проводиться розробка та модернізація систем автоматичного управління як окремих ланок технологічних процесів так і виробництва вцілому. Проекти створюються за участю провідних приладобудівних фірм.

Компанія ОВЕН – науково-виробнича фірма, www.owen.ua. Забезпечила лабораторну базу кафедри новими приладами та контролерами власного виробництва за умовою їх використання у навчальному процесі. На базі нашої кафедри відкрито авторизований центр підготовки і перепідготовки спеціалістів з обслуговування і застосування мікропроцесорних контролерів “ОВЕН”. Регулярно проводяться семінари і конференції за участю спеціалістів, інженерів і обслуговуючого персоналу по контрольно-вимірювальним приладам і автоматизації виробництва.

ООО «ЭЛЕМЕР Украина» – офіційний дистриб’ютор НПП «ЭЛЕМЕР» в Україні, www.elemer.com.ua. Є домовленість про модернізацію навчальної лабораторної бази та забезпечення новими датчиками і регулюючими приладами виробництва «ЭЛЕМЕР».

СВ Альтера – Харків офіційний регіональний ділер з продажу засобів та систем автоматизації технологічних процесів, www.svaltera.ua. З початку 2010 року заключний довгостроковий договір з науково-технічного співробітництва. Це надало можливість отримати кафедрою сучасні контролерні засоби виробництва компанії VIPA яка є відомим виробником у Європі.

ЗАТ «Манометр-Харків» www.manometr-kharkov.com – підприємство, що спеціалізується на виробництві приладів для вимірювання тиску та витрати. Є одним з провідних світових підприємств з найвищою якістю продукції. Входить у міжнародну групу підприємств, з подібними технологіями. При підтримці фірми проводяться регулярні семінари та конференції по проблемам переоснащення і застосування контрольно-вимірювальних приладів. Восени 2013 проведено конференцію за участю світового лідера в області вимірювань, американської компанії  “AMS Technology Center”.

 

Залишити відповідь