Науково-технічна бібліотека НТУ “ХПІ”
Бібліотекарі-куратори
Для адаптації студентів в НТБ упроваджено роботу кураторів. За кожним ННІ закріплено провідного фахівця бібліотеки, до якого можна звернутися з будь-яким питанням щодо інформаційної підтримки процесу навчання та самостійної роботи.
Бібліотекарі-куратори груп 1 курсу:
2024/2025 навчальний рік
2023/2024 навчальний рік
2022/2023 навчальний рік
2021/2022 навчальний рік
Корисні ресурси для пошуку інформації:
Авторизований доступ
- Повнотекстова база «Навчальні видання» електронного каталогу науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ»
- Повнотекстова база «Праці вчених НТУ «ХПІ» електронного каталогу науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ»
-
Web of Science — для налаштування віддаленого доступу заповніть форму (інтрукція в опису форми) або зареєструйтеся (авторизуйтеся) на платформі Web of Science з ПК університету
-
Research4Life — для отримання доступу просимо заповнити форму
(https://forms.gle/rgx3bw4MhGNBwy4m7). - ScienceDirect — для налаштування віддаленого доступу реєструйтеся на платформі з
використанням адреси корпоративної електронної пошти університету (*.khpi.edu.ua) або налаштуйте віддалений доступ за інструкцією
Доступ з локальної мережі університету
Вільний доступ
Національні ресурси
- Верховна Рада України. Законодавство України. Повнотекстовий пошук.
- «Наукова періодика України» повні тексти у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського
- ІАС «Українська наукова періодика». Реєстр наукових видань України.
- «Наукова періодика України» (науково-освітня мережа УРАН).
- Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ), пошук патентної інформації.
- Національний репозитарій академічних текстів.
Глобальні інформаційно-аналітичні системи
- Dimensions — це пов’язана система дослідницьких знань, яка переосмислює відкриття та доступ до досліджень. Розроблений Digital Science у співпраці з понад 100 провідними дослідницькими організаціями в усьому світі, Dimensions об’єднує гранти, публікації, цитування, альтернативні показники, клінічні випробування, патенти та політичні документи, щоб створити платформу, яка дозволяє користувачам знаходити та отримувати доступ до найбільш актуальної інформації. швидше, аналізувати академічні та ширші результати досліджень, а також збирати інформацію для формування майбутньої стратегії.
- Google Академія — можна легко шукати наукову літературу з різних дисциплін і джерел.
Міжнародні ресурси
- Resource hub EOSC EU — платформа, яка в першу чергу підтримує міждисциплінарні та міжнаціональні дослідження, сприяючи використанню FAIR (Findable, Accessible, Interoperable, Reusable) даних.
- Crossref — найбільший у світі реєстр ідентифікаторів цифрових об’єктів (DOI) і метаданих для спільноти наукових досліджень.
- DOAJ — унікальний і обширний індекс різноманітних журналів відкритого доступу з усього світу, створений для забезпечення вільного доступу до якісного вмісту в Інтернеті для всіх користувачів.
- DOAB — каталог книг відкритого доступу. Основною метою DOAB є підвищення доступності книг відкритого доступу. DOAB — це відкрита інфраструктура, спрямована на відкриту науку.