Абітурієнту

 

БІОТЕХНОЛОГИ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ВІЙСЬКОВОМУ ОБЛІКУ ТА МОБІЛІЗАЦІЇ

(на відміну від медичної та фармацевтичної спеціальностей)!!!

Згідно

БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА БІОІНЖЕНЕРІЯ (БАКАЛАВР)

БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА БІОІНЖЕНЕРІЯ (МАГІСТР)

Кафедра біотехнології, біофізики та аналітичной хімії

 

          

БАКАЛАВР
МАГІСТР
ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

Інструкції по вступу до НТУ “ХПІ” (Дорожні карти)  download

ГРАНТИ НА КОНТРАКТНЕ НАВЧАННЯ:               ЯКІСНА ОСВІТА, ЩО ДОСТУПНА КОЖНОМУ!

 Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” приєднався до проєкту МОН України щодо запровадження державних грантів для отримання вищої освіти. Це означає, що у вас є унікальна можливість отримати фінансову підтримку від держави для покриття частини або у всьому обсязі вартості навчання  на контрактній основі.

ЩО ТАКЕ ГРАНТИ?

Гранти надаються студентам, які вступають на контрактну форму навчання до ВНЗ України. Розмір гранту залежить від ваших результатів національного мультипредметного тесту (НМТ):

  • Грант І рівня: 15 000 грн (за результат від 150 балів з будь-яких 2-х предметів НМТ або ЗНО), помножений на коефіцієнт спеціальності за якою ви вступаєте.
  • Грант ІІ рівня: 25 000 грн (за результат від 170 балів з будь-яких 2-х предметів НМТ або ЗНО), помножений на коефіцієнт спеціальності за якою ви вступаєте.

Отримання гранту навіть першого рівня значно зменшує ваші витрати на навчання.

ПРОЦЕС ОТРИМАННЯ ГРАНТІВ

Вибір навчального закладу та освітньої програми:

  • Абітурієнти повинні обрати пріоритетний навчальний заклад та відповідну освітню програму через свій електронний кабінет.
  • Рекомендується ознайомитися з вартістю контракту для обраної програми, щоб зрозуміти, яка частина навчання може бути покрита грантом.

Процес подання заявки:

  • Після зарахування на програму студент повинен подати заяву на грант через свій електронний кабінет в Єдиній державній електронній базі освітньої інформації (ЄДЕБО) з 5 вересня по 31 жовтня 2024 року.
  • Після обробки заяви студент буде поінформований про призначення гранту на перший рік навчання із зазначенням суми.

Отримання та використання гранту:

  • Грант надається на весь термін навчання, але виплати проводяться двічі на рік.
  • Після затвердження заявки потрібно пройти електронну ідентифікацію через мобільний додаток «Дія» та відкрити рахунок у банку для зарахування гранту.
  • Якщо абітурієнт неповнолітній, заявку подає один із батьків або законний представник.
  • Кошти гранту можуть бути використані лише для оплати навчання у ЗВО, з яким укладено контракт.

Не пропустіть можливість стати частиною нашої академічної спільноти. Подайте заявку вже сьогодні та скористайтеся всіма перевагами цієї програми!

Як отримати КЕП для вступу: інструкція для абітурієнтів

Отримати КЕП можна в державних і приватних установах, включаючи банки. Безкоштовно це можна зробити в Інформаційно-довідковому департаменті Державної податкової служби, Міністерстві внутрішніх справ України та Приватбанку.

Для отримання КЕП вам знадобляться:

  • Паспорт.
  • Код платника податків (ІПН).
  • Свідоцтво про народження (для неповнолітніх).
  • Заява від одного з батьків про письмову згоду (для неповнолітніх).

Як отримати КЕП через Дія.Підпис

  1. Авторизуйтесь у додатку «Дія» і перейдіть у меню «Дія.Підпис».

  2. Натисніть «Створити».

  3. Підтвердьте особу за допомогою перевірки фото.

  4. Придумайте 5-значний код для «Дія.Підпис».

Тепер ви можете підписувати податкові декларації, петиції до держорганів та інші документи в мобільному додатку «Дія» і онлайн на сайті.

Як оформити КЕП у ПриватБанку

Для цього способу вам обов’язково потрібно мати статус клієнта ПриватБанку та бути зареєстрованим у мобільному додатку Приват24

  1. У системі Приват24 оберіть Всі послуги > Бізнес > Завантажити сертифікат.

  2. Перевірте персональні дані і підтвердьте їх.

  3. Вкажіть адресу для зберігання файлу з ЕЦП.

  4. Придумайте пароль для електронного підпису.

  5. Підтвердьте операцію одноразовим кодом з СМС.

  6. Погодьтеся з умовами використання системи.

Як результат, на екрані з’явиться серійний номер сертифіката ЕЦП, а на пошту прийде підтвердження.

Додаткова інформація:

  • Назва та розширення ключа: Приват24 створює файл формату pb_1234567890.jks, ЦСК Державної податкової служби та МВС України генерують ключі зі стандартною назвою Key-6.dat, а Мін’юст – із розширенням .p7s.
  • Пароль доступу: Разом із файлом особистого ключа генерується індивідуальний пароль доступу, який потрібно вводити щоразу під час підписування документа. Втративши пароль, його неможливо відновити – потрібно наново зробити ЕЦП.
  • Конфіденційність: Заборонено передавати свій ключ іншим людям для підписання документів від вашого імені.
  • Термін дії: Термін дії будь-якого ЕЦП – 1 рік, після чого потрібно наново генерувати ключ.
  • Кількість КЕП: Один користувач може мати кілька КЕП для різних цілей (як фізична особа, як ФОП, як представник юридичної особи).

Навчайся в Німеччині та ХПІ одночасно!                Отримай Вищу освіту за програмою подвійного диплому DSG2. Зв’яжиться з нами сьогодні та вступайте!

Для Вашої зручності відкрито офіс приймальної комісії НТУ “ХПІ” в Магдебурзі (Німеччина). Чекаємо на Вас за адресою: Deutschland, Magdeburg, Universitätplatz 2, Otto-von-Guerike-Universität, Gebäude 10, Raum 353A

🔗 Детальна інформація та контакти за посиланням: https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/mizhnarodni-zv-yazki/nimetsko-ukrainskiy-centr/programa-podvijnogo-dyplomu-dsg2

#GokhPI #вступ #ХПІ #Політех #Харків

Шановні абітурієнти 2024 року!

Звертаюсь, в першу чергу, до абітурієнтів, які знаходяться в Німеччині і ще не визначилися зі своєю стратегією навчання. Я впевнений, що ви всі вже добре знаєте, що вища освіта в Німеччині далеко не так доступна, як може здатися спочатку. Причинами цього можна назвати:

– високі мовні вимоги. Більшість спеціальностей вимагає підтвердженого рівня В2/С1, що для дітей, більшість з яких лише в 2022 році вперше почули німецьку мову, є дуже складним;

– потрібно «доучитися» в школі «відсутні» роки навчання. А в доповнення до часу, який потрібно витратити на вивчення німецької, строк очікування вступу до університету може складати 3…4 роки. При цьому у вас немає жодної гарантії, що врешті-решт ви успішно вступите до університету;

– для вступу до університету можна вступити до Штудієнколлегу і «добрати» відсутній рік. Але вступні іспити з німецької (знову В2), з майбутньої спеціальності та необхідність оплати навчання, роблять такий варіант теж не найпростішим. При цьому потрібно пам’ятати, що кожен Штудієнколлег пов’язаний з конкретним університетом, що значно звужує поле для маневру при виборі спеціальності. Адже це так люблять робити українські абітурієнти!

– О! Так солодко звучить Аусбільдунг! Ти вчишся, працюєш і відразу отримуєш гроші! Ось воно рішення! І це дійсно чудове рішення, якщо ти: вирішив займатися цією спеціальністю все своє життя (нікого не збентежили вікові офіціанти в Німеччині?); у тебе немає амбіцій побудувати успішну кар’єру і стати громадянином світу; у тебе немає ініціативи та активності до творчої та наукової діяльності. Якщо все це про тебе, то далі можна не читати;

– А може відразу на роботу? Адже і в ДжобЦентрі вже давно натякають, що пора б працювати. На жаль, все більше молодих українців стикаються з «наполегливими рекомендаціями» йти працювати замість здобуття подальшої освіти. На це, безумовно, є причини, причому досить обґрунтовані. Але чи готові наші діти до цього?

Якщо перераховані пункти змусили вас замислитися, то я настійно рекомендую розглянути можливість участі в програмі подвійного диплому DSG2! Другої такої програми і можливості більше немає! Тільки НТУ «ХПІ» та OVGU готові надати українцям програму, завдяки якій вже восени 2025 року ви гарантовано почнете навчання в німецькому університеті!

Замисліться, абітурієнте!
Це твій шанс круто і швидко вивести своє життя на новий, невідомий раніше, рівень!
Ознайомся з інформацією за посиланням, а я поки розповім, чим займаються наші студенти в ОВГУ, які навчаються за програмою DSG2: https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/mizhnarodni-zv-yazki/nimetsko-ukrainskiy-centr/programa-podvijnogo-dyplomu-dsg2/
– Усі без винятку спеціальності вивчають програмування! Причому на дуже високому рівні, з програмуванням приладів і моделюванням систем. Часи, коли програмування вивчали тільки на комп’ютерних спеціальностях, давно минули! Сучасний фахівець – це також і програміст!

– Наші студенти поглиблено вивчають німецьку мову в мовному центрі університету. Причому абсолютно безкоштовно!

– Активне студентське життя! Безліч івентів, виставок, концертів, пікніків та подорожей зроблять ваше студентське життя незабутнім.

Тому не варто багато думати. Ви вже все знаєте! Реєструйся для участі в програмі за посиланням: https://forms.office.com/e/sgVDD3mQ1b

Німецький центр НТУ «ХПІ», 2024
Денис Мешков

Office (https://forms.office.com/e/sgVDD3mQ1b)
Fill | Реєстрація на участь у програмі DSG:2 2024
Форма реєстрації для участі у програмі подвійного диплому DSG2 між НТУ “ХПІ” та Магдебурзьким університетом ім. Отто-фон-Геріке, м. Магдебург, Німеччина

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» серед українських ВИШів є лідером у підготовці фахівців в науці і техніці на сході України. Тому, вступаючи до НАШОГО університету на кафедру біотехнології, біофізики та аналітичної хімії, Ви набудете глибокі фундаментальні знання зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» та зможете застосовувати їх у різних галузях науки і техніки. Отримаєте перспективну професію і матимете змогу працювати як в науково-дослідних інститутах та лабораторіях, так і займати високі посади на виробництві.

Студенти кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії паралельно навчаються за індівідуальними планами в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” (НТУ “ХПІ”) та згідно договорів про співпрацю в закордонних закладах вищої освіти Європи

📌 КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
📌 ПРОГРАМА ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ

Картинка кликабельна

Відкрито офіс приймальної комісії НТУ “ХПІ” в Магдебурзі (Німеччина). Чекаємо на Вас за адресою: Deutschland, Magdeburg, Universitätplatz 2, Otto-von-Guerike-Universität, Gebäude 10, Raum 353A

 

Навчайся в Німеччині та ХПІ одночасно! Отримай Вищу освіту за програмою подвійного диплому DSG2. Зв’яжиться з нами сьогодні та вступайте!

Програма подвійного диплому DSG2download

🔗 Детальна інформація та контакти за посиланням

 

 

                             

 

#НМТ #підготовчі_курси_хпі #новий_формат

Підготовчі курси НТУ «ХПІ» оголошують набір на останні групи сезону 2023-2024 року для підготовки до Національного мультипредметного тесту (НМТ).

Серед предметів, що доступні для вибору абітурієнтів: математика, фізика, хімія, англійська мова, історія України, біологія, українська мова, географія, українська література.

🔔 Заняття проходитимуть в онлайн форматі , під час яких учасники зможуть поновити свої знання та отримати нову інформацію.

👉 Докладніше за посиланням: https://training.kpi.kharkov.ua/premialna-pidgotovka-do-nmt/

ВСТУП до магістратури 2024
А зараз хочемо познайомити вас з цілим студмістечком, на території якого розташовуються корпуси НТУ “ХПІ”

Головний корпус НТУ “ХПІ”

Сонячні дерева в НТУ “ХПІ”

Бібліотека НТУ “ХПІ” відкрита для всіх і кожного, хто працює на ниві освіти, культури, науки та виробництва задля процвітання України!

Гуртожитки НТУ “ХПІ”

Величезна кількість спортивних секцій, два басейни, велике відкрите поле для футболу, тенісу та баскетболу і критий атлетичний манеж – все це про спорткомплекс НТУ “ХПІ”

Найсмачніше місце нашого університету – їдальня.

На базі Палацу студентів НТУ «ХПІ» працюють творчі колективи (https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/studentske-zhittya/palats-studentiv/).

 

День відкритих дверей ХПІ 26.11.2023 р. Частина 2

В 2-й частині Дня відкритих дверей НТУ «ХПІ» в Telegram (26.11.2023р.) — Найактуальніша інформація про Національний мультипредметний тест (ВСТУП 2024) від Директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка.

 

Кафедра біотехнології, біофізики та аналітичної хімії запрошує на яскравий день відкритих дверей
11 листопада об 11:00 у приміщенні укриття на території Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”
🎁 На вас чекають зустріч та спілкування з викладачами кафедри, веселі та пізнавальні вікторини Kahoot з прикольними призами!!
Приєднуйся! Буде весело та цікаво

Усі можливі форми навчання:
денний, заочний, бюджет, контракт, а також продовження навчання!

Успішного вступу! 

Умови вступу, порядок і терміни подачі документів, перелік предметів ЗНО, вартість контрактного навчання, а також будь-яку іншу інформацію щодо процедури вступу , ви зможете знайти на сайті “Абітурієнт” НТУ “ХПІ”.

Приймальна комісія інституту: навчальний корпус № 2 (У2), к. 506, тел. +380 (99) 631-4000 (на період вступної компанії). 

e-mail:vstup.cs@khpi.edu.ua

Корисне для Вступника

Максимум потрібної інформації Ви знайдете саме тут – це дуже важлива інформація для вступників. В нашому розділі Корисні посилання для абітурієнтів від Центральної Приймальної Комісії НТУ “ХПІ”:

Підготовка до вступу:

Презентації та інструкції:

Важливе під час вступу:

  • Реєстрація на безкоштовні підкурси НМТ (ЗНО) від НТУ “ХПІ”. Випускники отримають до +10 балів* при вступі до НТУ “ХПІ”.
  • При реєстрації не забувайте правильно обирати свій інститут: (посилання)

Дуже корисні:

Лист МОН про особливості реєстрації на НМТ (інструкція)

Інструкції, інфографіки, відео про Вступ

УВАГА: обов’язково ознайомтесь з офіційними правилами прийому до НТУ “ХПІ” >>

НОВИНИ ТА ДОКУМЕНТИ  download

Наші переваги

Чому абітурієнти хочуть навчатися саме в нас?
Тому що ми пропонуємо:

Декілька спеціалізацій

Наша освітня програма «Біотехнології та біоінженерія» дає наступні можливості:
👍опанувати одразу декілька найсучасніших спеціальностей, найбільш затребуваних на ринку праці.
👍 адаптуватися до вимог сучасного бізнес-середовища

Переваги професії

👍Постійна затребуваність на ринку праці
👍Стабільна робота
👍Висока, конкурентна заробітна плата
👍Цікава робота, що потребує високої кваліфікації

Дуальна освіта

Можливість на старших курсах навчатись за дуальною освітою, що дозволяє в найкоротші строки набути практичний досвід та крім стипендії отримувати зарплатню

Навчання за кордономdownload

Студенти нашої кафедри мають можливість приймати участь в міжнародних програмах академічної мобільності і навчатись у провідних університетах Європи.

Важливо при вступі!!!!

Ознайомся з онлайн перевагами навчання в НТУ “ХПІ”!

Дізнайся більше про:
🔸 індивідуальна освітня траєкторія (ІОТ) та вибір дисциплін;
🔹 Innovation Campus та LMS;
🔸 кабінет студента та залікову книжку;
🔹 освітнє середовище Microsoft 365;
🔸 сервіси та онлайн інструменти інформаційної екосистеми ХПІ;
🔹 навчання одночасно в Німеччині та ХПІ.

📹 Корисні відео-записи та інтерв’ю про онлайн переваги за посиланням

Дивись, порівнюй, обирай!

  • реальний вступ;
  •  досвід та інновації у навчанні;
  •  наявність бюджетних місць;
  •  доступна вартість контракту;
  •  стипендії;
  • гуртожитки зручно розташовані біля метро;
  •  самореалізація – спорт та творчість;
  •  допомога з подальшим працевлаштуванням!
ПРО КАФЕДРУ
біотехнології, біофизики та аналітичної хімії «НТУ ХПІ»

Presentation in English                             

Задавайте питання на e-mail:biotech_ntu_khpi@ukr.net

День відкритих дверей (online)

Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія» в НТУ «ХПІ»Детальніше
Флаєри та постери кафедри(кликнути по картинці)

Вступ 2023

У МОН ПРЕДСТАВИЛИ МОДЕЛЬ ВСТУПУ 2023 ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Вступ 2023  НМТ-2023_інфографіка

ЯКИМИ БУДУТЬ ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ В 2023 РОЦІ download


Вступ у 2021-2022 роках:
Сертифікати ЗНОдля вступу на спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія» у 2022 р.:
  1. Біологія   (коефіцієнт = 0,6)
  2. Історія України або Іноземна мова абоГеографія абоМатематика або Хімія або Фізика(коефіцієнт = 0,2)
  3. Українська мова та література(коефіцієнт = 0,2)
У 2022 році:
  • Ліцензований обсяг – 55 осіб (денна) – 25 осіб (заочна).
  • Запит на держзамовлення (мінімальна кількість бюджетних місць) – 35 осіб (денна).
  • Вартість одного року навчання за контрактом – 17 200 грн. (денна) – 10 200 грн. (заочна).
  • Обсяг на контракт: 27
Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA»
Інформаційна система«Конкурс»

День відкритих дверей. Кафедра біотехнології, біофізики та аналітичної хімії
                                                                                                

 

Випускники кафедри

Фотогалерея

Магістри кафедри 2017 – захист дипломів

Кількість випускників кафедри в 2004-2022 рр. (рисунок клікабельний)