Новини, об’яви, події

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🔔 ЛІТНЯ ШКОЛА OSTEUROPA 2024
@id_uniinnsbruck
Запрошуємо студентів НТУ «ХПІ», які активно вивчають німецьку мову, до участі у літній школі OSTEUROPA 2024 в м. Інсбрук, Австрія.

Студенти матимуть можливість поринути у вивчення німецької мови, пожити у неймовірному місті Інсбрук, їх очікують екскурсії, яскраві знайомства, нові знання, незабутні враження.

Літня школа триматиме з 10.07.24 по 25.07.24.
Участь для українців – безкоштовна. Студент самостійно планує свою подорож та оплачує проїзд в обидві сторони. Учасники також самі відповідають за своє страхування.

Безкоштовно надається:
✅ Мовний курс (рівні від А2 до С1) і науково-культурна програма;
Розподіл курсів відбувається на підставі інформації, яку Ви надали в заявці (мова і рівень).
✅ Проживання в Iнсбруцi в молодіжному гуртожитку «Kolpinghaus»
✅ Харчування в Iнсбруцi: Напівпансіон
Сніданок у гуртожитку/ Обід у їдальні
✅ Транспорт: 2 щотижневі квитки на громадський транспорт в Інсбруцi. Проїзд автобусом до Оберґурґля і назад

Умовою участі є проходження конкурсу за результатами якого будуть відібрані 25 українських студентів.

Реєстрація та подача документів відбувається на сайті. Посилання є у профілі нашої сторінки в Instagram та на сторінці в Фейсбук.

Ознайомтесь на сайті з відповідями на найпоширені питання щодо організації навчання та подачі документів.

Одним із документів, які студент має подати, є академічна успішність. Щоб отримати такий документ, студенту необхідно вигрузити свою залікову книжку з електронного кабінету і звернутися до своєї дирекції за підписом та печаткою.

Дедлайн подачі документів: 14.04.2024

Увага! До участі запрошуються студенти, які вже перебувають за кордоном та дівчата, які знаходяться в Україні і мають можливість прийняти участь у програмі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми хочемо поділитись з вами про чудову ініціативу від “СтудАльянс”

 “ЕкоІвент” – це благодійний івент від “СтудАльянс” разом з іншими партнерами, організований для  збереження нашої природи і створення чистого, і здорового середовища для життя. 

В рамках одноденного тренінгу тривалістю півтори години, експерти з Національного Екологічного Центру України проведуть лекцію про поточну ситуацію із забрудненням в Україні, сучасні рішення та проєкти.

Кому цікаво?

 – студентам, що входять у факультети екологої, хімічної інженерії; майбутні абітурієнти;

– всіх охочих, хто бажає дізнатися більше про майбутнє планети.

Формат: онлайн, Платформа: Microsoft Office, День: 7 березня. Час: 18:00. Тривалість: 1.30 год

Хутчіш заповнюй форму! Форма ТУТ👇:

https://forms.gle/vkz8uk9rPtkPQ5BN8

Разом ми зможемо зробити нашу планету чистішою та кращою!

з 4 по 8 березня STUD-POINT запускає онлайн-інтенсив —

Школу студентського самоврядування!

Мета проєкту — на easy запалити твоє лідерство й показати,

чим студентські ініціативи можуть бути корисними 

А якщо детальніше?

🔸 Ти розвинеш лідерські якості та м’які навички
🔸 Дізнаєшся, які можливості ховаються за студентським самоврядуванням
🔸 Отримаєш сертифікат після завершення курсу
🔸 Законектишся з активною молоддю з усієї країни

Що по програмі інтенсиву?

1️⃣ — Усе про органи студентського самоврядування та сучасний образ лідерства
2️⃣ — Де шукати шукати фінансування та як легко ладнати з документацією
3️⃣ — Про створення крутої команди, тімбілдинг і переговори
4️⃣ — Проєктний менеджмент і планування часу
5️⃣ — Як вирішувати конфлікти та навчитися в комунікації

👋 Кому кажемо welcome? Cтудентам і студенткам 1-4 курсів з усіх вишів

Починай весну зі змін, які гарантують твій успіх! Шутчіш реєструйся🏃

Інформаційні Дні Програми ЄС Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту: можливості та конкурси 2024 р. для організацій України (19-21.12.23 р., онлайн)

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Представництвом ЄС в Україні, Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти України, Національним агентством кваліфікацій України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейського корпусу солідарності та з іншими партнерами запрошують 19-21 грудня 2023 р. приєднатись до Інформаційних Днів Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні у сферах освіти, молоді та спорту, що відбудуться під егідою European Year of Skills 2023.

Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА

Про Програму

Детальніше:

Запрошуємо 18 грудня 2023 р. на онлайн-вебінар з представниками благодійної організації «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD Ukraine» за темою «Мінна безпека». Початок о 10:00. Тривалість – 40 хвилин. Підключайтеся за посиланням https://zoom.us/j/7998286952?pwd=SU5YdmwrYjVGM2FncTVSa3BZN09TQT09

Питання заходу:
  • етапи розмінування;
  • статистика забрудненості територій;
  • потенційно небезпечні місця;
  • алгоритм дій «як себе поводити якщо побачив міну».

28 листопада 2023 рокуЄвропейська Комісія оголосила новий конкурс проектів Програми ЕРАЗМУС+ на 2024 рік, у тому числі за напрямом КА1 – академічна мобільність студентів, викладачів та співробітників університетів із вищими навчальними закладами Європи.

Бюджет Програми значно збільшений порівняно з попередніми роками. У зв’язку з нинішньою ситуацією Україна знаходиться в числі пріоритетних країн, що дає великі можливості для отримання фінансування для українських університетів. Це було й торік. Ми виграли 26 нових проектів, що дає нам можливість за квотами цього навчального року  за програмою ЕРАЗМУС+ направити до Європи на навчання 119 студентів та для викладання та стажування 92 викладача та співробітника.

Для тих, хто раніше не брав участі у програмах мобільності: всі витрати на мобільність покриваються Європейським Союзом. Студенти отримують гроші на перебування (проживання, харчування тощо) у розмірі 800-850-900 євро на місяць (залежно від країни), проїзд оплачується окремо. Викладачі під час програм стажування/викладання/підвищення кваліфікації одержують добові у розмірі 140-160-180 євро на добу, проїзд також оплачується окремо.

Проекти мобільності на фінансування подає європейський університет – партнер українського вишу. Кінцевий термін подання – 20 лютого 2024 року

Більш детально ознайомитись з умовами конкурсу Програми ЕРАЗМУС+ можна на нашому сайті за посиланням: https://www.kpi.kharkov.ua/rus/2023/11/30/novi-konkursy-programy-yes-erazmus-na-2024- rik-zaproshuyemo-politehnikiv/

З усіх питань участі у програмах мобільності ЕРАЗМУС+ звертатися до начальника відділу міжнародних зв’язків НТУ «ХПІ» Гончарова Олександра Андрійовича (ректорський корпус, 2-й поверх, каб. 24, тел. 0501963803, e-mail: Oleksandr.Goncharov@kpi.kharkov.ua) або до менеджера проектів ЕРАЗМУС+ КА1 Олим Юлії Юріївни (ректорський корпус, 1-й поверх, каб. 38, тел. 050 8802456, e-mail: yulia.olym@khpi.edu.ua).

30.11.2023 Літня дослідницька програма в Австрії! Літня програма призначена для студентів дослідників у галузі природничих наук і протягом 9 тижнів учасники зможуть працювати з нобелівськими лауреатами, значно розвиваючи свої навички. Фінансування:  програма включає покриття навчання, щомісячну допомогу в розмірі 1400 євро, проживання, проїзд, медичну страховку і місцевий транспорт. Вимоги:
– для участі необхідно мати щонайменше 2 роки навчання в бакалавраті або магістратурі з природничих наук та володіти англійською мовою. Подати заявку: https://training.vbc.ac.at/how-to-apply/  Деталі: https://training.vbc.ac.at/summer-school/

ХПІ запрошує на День відкритих дверей в Telegram

26 листопада з 11.00. НТУ «ХПІ» влаштовує для  школярів, їх батьків та вчителів День відкритих дверей онлайн у Telegram!  Під час ефіру учасники першими дізнаються про тонкощі підготовки до Вступної кампанії 2024, а також детально ознайомляться з університетом та напрямами підготовки Харківського Політеху. Приєднатися можна за посиланням: : https://t.me/+L2Hxox1rkSpjYjM6.

Родзинками події  будуть:

  • Презентація університету від ректора професора Євгена Сокола;
  • Найактуальніша інформація про Національний мультипредметний тест від Директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка;
  • Інтерактивне знайомство вступників з напрямами підготовки НТУ “ХПІ” в ігровому Kahoot-форматі.

Зустрічаємось в Telegram: https://t.me/+L2Hxox1rkSpjYjM6

День відкритих дверей ХПІ 26.11.2023 р. Частина 2

В 2-й частині Дня відкритих дверей НТУ «ХПІ» в Telegram (26.11.2023р.) — Найактуальніша інформація про Національний мультипредметний тест від Директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка.

Новини відділу міжнародних зв’язків

Про програму BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів

Шановні колеги та колегині!
Від імені Американських Рад з міжнародної освіти засвідчуємо Вам свою повагу та хочемо поділитися можливістю для науково-педагогічних працівників.
Американські Ради адмініструють нову програму “BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program” (“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”) та раді оголосити про відкриття анкети для участі в цій програмі.
“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”здійснюється за підтримки Офісу програм обміну приватного секторуБюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. BridgeUSA UAFP сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.
Довготерміновою ціллю проєкту “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.
Програма передбачатиме візити для українських викладачів тривалістю 1 місяць  у приймаючі університети США. Викладачі та наукові працівники, що працюють в українських університетах у таких академічних галузях як  сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування зможуть взяти участь у програмі.
Детальнішу інформацію про програму, умови участі, критерії відбору, а також анкету та новини програми можна знайти на сайті Американських Рад: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/<https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/> та на сторінках програми у соціальних мережах:
Instagram: https://www.instagram.com/bridgeusauafp/<https://www.instagram.com/bridgeusauafp/>
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bridgeusa-uafp/<https://www.linkedin.com/company/bridgeusa-uafp/>
Facebook: https://www.facebook.com/bridgeusaukraine<https://www.facebook.com/bridgeusaukraine>
Посилання на анкету для участі у конкурсі:
https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP<https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP>
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю.
У разі запитань можна написати нам на скриньку програми uafp@americancouncils.org, або зателефонувати за номером +38 (044) 289 39 52.
З найкращими побажаннями
BridgeUSA UAFP Team
BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program
20 Esplanadna Street, 6th floor
Kyiv, 01001
T:+38.044.289.3952
F:+38.044.289.3953
www.americancouncils.org.ua<http://www.americancouncils.org.ua/>
www.americancouncils.org<http://www.americancouncils.org/>
Додаток:

UAFP Flyer translated_11-10-23

UAFP Flyer English_11-10-23

17.11.2023

Привітання ректора Євгена Сокола до Міжнародного Дня студентів

Шановні студенти!

Щиро вітаю вас з міжнародним святом – Днем студентів! Вам довелося навчатися у нелегкі часи для нашої держави: два  роки пандемії коронавірусу і майже стільки ж – повномасштабної війни, яку розв’язала росія в Україні. Враховуючи ці обставини, ми змушені були змінити формат спілкування і перейти на онлайн навчання. За таких складних умов Харківський Політех намагається зробити все, щоб якість освіти, яку ви отримуєте в нашому університеті, не погіршувалася. Розумію, що зараз ви вимушено контактуєте між собою переважно в соціальних мережах, що, безумовно, обмежує ваші і наші можливості використання потужного потенціалу ХПІ.

Але, попри всі проблеми,  ми намагаємося зробити ваше студентське життя по-справжньому яскравим та насиченим! Сьогодні ви можете прийти до спорткомплексу університету, де з користю проведете свій час. У вашому розпорядженні відремонтований плавальний басейн та секції з різних видів спорту. Є у вас і унікальна можливість проявляти свої творчі здібності у колективах Палацу студентів ХПІ, слава про які гримить на весь світ. Впевнений, що після нашої загальної Перемоги над рашистським агресором ми знову відкриємо для вас наш прекрасний спортивний табір у мальовничому місці Фігуровка.

Харківський Політех працює і розвивається! Ми використовуємо сучасні нові підходи для організації навчального процесу, які значно покращують якість онлайн навчання. У грудні минулого року наша унікальна педагогічна програма з підготовки IT-фахівців «Інноваційний кампус» удостоєна світового «срібла» у галузі освіти. З першого вересня 2023 року на цій же платформі ми запустили пілотний проєкт і для наших економічних спеціальностей.

Ми продовжуємо розвивати програму подвійних дипломів DSG2, яка діє між Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» та Магдебурзьким університетом імені Отто-фон-Геріке (OVGU) (Німеччина). Вона дозволяє українським абітурієнтам, які перебувають у Німеччині, вступити до двох університетів – ХПІ та OVGU, а після успішного навчання отримати два дипломи: українського та німецького вишів. До того ж, в Магдебурзькому університеті студенти навчаються офлайн, а в харківському Політеху – онлайн. І така синергія навчання одразу в двох університетах дає можливість значно покращити якість навчання. Отримання вищої освіти – це запорука вашого кращого майбутнього, це значний крок у побудові вашої успішної кар’єри!

Минулого тижня ми започаткували новий проєкт «Зоряне небо ХПІ». Він націлений на те, щоб наші випускники мали змогу підтримати свій рідний університет у ці важкі часи, взяти участь у його відродженні. Таким чином вони запалюють на цьому небі свою зірочку, яка назавжди залишиться в історії НТУ «ХПІ», як і їх добрі справи.

Я бажаю вам, шановні студенти, успіхів у навчанні, адже ви своїми досягненнями та здобутками вписуєте нові сторінки в історію розвитку нашого Політеху. Міцного здоров’я вам! Бережіть себе, адже ви – наше майбутнє, наша надія! Саме вам доведеться відбудовувати і ХПІ, і нашу рідну, незалежну, волелюбну країну.

 Слава Україні!

                                                                              Ректор НТУ “ХПІ” Євген Сокол

Студенти кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії отримали грамоти!!! Поздоровляємо!!!!

Харківський міський голова Ігор Терехов нагородив найкращих студентів міста за їх досягнення у навчанні! 

11.11.2023 року Кафедра біотехнології, біофізики та аналітичної хімії запрошує на яскравий день відкритих дверей
1️⃣1️⃣ листопада об 11:00 у приміщенні укриття на території Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”
🎁 На вас чекають зустріч та спілкування з викладачами кафедри, веселі та пізнавальні вікторини

 Kahoot з прикольними призами!!
Приєднуйся! Буде весело та цікаво

ХI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Хімія і сучасні технології»
Державний вищий навчальний заклад
«Український державний хіміко-технологічний університет»
06-07 грудня 2023 р.
м. Дніпро, Україна

https://udhtu.edu.ua/hi-mizhnarodna-naukovo-praktychna-internet-konferencziya-himiya-i-suchasni-tehnologiyi
Інформація про проект “Ігри заводів: батл університетів” :
На сайті “Центр Кар’єра”: http://career.kharkov.ua/?p=2564
На сайті НТУ “ХПІ”: https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2023/07/31/na-dopomogu-ukrayinskij-armiyi/

Ігри Заводів 6.0 – це можливість для студентів інженерних та технічних спеціальностей взяти участь в кейсах від відомих виробництв.

Компанії учасниці – Kernel, Імперіал Тобакко Продакшн Україна, БТУ-Центр, Хлібпром.

Коли: 6-15 листопада 2023

Де і як: онлайн

Участь: безкоштовна

Станьте учасниками проекту «Ігри Заводів 6.0», який допоможе вам розкрити свій потенціал, поринути у технології сучасного виробництва, внутрішню атмосферу управління проєктами та ознайомитися, як працюють найбільші виробництва зсередини!

Команду-переможця чекають гарантовані цікаві та приємні подарунки!

Запрошуємо студентів НТУ «ХПІ» до участі у проєкті «Ігри Заводів 6.0» – буде круто!

Для участі в проекті потрібна попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/MLBzSLpFF4NywvZb9

Довідка: В попередньому ювілейному проекті «Ігри заводів: Батл університетів» – 5, який проходив 17-28 квітня 2023 року, приймали участь студенти кафедри технології жирів та продуктів бродіння та посіли перше місце. Докладніше про участь студентів в освітньо кар’єрному проекті “Ігри заводів: Батл університетів” – 5, розташовано на сайтах “Центр Кар’єра” та НТУ “ХПІ”за посиланнями: http://career.kharkov.ua/?p=2564 https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/2023/07/31/na-dopomogu-ukrayinskij-armiyi/

24.10.2023 Тренінговий курс Erasmus+ у Франції! () Основними завданнями та заходами семінару є наступні: Поділитися очікуваннями людей з інвалідністю, заснованими на успішному досвіді та труднощах, з якими вони зіткнулися: які заходи підтримки найкраще підходять для сприяння участі людей з інвалідністю в молодіжних обмінах? Чи є якісь конкретні теми, які варто дослідити? На які моменти слід звернути увагу? Відкрийте для себе нові педагогічні підходи через обмін досвідом між учасниками: асоціації, які розвинули конкретні навички в певній галузі, будуть запрошені презентувати їх. Vaunières, France/ Франція/ . 11 – 14 грудня. Подати заявку: https://forms.gle/1jYwvLtGLr4z9Q3M9. Дедлайн: 28 жовтня. Деталі: http://surl.li/mneau.
03.10.2023  Берлін, Німеччина, 8 – 16 грудня. Проєкт «Youth against conflict» має на меті запланувати 30 місцевих заходів з молодіжної роботи на основі потреб наших цільових груп шляхом вирішення конфліктів та медіації на основі емоційного інтелекту та спілкування, щоб запобігти конфліктам між молодими людьми з різним культурним походженням та їх радикалізації протягом наступних 2 років. Ми створимо та опублікуємо електронну книгу про методології молодіжної роботи для запобігання та вирішення конфліктів серед молодих людей з різноманітними культурами за допомогою емоційного інтелекту та спілкування. Подати заявку: https://forms.gle/p91RTWCaj4H68e6R7  Деталі: http://surl.li/mtwui
29.10.2023.   Chevening – це глобальна програма стипендій уряду Великої Британії, яка надає фінансування на магістерську освіту (як правило, на однорічних магістерських програмах, а також MBA). Великобританія.  Фінансування:  пропонують повну стипендію, що покриває навчання, проживання, переліт і візу. Подати заявку: https://www.chevening.org/apply/     Дедлайн: 7 листопада.  Деталі: https://www.chevening.org/
26.10.2023.    Маастрихтський університет у Нідерландах пропонує Holland-High Potential Scholarship на 2024-25 навчальний рік іноземним студентам, які бажають отримати ступінь магістра. Ця стипендія, що повністю фінансується, покриває всі витрати на навчання в магістратурі і доступна в різних академічних областях. Тривалість стипендії складає 13 місяців для однорічних магістерських програм та 25 місяців для дворічних магістерських програм. 
Фінансування:
– стипендія складає 12,350 € на 13 місяців та 23,750 € на 25 місяців;
– також у суму стипендії входять витрати на навчання, витрати на страховку у розмірі 700€, €207 на візу та витрати на доакадемічне навчання.
Подати заявку: http://surl.li/mneoe
Дедлайн: 1 лютого 2024
Деталі: http://surl.li/mneoe
11.07.2023 року (16.45-18.00) Кар’єрні можливості студентів ХПІ в ВП «Хмельницька АЕС»Online зустрічі  зі стейхолдерами – представниками ВП “Хмельницька АЕС”  Доступ за посиланням
07 квітня 2023 року. У НТУ «ХПІ» відбувся День відкритих дверей онлайн. У відео-чаті Telegram до заходу приєдналася рекордна
кількість осіб — понад дві тисячі.  Переглянути записи ефіру Дня відкритих дверей ХПІ можна на YouTube.
04–08 квітня 2023 рокуНТУ «ХПІ» організовує XX Міжнародну школу-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті». Заходи відбуватимуться дистанційно у таких форматах: педагогічні майстерні з різних напрямів, STEM-лабораторії, майстер-класи, ділові ігри, тренінги, дискусії, лекції, презентації. 
.

до 01.02.2023Міжнародний конкурс студентських          наукових робітОНАХТ “Black Sea Science 2023”      download

24.01.2023 р. НАУКА ЗАРАДИ МИРУ ТА БЕЗПЕКИ: ВІДКРИТО КОНКУРС ПРОГРАМИ НАТО.  Оголошено конкурс для науковців на 2023 рік за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки» (SPS) для посилення цивільної науки та технологій щодо вирішення нових викликів у сфері безпеки та їхнього впливу на міжнародну безпеку. Перевага надається дослідженням у сфері штучного інтелекту, квантових та біотехнологій, технологічної конвергенції, зміни клімату, екологічної та енергетичної безпеки. Ці та інші проєкти будуть розглядатися для фінансування в межах програми SPS у формі чотирьох встановлених механізмів надання грантів, а саме: багаторічні проєкти досліджень і розробок (MYP); події, у таких форматах: семінари провідних досліджень (ARW); курси підвищення кваліфікації (ATC); інститути передових досліджень (ASI).  download

26.01.2023 Вебінар НАЗЯВО.SMART-підхід у зовнішньому забезпеченні якості вищої освіти із функціонування внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти. (Олександра Єременко, провідна фахівчиня відділу зв’язків з громадськістю та міжнародного співробітництва Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Посилання на вебінар: https://zoom.us/j/98718116370).   Програма заходу

26.01.2023 Вебінар. Event Information: Про фінансування наукових досліджень.
Вебінари на безоплатній основі.  Українська сторінка Clarivate!
20 січня 2023 (16:15–17:15) Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites (повтор від 13 січня) Реєстраціяhttps://bit.ly/3I0F4Cm
26 січня 2023 (16:15–17:15)
Тема: Можливості референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією.
Реєстрація:https://bit.ly/3FzXRCS
27 січня 2023 (16:15–17:15)
Тема: Оновлена платформа Web of Science: швидше, зручніше, ефективніше
Реєстраціяhttps://bit.ly/3fq2nJB
9 лютого 2023 Тема: Відкритий доступ в Україні та світі. Реєстрація   перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету: https://shorturl.at/hnpIS
 
29.12.2022-27.01.2023    Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс “Кембридж – НФДУ 2022″. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)  download 
 
19-21 жовтня 2022  Ювілейна XXX міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я” (MicroCAD-2022)download         ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ download

У програмі онлайн-трансляції Дня відкритих дверей НТУ «ХПІ»: Прямий ефір Дня відкритих дверей у Тelegram — https://t.me/joinchat/L2Hxox1rkSpjYjM6 (посилання та QR-код відкриваються у мобільному додатку Telegram для телефону або у додатку Telegram Desktop для комп’ютера). Старт – неділя, 5 червня 2022 року, об 11.00. Переваги харківського Політеху (українське лідерство у міжнародних рейтингах, високий рівень навчання, ноу-хау навчального процесу та інше. Німецький освітній центр НТУ «ХПІ» як вікно міжнародних можливостей для студентів вишу. Інноваційний кампус університету як унікальна освітня технологія. Соціальний захист студентів, ініціативи, культурне та спортивне життя ХПІ. Особливі бонуси для вступу до університету (підготовчі курси, додаткові бали)

02 – 04.02. 2022   На базі Методичного відділу НТУ ХПІ» буде проведено ХІX Міжнародну методичну школу-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті»

2 лютого 2022 року у НТУ «ХПІ» стартує ХІХ Міжнародна школа-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті». Вона відбудеться у вигляді педагогічних майстерень: STEM-лабораторій, майстер-класів, ділових ігор, тренінгів, дискусій тощо. Робота Школи триватиме три дні.
📍 Ментори — провідні викладачі та спеціалісти НТУ «ХПІ», а також інших освітніх закладів України, Великої Британії, Іспанії, Норвегії, Португалії, США, Туреччини.
Мета школи-семінару — підвищення майстерності науково-педагогічних працівників шляхом навчання сучасним технологіям педагогічного процесу, а також обміну досвідом щодо нових підходів до виховання та розвитку особистості.
Організатор Міжнародної школи-семінару — Методичний відділ НТУ «ХПІ»
 
01-03.12. 2021 р  XV Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та практичні дослідження молодих вчених»    download
 

21.05.2021 Рекордна кількість студентів ХПІ пройде стажування в Німеччині

Німецький освітній центр НТУ «ХПІ» провів в онлайн форматі щорічну конференцію з відбору студентів для проходження навчання та стажування в Німеччині зі стипендією DAAD (німецької служби академічних обмінів). Учасниками були майже 80 студентів з НТУ «ХПІ», НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ДонНТУ. За результатами оцінок журі — професорів Магдебурзького університету ім. Отто-фон-Геріке і лекторів DAAD — було відібрано 22 представники харківського Політеху.

Конференція проходила протягом трьох днів. В онлайн форматі студенти 3-4 курсів виступили перед експертною комісією зі своїми презентаціями, крім того члени журі провели співбесіди з усіма учасниками (студентами 2-4 курсів). Конкурсантами від ХПІ були представники різних факультетів вишу, які також є слухачами Німецького освітнього центру ХПІ і його програми «Німецькомовний інженер», де вивчають німецьку мову.

За підсумками відбору, проходити мовну практику в Німеччині поїдуть здобувачі освіти кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії, виробничу практику, для навчання у магістратурі за програмою подвійних дипломів у Магдебурзькому університеті ім. Отто-фон-Геріке.

До списку студентів-переможців увійшли студенти кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії за наступними напрямками:

  • програма мовної практики:
  • програма виробничої практики:
  • програма подвійних дипломів і навчання в магістратурі:

Довідка:

Конференція проходила протягом трьох днів — з 11 по 14 травня 2021 року.

Німецький освітній центр працює в НТУ «ХПІ» з 2016 року. Його завдання — координувати роботу університету з німецькими та австрійськими вишами, навчати студентів харківського Політеху німецької мови, консультувати з питань навчання в Німеччині та Австрії. Лекторами Центру є викладачі НТУ «ХПІ», представники німецької служби академічних обмінів DAAD та австрійської служби академічних обмінів OeAD.

Освітня програма «Німецькомовний інженер» від Німецького освітнього центру НТУ «ХПІ» передбачає поглиблене вивчення німецької мови студентами 1-4 курсів інженерних спеціальностей. На старших курсах передбачено вивчення технічної німецької.

Детальніше про роботу центру можна дізнатися на його сторінках в соц. мережах: група в Facebook (www.facebook.com/groups/DeutschesAusbildungsZentrum), сторінка в Instagram (https://www.instagram.com/daz.khpi/).

_______________________________________

 24.12.2019     Урочисте вручення дипломів магістрам в Палаці студентів НТУ «ХПІ» 24 грудня 2019 року (випуск магістрів з біотехнологій та біоінженерії 2019 року).

_

_____________________

…..
Держзамовлення-2019:
25.06.19 Державне замовлення на підготовку науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру у 2019 році  (48Mb)
16.07.19 Бакалаври та Магістри: Держзамовлення 2019
Запит на обсяг держзамовлення на 2019 р.

24.12.2023 Урочисте вручення дипломів магістрам в Палаці студентів НТУ «ХПІ» 24 грудня 2019 року (випуск магістрів з біотехнологій та біоінженерії
2019 року).
26.07.19 Лист МОН № 3/771-19 Щодо конкурсних пропозицій, що не відповідають вимогам стандартів вищої освіти
23.07.19 Які виші отримають 100 млн грн на базове фінансування науки – стартувала атестація наукової діяльності ЗВО, податися можна до 5 вересня
22.07.19 Акредитація освітніх програм: надбудова над порожнечею
17.07.19 Рейтинг спеціальностей за кількістю поданих заяв
26.06.19 У 2019 р. державне замовлення на підготовку бакалаврів порівнюючи з 2018 роком для спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія збільшено на 25%.
24.05.19 МОН. Затверджений Стандарт вищої освіти за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія»для другого (магістерського) рівня вищої освіти

24.05.19 За багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і науки міста Харкова та з нагоди професійного свята – Дня науки Почесною грамотою Харківської міської ради був нагороджений професор кафедри біотехнології, біофізики і аналітичної хімії, доктор фармацевтичних наук Краснопольский Юрий Михайлович.
24.05.19 Вчена рада НТУ «ХПІ». Презентація доповіді проректора Зайцева Ю.І. «Напрямки виховної роботи в університеті» (презентація). 

Звернути увагу на результати анкетування студентів, у тому числі, щодо роботи кураторів академічних груп!

21.05.19 КМУ: Обговорюються зміни до закону «Про вищу освіту»
15.05.19 Почала роботу XXVII міжнародна науково-практична конференція«Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я» (MicroCAD-2019)

23.04.19 Музей техніки під відкритим небом НТУ ХПІ (презентація).

112.04.19 МОН пропонує для громадського обговорення проект Положення про акредитацію освітніх програм, розроблений НАЗЯВО

10.04.19 З 10 квітня у Національному університеті харчових технологій розпочинається ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з біотехнології.
05.04.19 В НТУ “ХПІ” почав роботу бізнес-інкубатор (детальніше). Заявки приймаються до 3 травня за адресою: https://www.eo.in.ua/
26.03.19 МОН. Зміна ліцензійних умов на підготовку іноземних студентівМОН изменит условия по подготовке иностранцев
19.03.19 Політехніків запрошують на курси англійської мови
07.03.19 Оголошено конкурс до науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти НМР МОН
06.03.19 МОН починає експеримент із захисту докторів філософії в разових вчених радах
05.03.19 Новий проект для студентів «Дні кар’єри в НТУ «ХПІ». Дні кар’єри в ХПІ: Стартують хіміки!
28.02.19 Газета «Політехнік» №4:«Навчаємося і святкуємо завжди разом.

24.02.19 День відкритих дверей «НТУ ХПІ» та фестиваль науки «Science is FUN!». Різноманітність ХПІ на Дні відкритих дверей – 2019Фоторепортаж із заходу можна подивитися на сторінці прес-служби НТУ “ХПІ” в Facebook.

 
21.02.19 МОН пропонує для громадського обговорення проект постанови КМУ «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності»
18.02.19 XXVII міжнародну науково-практичну конференцію«Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я» (MicroCAD-2019)буде проведено з 15 по 17 травня 2019 р.

08.02.19 Професор кафедри, доктор фармацевтичних наук Краснопольський Юрій Михайлович дав інтерв’ю щодо проблеми виробництва вакцин телепрограмі “Радар”, яка вийшла в ефір 8 лютого 2019 року на каналі NewsOne.

16.01.19 Як у Китаї борються зі списуванням  на екзаменах.

08.01.19 Вчена рада НТУ «ХПИ» затвердила Правила прийому   в НТУ «ХПІ» в 2019 році
24.12.18   II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018/2019 н.р. зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія»Інформаційний лист.

 

21.12.18 В ДК студентів НТУ «ХПІ» відбувся Випускний бал та Вручення дипломів магістрам.

17.12.18 НТУ «ХПІ» отримає грант Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) на підвищення енергоефективності у  будівлях«ХПІ».
15.12.18 Керівництво НТУ «ХПІ» на чолі з ректором перевірило стан студентських гуртожитків. В гуртожиткуи №11 були нагороджено переможців конкурсу за найкращу кімнату. До трійки призерів потрапили кімнати № 58, 117 та 37, в яких проживають студентки 1 курса кафедри Андрієнко Катерина Юрїївна та Павлова Тетяна Віталіївна. Призерам було вручено подарунки. 
07.12.18 МОН розробило проект Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про вищу освіту»
05.12.18 Обрано 22 члени НАЗЯВО – підсумок засідання Конкурсної комісії
30.11.18 Вчена рада НТУ «ХПІ» затвердила Правила прийому до НТУ «ХПІ» у 2019 році.

13.11.18 Наказ ректора «НТУ ХПІ» №3946 СТ«Про оголошення подяки з нагоди Дня студента». Наказую оголосити подяку та нагородити іменними свідоцтвами: Безрукавого Дмитра Володимировича(група ХТ-55б(О),Стипендія Президента України)Воротну Анну Олександрівну (група ХТ-55а(О),Стипендія імені першого ректора університету В.Л.Кирпичова)

Газета «Політехнік» №18:«Нові ліки і сади  майбутнього».
13.11.18 МОН. Заступник міністра Юрій Рашкевич: У перспективі МОН хоче, щоб наукові роботи перевіряли не лише технічно на текстові запозичення, а й на плагіат наукових ідей

02.11.18 Вчена рада НТУ «ХПІ» затвердила Навчальні плани бакалаврів та Конкурсні пропозиції для вступної кампанії 2019 р.

28.10.18 Програма кандидата на посаду директора ННІХТІ Ігора Михайловича Рищенко
26.10.18 У Каразінському університеті відбулося відкриття Всеукраїнського фестивалю «Наука на сцені»

23.10.18 Політехнік №17.Горіхова алея Політеху

04.10.18 МОН затвердило десять стандартів бакалаврського рівня вищої освіти, у тому числі для спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»
03.10.18 МОНнаказом №1054 призначило Стипендію Президента України студенту групи ХТ55а(О) Безрукавому Дмитру Володимировичу
20.08.18 «Про затвердження Тимчасового Порядку присудження науково-освітнього ступеня доктора філософії».  Проект постанови Кабінету Міністрів України
Юрій Федорченко. Про проект Тимчасового Порядку присудження науково-освітнього ступеня доктора філософії – проект потребує доопрацювання
16.07.18 Лист МОН 1/9-434 від 09.07.2018 року «Щодо рекомендацій з навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін» та Рекомендації щодо структури та змісту робочої програми навчальної дисципліни

12.07.18 Рейтинг вишів за показником “Середній бал ЗНО на бюджет


01.07 – 31.08 2018.  Вступ-2018:
1) ІТОГИ прийому-2018:

Накази про зарахування на бакалаврат та магістратуру

Кафедра отримала 24 бюджетні місця для 1 курсу та 25 бюджетних місць для 5 курса (100% максимального обсягу держзамовлення).

2) Прийом-2018Хронологія прийому на 1 курс:    2017;     2018;

Відео-інструкція щодо реєстрації електронного кабінету та подання заяв

3) Держзамовлення-2018:

Максимальний обсяг держзамовлення на 2018 р.

Квота іноземних громадян (БАКАЛАВР)

Кількість місць державного замовлення для проведення Широкого конкурсу (бакалавр)

Обсяг державного замовлення (МАГІСТР на основі ступеня бакалавра)

Підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів (Аспірантура)

27.06.18 РОЗПОРЯДЖЕННЯ по кафедрі біотехнології, біофізики та аналітичної хімії «Про ліквідацію академічної заборгованості».  На виконання розпорядження Проректора з науково-педагогічної роботи НТУ «ХПІ» проф. Мигущенко Р. П. №6/18-нв від 21.06.2018 р. «Про організацію ліквідації академічної заборгованості за літню сесію у 2017/2018 н.р.»:   Ліквідацію академічної заборгованості студентів І, ІІ, ІІІ та V курсу з 02.07 по 06.07.2018 р. проводити в моїй присутності з 10:00 до 13:30. Завідувач кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії, д.ф.-м.н., проф. Огурцов О.М.

26.06.18 У Палаці студентів Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбувся Випускний вечір магістрів-2018Голова ХОДА Ю.Світлична«Харківщина не відпускає лідерство і звання освітньої столиці України».

      
25.06.18 Політехнік №12-13.Підведені підсумки XII Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Одне з двох перших місць зайняла Дар’я Пилипенко (керівник професор Ю.М. Краснопольський (кафедра біотехнології, біофізики та аналітичної хімії)). Вона закінчує наш університет з «червоним» дипломом та планує вступати до аспірантури: «Хочу побажати всім студентам Політеху, а особливо першокурсникам, займатися тією справою, яка їм цікава, шукати можливості для самореалізації. Не треба боятися щось змінити, адже що може бути приємнішим, ніж коли ти втілюєш свої мрії у життя
07.06.18 Наказ НТУ «ХПІ» № 299 ОД від 07 червня 2018 р. Про рішення вченої радиПостанова КМУ № 347 від 10.05.2018 «Про внесення змін до постанови КМУ від 30 грудня 2015 р. № 1187». Кадрові вимоги до викладачів

06.06.18 Лілія Гриневич:Все більша частина випускників старшої школи вступає за держзамовленням на технічні спеціальності у виші (засідання виїзного розширеного Комітету ВРУ з питань науки і освіти за участі ректорів технічних університетів України у приміщенні КПІ ім. Сікорського)

31.05.18 Е-кабінет абітурієнта: як не допустити помилок
25.05.18 Засідание Вченої ради НТУ «ХПІ». Презентація доповіді ректора «Завдання Університету з підготовки до підтвердження статусу Національного»

24.05.18 Студентки кафедри прийняли участь у конференції «Tech Women’s Leadership Conference» на заводі Procter&Gamble в Борисполі.

 23.05.18 МОН. Проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання прекурсорів у наукових та навчальних цілях».
«…28. Науково-педагогічні та наукові працівники, які здійснюють освітній процес, повинні  мати стаж науково-педагогічної діяльності понад два роки та рівень наукової та професійної активності, який засвідчується виконанням не менше ЧОТИРЬОХ видів та результатів з перелічених у пункті 30 цих Ліцензійних умов»

  18.05.18 У Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого відбулися урочистості, присвячені Дню наукиГолова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична вручила Диплом переможця Першого обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» старшому викладачу кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії НТУ «ХПІ» Масалітіній Наталії Юріївні

17.05.18 Магістрант кафедри Пилипенко Дар’я Михайлівна стала переможцем XII Харківського регіонального конкурсу студентських наукових праць. Диплом I ступеню їй вручили ректор ХНУ ім. В.Н.Каразіна академик В.С.Бакіров та віце-президент НАН України академік А.Г.Загородний.

30.04.18 На сайті НТУ «ХПІ» разміщено: Річний звіт про виконання критеріїв надання та підтвердження статусу національного НТУ «ХПИ»ЗВЕРНУТИ УВАГУ: 

1. Стор.28  у всіх викладачів має бути ID Scopus та ID Web of Science.   2. Учесть на будущее, что для ХПИ особливо потрібні викладачі, що  включені в Таблицю 4 (стр. 36).   3. Має значення наявність патентів (стор. 167), та їх комерціалізація (стор. 172).   4. В зарахування ідуть (за останні 10 років) почесні звання та нагороди співробітників (стор. 177), та випускників (стор. 181).   5. Фіксується працевлаштування випускників (стор. 188). 6.КАТЕГОРИЧНО ВАЖЛИВО абсолютна відсутність фактичних помилок! Відповідно до   Постанови  КМУ № 912 від 22.11.2017 року«У разі виявлення недостовірної інформації в матеріалах конкурсної справи … Національне агентство відмовляє закладу вищої освіти в пропозиції щодо надання статусу національного».

27.04.18  Всеукраїнська олімпіада по біотехнології (II тур) відбулась 24-26 квітня в НУХТ (Киев). Команда НТУ «ХПІ» заняла II місцеВ команду входили студенти 4 курса кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної химии  Ворфоломєєва Валентина ІванівнаКопилова Валерія Сергіївна та Куковська Владислава Сергіївна. Членом журі Олімпіади була старша викладачка кафедри Масалітіна Наталія Юрїіївна. 24 квітня учасники відвідали ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» та ПАТ «Фармак». 25 квітня пройшла олімпіада. 26 квітня відбулося нагородження переможців

26.04.18 Наказ МОН № 253 від 19.03.2018 року «…2. Закладам вищої освіти розмістити на своїх веб-сайтах освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою…»

 26.04.18 Викладачі та студенти кафедри взяли участь в Кругломі столі «Інтелектуальна власність – як рушійна сила економічного зростання».

02.04.18 Підсумки реєстрації на пробне ЗНО у 2018 році
30.03.18 Засідання Вченої ради НТУ «ХПІ» (Пр.№3): Доповідь проф. Марченко; Доповідь проф. Гасанова; Положення про репозитарій дипломних робіт
20.03.18 Обережно, фейк: науковців вводять в оману, пропонуючи опублікувати статті у підробних виданнях, що нібито входять до Scopus та Web of Science

 15.03.18 Студентки кафедри прийняли участь у конференції «Tech Women’s Leadership Conference» на заводі Procter&Gamble в Борисполі.

  15.03.18 Строки вступної кампанії 2018 року в вишах України:
– 12-20 липня – Прийом заяв та документів від абітурієнтів
– 21-26 липня – Вступні іспити
– 1 серпня – Оприлюднення рейтингових списків
– 7 серпня – Зарахування на бюджетні місця
07.03.18 Голову ДЕК кафедри професора Карачевця Віктора Олексійовича на Загальних зборах НАН України обрано членом-кореспондентом НАН України по відділенню фізики та астрономії

 04.03.18 Ректорат НТУ «ХПІ» прийняв рішення про призупинення навчального процесу у виші з 5 по 7 березня 2018 року

02.03.18 Лист МОН від 02.03.18 року – Стой там, иди сюда! – Лист МОН від 03.03.18 року
02.03.18 У ХПІ оголошено позачергові канікули
02.03.18 Засідання Верховної Ради України. Перший віце-прем’єр-міністр С.Кубів. Національний план дій. Усі навчальні заклади закриють через брак газу.
24.02.18 Колектив кафедри вітає професора кафедри, доктора біологічних наук Климову Олену Михайлівну з ювілеєм
23.02.18 ВЧЕНА РАДА, Пр. № 2. Нова методика розрахунку штатів професорсько-викладацького складу кафедр на підставі кількості студентів освітніх програм
22.02.18 XXVI Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я” (MicroCAD-2018
14.02.18 Колектив кафедри вітає завідувача лабораторії Кравцову Ніну Георгіївну з ювілеєм!
09.02.18 ХІІ Міжнародна науково-практична конференція  магістрантів та аспірантів
07.02.18 Лист МОН № 1/9-64 від 30.01.18 року. Щодо оплати праці у 2018 poцi
07.02.18 МОН: У Харківській області визначили 10-х переможців регіонального конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини».В першому обласному конкурсі прийняли участь 80 претендентів. Колектив кафедри поздоровляє старшого викладача кафедри, к.т.н. Масалітіну Наталію Юрїївну з перемогою в конкурсі
25.01.18 День відкритих дверей відбудеться 25 лютого 2018 року у Спорткомплексі «ХПІ», вул. Алчевських, 50а, 10:00

 27.12.17 Сайт наукового журналу “Innovative Biosystems and Bioengineering” http://ibb.kpi.ua/  почав роботу.

22.12.17 Вчена Рада, Протокол № 11: Звіт ректора проф. Сокола Є.І. про діяльність Університету та його фінансовий стан в 2017 році (презентація)
21.12.17 Протокол засідання Ліцензійної комісії  21.12.2017 №79/2. Наказ МОН про ліцензування освітньої діяльності №491-л
06.12.17 У ХПІ 17–20 квітня 2018 року відбудеться Міжнародна наукова конференція магістрантів та аспірантів
24.11.17  Коллектив кафедры поздравляет выпускника и аспиранта кафедры Шахмаева Антона Евгеньевича с успешной защитой кандидатской диссертации «Разработка технологии получения липосомальной инъекционной формы убидекаренона, обладающего кардиопротекторным действием» (Затверджено Наказом МОН України від 20.03.2018 № 262)
Основні положення правил прийому НТУ «ХПІ» на 2018 рік:   до бакалаврату та магістратури;   до аспірантури та докторантури.
16.11.17 16 листопада, напередодні студентського свята, в НТУ «ХПІ» відбулась урочиста церемонія нагородження найкращих студентів університету. В номінації «Кращий учасник науково-дослідної роботи» свідоцтво отримала студентка групи О-52бм Пилипенко Дар’я Михайлівна.

 108.11.17 МОН – 7 українських вишів отримають кошти на покращення енергоефективності – Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною та ЄІБ

27.09.17 Закон України № 2145-VIIIвід 05.09.2017 Про Освіту“.   Надруковано у газеті “Голос України” від 27.09.2017 №178-179
11.09.17 МОН пропонує до громадського обговорення Проект умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році
19.07.17 МОН розпочне запуск Національного репозитарію – Уряд проголосував за відповідне Положення
09.07.17 Матеріали до Проекту Закону України Про освіту

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» 

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Постанови Кабінету Міністрв УкраїниПро затвердження Порядку проведення державної атестації вищих навчальних закладів у частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності

01.07.17 МОН:Вступна кампанія 2017Результаты ЗНО-2017.           Строки вступної кампанії-2017.

 27.06.17 Міністр освіти і науки Лілія Гриневич. Прес-конференція на тему Вступна кампанія-2017. Слова Гриневич об электронном лицензировании

 02.06.17 Политехник №12-13На засіданні Вченої ради НТУ “ХПІ” ректор проф. Сокол Є.І. та голова Вченої ради проф. Товажнянський Л.Л. вручили дипломи НУХТ, якими була нагороджена команда НТУ “ХПІ” за участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології: Апальков Богдан Русланович, Кутько Поліна Ігорівна, Пилипенко Дар’я Михайлівна, та старший викладач кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії Звягінцева Оксана Вікторівна, а також колектив кафедри. 

08.02.17  Конференція MicroCAD-2017
07.02.17  Міжнародна науково-практична конференція магістрантів та аспірантів
31.01.17  Положення НТУ “ХПІ” про призначення та виплату стипендій

Постанова КМУ №1047Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах

 26.07.16 І.Совсун – 90% студентів використовують плагіат
13.10.16 Наказ МОН України № 1236 “Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році
22.07.16   В
Україні створюють банк академічних текстів      ((МОН) Національний репозитарій)

16.02.16  XXIV Міжнародна науково-практична конференція “MicroCAD-2016

12.01.16  МОНCкасування обов’язковості кредитно-модульної системи