Зустрічі зі стейкхолдерами

Стейкхолдери – зацікавлені сторони, фізичні та юридичні особи, які мають легітимний інтерес в освітній діяльності університету, тобто певною мірою залежать від неї або можуть на неї впливати.

Зокрема, до стейкхолдерів університету належать: роботодавці; здобувачі вищої освіти (студенти, аспіранти, докторанти), майбутні вступники та їх батьки; науково-педагогічні працівники та навчально-допоміжний персонал університету; тощо.

Розробка, перегляд та оновлення освітніх програм

Участь у розробці освітніх програм беруть:
– гарант освітньої програми;
– група забезпечення спеціальності;
– роботодавці;
– студенти.

З метою оновлення освітніх програм університет:
– проводить опитування роботодавців, випускників та студентів;
– залучає до участі у державній атестації представників роботодавців;
– вивчає й аналізує відгуки керівників практик про якість підготовки студентів.

Картинка клікабельна


Головним завданням центру “Кар’єра” НТУ “ХПІ” є надання багатотисячному загалу студентів, аспірантів та випускників університету різноманітної допомоги з питань тимчасового, сезонного та повного працевлаштування. Співробітники Центру займаються налагодженням контактів із потенційними роботодавцями для формування масиву тимчасових і постійних вакансій, робочих місць для проходження виробничої та переддипломної практик; проведенням тренінгів, презентацій, семінарів та консультацій з питань кар’єри, виставкової діяльності; міжрегіональним та міжнародним співробітництвом.Центр представляє НТУ “ХПІ” на різноманітних профільних заходах, у тому числі виставках, ярмарках професій тощо.Традиційним стало проведення заходів, участь в роботі яких беруть відомі вітчизняні та іноземні підприємства і організації, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів. Студенти та випускники мають можливість ознайомитись з діяльністю компаній, дізнатись про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування,проходження практики.Центр «Кар’єра» НТУ “ХПІ” запрошує студентів долучитися до нової сторінки в Інстаграм (@career.ntu.khpi) .Тут ви зможете слідкувати за актуальними новинами ринку праці, анонсами заходів з працевлаштування, що будуть відбуватися в ХПІ, тощо.  На таких подіях можна дізнаватися про вимоги роботодавців, оцінити себе та здобути сучасні навички для пошуку свого першого робочого місця!  «Час «сухих» резюме з перерахуванням фактів трудової біографії пройшов. В умовах ринкової економіки важливо допомогти випускникам адаптуватися на ринку праці. А щоб відповідати вимогам та знайти своє місце, необхідно працювати над планами розвитку своєї кар’єри ще у студентські роки!», — зазначають фахівці Центру «Кар’єра» ХПІ.Підписуйтесь на сторінку 👉 @career.ntu.khpi в Instagram та будуйте свою кар’єру разом з ХПІ!#ХПІ #Харківський_Політех #студентам #випускникам

 

Online зустрічі  зі стейхолдерами 

26.03.2024-03.04.2024             «Ігри Заводів 7.0»! 

 Участь у цьогорічних «Іграх Заводів 7.0»  студентка кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії (ХТ-421а) Діана Дідух приймала як капітан команди «Беремо і робимо» у сбірній команді студентів з різних ВНЗ України та різних профілів навчання (НТУ «ХПІ», Вінницький торгівельно-економічний інститут ДТЕУ, ХНУРЕ та Херсонський технічний університет).

Цьогорічні кейси були від Концерну Хлібпром, KERNEL, ВАТ Україна, Metinvest та МХП .

Загальна кількість учасників складала 34 команди по 5 студентів в кожній. Команда «Беремо і робимо» виборола в KERNEL (2 місто), та була у трійці найкращих з вирішення кейсу від Metinvest.

 Студенти з різних ВНЗ, з різних куточків України, за 3 дні не тільки познайомилась онлайн, а й змогли виконати поставлені майбутніми потенційними роботодавцями кейси і гідно презентувати їх.

           

6-7 грудня 2023 року відбувся вже третій «Хакатон Farmak Science Start 3.0»!

Цьогоріч ми отримали більше 200 заявок на участь. Ми відбирали студентів 3-4 курсів та магістратури за напрямами навчання хімія, фармація, біотехнології та біоінженерія з 12-ти провідних університетів Києва, Харкова, Львова, Тернополя та Хмельницького. До участі в Хакатоні запросили 32 студенти, які проявили активну зацікавленість у заході і успішно пройшли тестування.

Було сформовано 4 команди, які протягом 2 днів активно змагалися між собою. Перед учасниками ми поставили важливу нині задачу – створити лікарський засіб із кровоспинним ефектом. Під час вирішення кейсу команди мали не тільки розробити ефективні ліки, але і детально охарактеризувати їх вплив на організм людини і технологію виготовлення. Крім того, команди мали проаналізувати конкурентне середовище та розробити стратегію позиціонування своїх препаратів на ринку лікарських засобів. Це задача з зірочкою, бо час на вирішення цього кейсу був дуже обмежений!

Усі учасники впоралися із завданням, адже експертну підтримку кожній команді упродовж двох днів Хакатону надавали найкращі ментори компанії «Фармак» – доктори наук та експерти департаменту з біотехнологій, секторів підтримки життєвого циклу продукту та розробки. Ментори були на зв’язку з учасниками впродовж всього заходу (навіть пізнім вечором), відповідали на запити учасників, допомогли з пошуком свого напрямку, надихнули їх та щедро ділилися власним досвідом.

Зізнаємося, визначити переможця було вкрай складно! Втім, після напруженої конкурентної боротьби команд члени журі обрали команду-переможця, яка виявила найвищий рівень знань, завзяття та креативності і найкраще презентувала своє рішення кейсу.

Хочемо подякувати за участь у Хакатон Farmak Science Start 3.0 кожному, хто пройшов усі етапи відбору та, незалежно від результатів, довів, що є кращим серед кращих. Ми впевнені, що досвід отриманий на Хакатоні, допоміг учасникам відчути впевненість у своїх силах, здобути цінний досвід і знання!

Окремо дякуємо науковцям-менторам, які супроводжували, надихали на наставляли учасників на плідну та ефективну роботу!

Хакатон Farmak Science Start проходить вже втретє. Співпраця з експертами компанії «Фармак» дозволяє студентам не лише збагатити свої знання, але і зрозуміти, яким чином теорія перетворюється на реальні інновації у фармацевтичній галузі. Під час Хакатону молоді науковці мають змогу виявити свій потенціал у реальному фармацевтичному середовищі, відшукати нестандартні рішення та прокачати критичне мислення. Задачі, які ставляться перед учасниками, розкривають актуальні виклики, що стоять перед сучасною фармацією, і сприяють розвитку нових, ефективних методів лікування.

Студент кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімі Єгор Франчук

Щорічна зустріч здобувачів ОП “Біотехнології та біоінженерія” з провідним науковим співробітником лабораторії кріопротекторів Institute for Problems of Cryobiology and Cryomedicine, NAS of Ukraine – Iнституту проблем кріобіології    і    кріомедицини  НАН України     download    д.ф-м.н, професором Осецьким Олександром Івановичем  (22.10.2023 р.)

 

28 листопада о 16.00 запрошуємо на лекцію знайомство з компанією «AB InBev Efes Україна». 

💻Посилання на підключення в програмі zoom:https://ab-inbev.zoom.us/j/92688038462?pwd=WU5BS3JYNDVhcktPMHo5WUNJQ3QvQT09

📝Номер конференції: 926 8803 8462

📌Пароль для входу: 853249

AB InBev Efes Україна є одним із лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev, а також найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.

На території України компанія має 3 броварні: в Чернігові, Миколаєві та Харкові та 5 офісів: Центральній офіс, Бізнес Сервіс Центр та 3 регіональних офіси продажів.

“В компанії AB InBev Efes Україна ми мріємо про більше, наповнюючи майбутнє радісними моментами. Ми – компанія власників і сприймаємо її результати, як свої особисті. А наші 10 принципів визначають як ми взаємодіємо, впливають на те як ми приймаємо рішення та як ведемо бізнес”

Онлайн-нарада з представниками ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я” щодо стажування бакалаврів та магістрів ОП “Біотехнології та біоінженерія”

14 вересня 2023 року в межах проведення стажування здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» та “магістр” відбулася онлайн-нарада завідувачки кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії Ольги Близнюк, відповідальної за практику здобувачів вищої освіти, заступником з методичної роботи кафедри заступником з методичної роботи кафедри доцентки кафедри Наталії Масалітіної, заступником з навчальної роботи кафедри Бєлих Ірини Анатоліївни, заступником з наукової роботи кафедри Варанкіної Олександри Олександрівни з представниками студентства кафедри  та з представниками ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я” – начальником відділу фармацевтичних розробок та аналітичних досліджень ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я” Прохоровим Віталієм Валентиновичем, інженером відділу фармацевтичних розробок та аналітичних досліджень Владою Куковською.

Під час зустрічі було обговорено тематику та форму проведення стажування, сформовано план-графік та заплановано онлайн-консультації з фахівцями ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я” і ознайомча офлайн екскурсія на виробничі дільниці та лабораторії контролю якості підприємства.

Дякуємо фахівцям ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я” за доброзичливість, готовність до співробітництва у питаннях підготовки спеціалістів, бажання сприяти у надбанні студентами необхідних практичних навичок для майбутньої професійної діяльності

14 вересня та 21 вересня 2023 року відбулася зустріч з першокурсників  (в рамках курсу “Вступ до спеціальності) з начальником відділу фармацевтичних розробок та аналітичних досліджень ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я” Прохоровим Віталієм Валентиновичем (15.09.2023 р.)

 

Екскурсія на Приватне акціонерне товариство по виробництву інсулінів «Індар»

  • Підприємство з повним технологічним циклом виробництва генно-інженерних інсулінів – від субстанції до готових лікарських форм. Понад 20 років досвіду досліджень та виробництва лікарських засобів. Виробництво за власною технологією всього спектру препаратів інсуліну людини рекомбінантних

Висока якість продукції, підтверджена багаторічним досвідом її застосування, фундаментальні наукові дослідження і новітні технології виробництва дозволили ПрАТ “ІНДАР” стати національним лідером у допомозі людям з цукровим діабетом і соціально значимими захворюваннями.

11.07.2023 року (16.45-18.00) Online зустрічі  зі стейхолдерами – представниками ВП “Хмельницька АЕС” . Кар’єрні можливості студентів ХПІ в ВП «Хмельницька АЕС»  Доступ за посиланням

                   

ДП Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», відокремлений підрозділ «Хмельницька АЕС» проявили зацікавленість в проведенні он-лайн зустрічі з представниками випускаючих кафедр НТУ ХПІ, щодо обговорення питань про діяльність компанії та можливостей працевлаштування випускників на цьому підприємстві.

Студенти та випускники мали можливість ознайомитись з діяльністю компанії, дізнатись про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування,проходження практики. 

Під час онлайн-зустрічі викладачі та студенти мали змогу задати питання представникам ВП «Хмельницька АЕС», щодо

  • проходження практики студентів у ВП «Хмельницька АЕС»;
  • можливості заключення трьохсторонніх договорів зі студентами;
  • Можливості щодо працевлаштування у ВП «Хмельницька АЕС»;
  • Можливості залучення фахівців ВП «Хмельницька АЕС» під час захисту дипломних робіт з екологічних проблем, зокрема водопідготовки, біоочищення стічних вод, тощо

 

Зустріч з провідними  співробітниками ГРУПИ КОМПАНІЙ «КУСУМфармекс» KUSUM GROUP OF COMPANIES  download  (15.10.2021 р.)

   

          

Зустріч з провідним науковим співробітником лабораторії кріопротекторів  Iнституту проблем кріобіології    і    кріомедицини  НАНУ     download     д.ф-м.н, професором Осецьким Олександром Івановичем  (22.11.2022 р.)

     

Презентація д.ф-м.н, професора Осецького Олександра Івановича   

 

Екскурсія студентів та викладачів кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії в Iнститут проблем кріобіології і кріомедицини НАНУ 

 

Зустріч з начальником відділу фармацевтичних розробок та аналітичних досліджень ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я” Прохоровим Віталієм Валентиновичем (15.12.2022 р.)

 

 

Презентація Прохорова В.В.   Download

Екскурсія-пивоварня Пробка

 

Україна, Бориспіль, завод Procter&Gamble.

Випускник кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії Лаврік (ліворуч) з директором P&G Україна (праворуч)

Захід від P&G, що проведений для перспективної молоді, зокрема студентів кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії

 

 

Екскурсія-пивзавод Рогань