Список запрошених

Список запрошених на підсумкову науково-практичну конференцію
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності

“Енергетичне машинобудування” у 2017/2018 н.р.

з/п

ВНЗ Прізвище, ім’я, по батькові студента Файл з конкурсною

роботою

Файл із листом-запрошенням
1 Донбаська державна машинобудівна академія Ананьєв Микола Сергійович   PDF
2 Житомирський національний агроекологічний університет Якубівський Владислав Олегович  PDF
3 Запорізький національний технічний університет Курликов Дмитро Андрійович

 

 PDF
4 Миколаївський національний аграрний університет Захаров Владислав Андрійович

Лучка Назарій Андрійович

 PDF
5 Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського Харківський авіаційний інститут» Зінченко Дмитро Юрійович  PDF
6 Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського Харківський авіаційний інститут» Чулаєв Микита Анатолійович

Іванов Максим Андрійович

 PDF
7 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Жівотченко Юлія В’ячеславівна  PDF
8 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Фам Ань Туан

 

 PDF
9 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Малимон Іван Іванович  PDF
10 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Безкоровайний Вадим Володимирович  PDF
11 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Тарабан Максим Володимирович  PDF
12 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Кабашна Дар’я Миколаївна  PDF
13 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Греченко Микола Вікторович  PDF
14 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Лал Амір Гул

Шелестов Максим Сергійович

 PDF
15 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Альохін Дмитро Сергійович  PDF
16 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Жуковський Євген Ігорович  PDF
17 Національний транспортний університет Когут Руслан Анатолійович   PDF
18 Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Данільченко Дмитро Сергійович  PDF
19 Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Богза Леонід Леонідович

Боду Даніель Жакович

 PDF
20 Національний університет цивільного захисту України Корєнєва Кристина Вікторівна

Баштова Дар’я Миколаївна

 PDF
21 Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Швецький Володимир Сергійович

Стойловський Вадим Валерійович

 PDF
22 Сумський державний університет Ященко Артем Олександрович  PDF
23 Сумський державний університет Кузьменко Микола Сергійович  PDF
24 Українська інженерно-педагогічна академія Турчинко Владислав Сергійович  PDF
25 Харківський національний автомобільно-дорожній університет Гоздь Віталій Анатолійович  PDF
26 Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка Владіміров Юрій Вікторович

 

 PDF
27 Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Боду Даніель Жакович

Смоляной Євгеній Сергійович

 

 PDF
28 Чорноморський національний університет імені Петра Могили Пожидай Олександр Сергійович

Берест Олег Сергійович

 PDF